Najchudsza kobieta świata w Polsce! Valeria Levitin znowu schudła i waży już tylko 25 kilo

Valeria Levitin na anoreksję choruje już 20 lat, czyli połowę swojego życia. Próbuje normalnie żyć, ale przyznaje, że choroba ją zniszczyła. Teraz przed anoreksją próbuje przestrzec inne dziewczyny, także w Polsce. Dzisiaj wystąpi w 'Rozmowach w  toku'.
Valeria Levitin Valeria Levitin Rozmowy w toku/x-news

Valeria Levitin

Kiedy niedawno o niej pisaliśmy, ważyła o dwa kilo więcej. Znowu schudła. Teraz, żeby wstać z łóżka, Levitin potrzebuje 10 mocnych kaw. Jej serce ledwo bije.

Valeria Levitin Valeria Levitin Rozmowy w toku/x-news

Valeria Levitin

Kiedy była młoda, chciała zostać modelką. W agencji powiedziano jej, że nie nadaje się do tej pracy, bo jest za gruba. 20-letnia wtedy Levitin wpadła w kompleksy i zaczęła się odchudzać.

Valeria Levitin Valeria Levitin Screen z You Tube.com

Valeria Levitin

Jako 23-latka brała udział w konkursach piękności. Im była szczuplejsza, tym jej samoocena rosła. Jednak Levitin nie potrafiła tego zatrzymać i zachorowała na anoreksję. Teraz próbuje przestrzec przed chorobą młode dziewczyny, jednak dla wielu z nich stała się inspiracją.

Dostaję maile od młodych dziewczyn, które pytają mnie co zrobić, żeby wyglądać tak jak ja... Ale ja za nic nie nauczę ich, jak się umiera - cytuje wypowiedź kobiety thesun.co.uk.

.Screen z You Tube.com

Valeria Levitin Valeria Levitin Rozmowy w toku/x-news

Valeria Levitin

Valeria Levitin pochodzi z Rosji, skąd przez chorobę musiała przeprowadzić się do słonecznego Monako. Mimo tego, ciągle marznie. Nawet w zimowych ubraniach czuje chłód.

Ta choroba zrujnowała mi życie. Sprawiła, że jestem samotna, obrzydliwa i nieatrakcyjna dla innych - cytuje wypowiedź Levitin redhotrussia.com.
Valeria Levitin Valeria Levitin Rozmowy w toku/x-news

Valeria Levitin

Media określają Levitin "żywym szkieletem", ona jednak próbuje normalnie żyć. Jest to dla  niej trudne - często nie może przejść więcej niż 300 metrów, samodzielnie pokonać schodów czy zjeść normalnego posiłku. Nie pamięta już smaku chleba, a jej posiłek to często kilka łyżeczek pianki z mleka, które posypuje szczyptą syntetycznego słodzika. Mleka ani cukru nie wzięłaby do ust.

Valeria Levitin Valeria Levitin Rozmowy w toku/x-news

Valeria Levitin

Levitin jest singielką, chociaż w internecie roi się od mężczyzn, którzy wychwalają jej figurę.

Chciałabym mieć rodzinę, ponieważ czuję, że mam tyle do dania innym. Ale oczywiście to nie byłoby w porządku mieć dziecko, kiedy jestem chora. To nie byłoby fair w stosunku do tego dziecka - cytuje Levitin dailymail.co.uk.
Więcej o:
Komentarze (34)
Najchudsza kobieta świata w Polsce! Valeria Levitin znowu schudła i waży już tylko 25 kilo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sensacja

  Oceniono 148 razy 128

  Oto, co ze słabych jednostek robi świat mody. Dziewczyna była świetna, to jakiś bezmyślny jełop powiedział jej, że jest za gruba, bo takie wymagania wobec kobiet mają wielcy dyktatorzy mody, w większości geje bojący się atrybutów kobiecości. Ona mówi, że chciałaby mieć dziecko, ale nie wspomina, że od lat jej organizm nie funkcjonuje w tym względzie, musi się skupić na utrzymaniu podstawowych funkcji życiowych, do których rozród nie należy.

 • chrabina

  Oceniono 91 razy 83

  Widzę,że niektórzy komentujący są granatem od kartofliska oderwani.
  Ludzie ! Ogłady trochę i taktu !
  Jak można w chamski sposób robić sobie żarty z ciężko chorej kobiety ?
  Patrząc na ludzi w wózkach inwalidzkich też pozwalacie sobie na takie niewybredne żarty ?

 • riva

  Oceniono 73 razy 55

  W internecie roi się od mężczyzn, którzy wychwalają jej figurę- to muszą być jacyś debile, komu normalnemu może podobać się taka figura szkieletora, chciałaby mieć dziecko- jakie dziecko,przecież ona za chiny by w ciąże nie zaszła

 • sansa

  Oceniono 54 razy 42

  Wiem, że zwykle anorektyczki mają zaburzone postrzeganie własnego ciała, widzą siebie w lustrze jako otyłe, stąd ciągła pogoń za uzyskaniem idealnej sylwetki, aż do samozniszczenia. Ta kobieta zdaje sobie sprawę z tego, że jest szkieletem i że stąd pochodzą jej życiowe niepowodzenia, a mimo to brnie dalej w anoreksję. Nie bardzo pojmuję mechanizm, który rządzi psychiką w tym konkretnym przypadku...

 • jason.

  Oceniono 22 razy 12

  Bidulka...

 • lili28

  Oceniono 34 razy 12

  Przerazajaca choroba...A na solarium pewnie chodzi zeby juz calkowicie nie wygladac jak truposz....

 • m.jackson4ever

  Oceniono 50 razy 10

  Zupełnie nie rozumiem. Powinna być ubezwłasnowolniona i na siłę przykuta/przywiązana do łóżka i nakarmiona kroplówką!! Przecież to da się zrobić!!

 • geez

  Oceniono 11 razy 7

  Jezus Maria.......biedna chora babka.....szkoda kobity, i ciezko w to uwierzyc, ze kobita nie jest w stanie wyjsc z tego gowna.....Sama wiem, jak ciezko, ale wiem tez, ze jest to mozliwe...... Szczerze jej wspolczuje....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX