Wyprawa na wieś, podstęp i namiętne pocałunki. Przed nami kolejny odcinek 'M jak miłość'!

Podstęp, ale w dobrej sprawie i nowy flirt. Co jeszcze?
1 M jak miłość. M jak miłość. mat. promocyjne

M jak miłość

W 1024 odcinku Andrzej (Krystian Wieczorek) i Marta (Dominika Ostałowska) pojadą na wycieczkę do Grabiny, jednak mąż nie uprzedzi ukochanej, że oboje dotrą na wieś na motorze! A Wojciechowska, gdy mąż wręczy jej kask i kurtkę, zachwycona nie będzie. Czy podstęp Andrzeja zadziała - i Marta przekona się w końcu, że jazda na motorze jest naprawdę bezpieczna?

M jak miłośćmat. promocyjne

2 M jak miłość. M jak miłość. mat. promocyjne

M jak miłość

Tymczasem Mirka (Andżelika Piechowiak) zacznie z Irkiem (Maciej Jachowski) nowe życie - w Wyszkowie. Oboje ostro wezmą się do pracy i w końcu zaczną rozkręcać własny biznes. Kwiatkowska, pełna zapału, założy roboczy kombinezon i zabierze się w zakładzie za porządki. Ale jak długo wytrzyma bez drogich ciuchów, wysokich obcasów i szalonego życia, które tak lubiła w Warszawie?

M jak miłośćmat. promocyjne

3 Rafał Mroczek, Olga Frycz. Rafał Mroczek, Olga Frycz. mat. promocyjne

M jak miłość

A co u serialowego Pawła (Rafał Mroczek)? Nowy flirt, "motyle w brzuchu" - i kolejne spotkania z Alą (Olga Frycz)! Namiętne pocałunki, zaproszenie do sypialni... Zduński nie będzie marnować czasu! A mała Basia (Gabrysia Raczyńska) - która już od dawna chciała, by Paweł został jej "tatą" - zyska w końcu powód do radości.

Będziecie oglądać? Najbliższy odcinek już we wtorek o 20.40 w TVP2.

M jak miłośćmat. promocyjne

Skomentuj:
Wyprawa na wieś, podstęp i namiętne pocałunki. Przed nami kolejny odcinek 'M jak miłość'!
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX