Skomentuj:
Komentarze (57)
-
Ciekawi mnie postać Adama Darskiego.Z całego zespołu jury Voice of.. to On paradoksalnie do opinii o nim, ma najbardziej przemyślane komentarze w stosunku do każdego z wykonawców.
Nie każdy kto jest aniołem żyje w niebie, i nie każdy kto jest sztanem żyje w piekle. -
Bardzo lubiłam Nergala i zgadzam się z ludźmi, którzy go bronili przed zemstą czarnej mafii. Ale po wyrzuceniu Fleszara z programu straciłam do Nergala całą sympatię.
-
ja go nie lubie, dupa nie facet
-
czemu biskupi mówią że NERGAL to satanista pszecierz to zwykły człowiek.I bardzo go lubię ;) ;)
-
@lojzo dodam jeszcze, że Darski broń Boże wcale nie jest zaślepiony, tylko takiego udaje. Sataniści wierzą w Boga,natomiast to ateiści lub niewierzący (tylko w co?), są zaślepieni i ogłuszeni dlatego, bo Bóg tak zadecydował.@clocworange to nie ja, to Biblia o tym mówi.
-
@lojzo Wątpię czy akurat na tym blogu przekonasz kogoś do wiary. Do tego potrzeba pokornych i zdrowo myślących ludzi. Przyznam że kościół katolicki jest niestety równie zakłamany jak sam Darski, który na swego patrona wybrał Nergala (sumeryjskiego boga zarazy i epidemii). To jest Jego świadectwo, po to siedzi w TV, bo dobrze wiemy, że dziś swobodnie i radośnie, głosi chwałę tego, który go chciał uśmiercić.
Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX













