Co teraz z Hanką Mostowiak? 5 pomysłów

Małgorzata Kożuchowska odeszła z 'M jak Miłość'.
Czerwiec 2010 Czerwiec 2010 FORUM/Krzysztof Jarosz

Hanka Mostawiak zostaje gwiazdą

Hanka zarzyna odczuwać nudę w życiu. Mieszka w Warszawie, wciąż rozpamiętując zdradę Marka. Koleżanka podpowiada jej, że w dobrym makijażu i wieczorowej kiecce przypomina znaną aktorkę Małgorzatę Kożuchowską. Hanka zauważa podobieństwo osobiście. Wyrusza na castingi i trafia na plan nowego serialu TVP "Rodzinka.pl". Gra u boku Tomasza Karolaka. Zmienia swoje życie o 180 stopni i znika z życia Mostowiaków.

Kożuchowska na scenie z papierosem. Rzadki widok, ale jakże ciekawy... Kożuchowska na scenie z papierosem. Rzadki widok, ale jakże ciekawy... FORUM

Hanka leci do Egiptu

Hanka Mostowiak po pogodzeniu się z mężem Markiem odczuwa przypływ energii i pieniędzy. Za namową teściowej wykupuje wycieczkę do Egiptu w promocji. Planuje urlop i wylatuje. Hanka zakochuje się w Egipcie, a dokładnie w Nilu. Osiada na stałe nad brzegiem rzeki i otwiera sklep z polskim jedzeniem. W kluczowym odcinku dzwoni do teściowej i oznajmia, że odchodzi. Teściowa nie wierzy i idzie na jagody.

Hanka ginie w napadzie

Hanka zamieszkuje w Warszawie. Poznaje sąsiada Łysego i od razu nawiązują przyjaźń. Marek - mąż Hanki nic nie podejrzewa. Hanka zakochuje się w Łysym a on to wykorzystuje. Mostowiak zaczyna mu gotować, sprzątać i kupować mu najnowsze modele telefonów. Nie podejrzewa, że Łysy ją wykorzystuje i ma wobec niej niecny plan. Postanawiają razem napaść na Sapakową - sąsiadkę z parteru i ograbić ją ze złota. Hanka, po namowie Łysego zgadza się i włamuje się do sąsiadki. Łysy stoi na czatach. Zjawia się policja, Łysy ucieka a Hanka ginie bo uderzyła głową w kaloryfer.

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska TVP

Hanka zostaje kierownikiem w McDonaldzie

Hanka rzuca pracę w szkole. Ma dosyć dzieci. Chce się rozwijać. Wyjeżdża do Warszawy. Zatrudnia się w McDonaldzie. Robi cheesburgery, a później lody. Powoli pnie się po szczeblach kariery. W końcu zostaje kierownikiem w McDonaldzie. Marek jest zachwycony jej nową pracą i wraca do swojej starej grzywki a`la McDonald. Mateuszek organizuje w restauracji urodziny. Gdy dzieci poznają restaurację od kuchni, Mateuszek zakrada się do kasy i kradnie wszystkie pieniądze. Hanka zostaje dyscyplinarnie zwolniona.

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska TVP

Hanka zostaje galerianką

Hanka po rozstaniu z Markiem, topi smutki w alkoholu. Imprezuje na całego. Baluje na warszawskich parkietach i spędza wieczory z przypadkowymi facetami. Po kilku miesiącach imprezowania kończy jej się kasa. Znajduje pracę w pubie "na zmywaku". Szybko zostaje zwolniona za popijanie w pracy. Zrozpaczona idzie do galerii handlowej. Przystojny mężczyzna proponuje jej dżinsy i nowego iPhona za upojną noc w jej towarzystwie. Hanka godzi się. Od tego momentu, żyje jak królowa. Pije, imprezuje i nie pracuje. Za wszystko płaci sponsor.

Więcej o:
Komentarze (45)
Co teraz z Hanką Mostowiak? 5 pomysłów
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bezkrytycznie

  Oceniono 7 razy 7

  Hanka Mostowiak odchodzi od męża i wpada w depresję. Czuje, że jest beznadziejna głupia i żałosna. Trafia w internecie na strone pl0tek.pl. Tam poznaje sancitę, mrocka i janus. Czyta jeden artykuł i strzela sobie w głowę.

 • mamma

  Oceniono 4 razy 4

  co wy w tym plotku cpacie od rana ?

 • eksjam5

  Oceniono 3 razy 3

  jak zwykle plotek wypisuje glupoty....juz nie mowiac o bledach....a tyle slownikow w sprzedazy

 • mika17

  Oceniono 3 razy 3

  To ostatnie nie nazywa sie galerianka, tylko prostytutka.

 • barbie630

  Oceniono 2 razy 2

  Czytałam, że zginie. A z tą galerianką to niezłe. Kupi jej jeansy.. :D ,,Jak kupisz mi jeansy to zrobię ci loda'' <hahaha>

 • kami_la

  Oceniono 2 razy 2

  żałosne!!!! podłe i żałosne!! Małgorzata Korzuchowska jest wspaniałą i piekną aktorką... brak mi słów.... ŻAŁOSNE I TYLE!!!!!

 • tfuu

  Oceniono 2 razy 2

  aha..

 • gall.anonim

  Oceniono 2 razy 2

  który przedszkolak to pisał?

 • edycia658

  Oceniono 2 razy 2

  Hanka ginie w napadzie hahah to mnie najbardziej rozwalilo :))))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX