Żona wyjechała, a w jego życiu pojawi się piękna blondynka. Tomek zdradzi Małgosię?

W poniedziałkowym odcinku 'M jak miłość' pierwsze spotkanie z piękną bizneswoman - Pauliną Głowacką (w tej roli Agnieszka Żulewska - 'Barwy szczęścia', 'Na Wspólnej', 'Czas honoru').
M jak miłość. M jak miłość. MTL Maxfilm

Nowa bohaterka

Tomek (Andrzej Młynarczyk) wciąż tęskni za żoną i nie radzi sobie z samotnością. Ale już wkrótce w jego życiu pojawi się seksowna blondynka Paulina - właścicielka dużej firmy handlowej i jednocześnie świadek w procesie przeciwko mafii. Dziewczyna dostanie policyjną ochronę - i trafi właśnie pod opiekę Chodakowskiego.

M jak miłośćMTL Maxfilm

M jak miłość. M jak miłość. Materiały prasowe

Pokusy

Tomek dostanie w pracy ochronę bogatej bizneswoman Pauliny Głowackiej (Agnieszka Żulewska), świadka w procesie przeciwko mafii. Policjant spotka się z "podopieczną" w jej eleganckiej rezydencji. I w kilku zdaniach wytłumaczy Paulinie zasady, których będzie musiała przestrzegać.

Zespół składa się z sześciu osób. Będziemy pracować w systemie zmianowym, zawsze po dwie osoby. O wszystkich pani wyjściach i spotkaniach muszę być informowany wcześniej.

M jak miłośćMateriały prasowe

Chodakowski pośle dziewczynie twarde spojrzenie.

Ochrona na terenie domu plus monitoring z zewnątrz i tak jak mówiłem, wszystkie wyjścia pod naszą opieką! To tyle na początek?

A pierwszy kryzys wydarzy się już kilka godzin później. W środku nocy w rezydencji rozlegnie się alarm - a Głowacka, przerażona, skuli się na korytarzu?

Proszę tu zostać i pod żadnym pozorem nie wychodzić! Jasne?!

Tomek momentalnie sięgnie po broń - i ruszy, by odnaleźć intruza? Czy zdoła zapewnić Paulinie bezpieczeństwo?

M jak miłość. M jak miłość. MTL Maxfilm

Romans?

Tomek, by zapewnić jej bezpieczeństwo, będzie spędzał z Pauliną całe noce i dni. Po kilku tygodniach, oboje zaprzyjaźnią się i poznają swoje tajemnice... Czy Chodakowski ulegnie pokusie i nawiąże w pracy romans?

M jak miłośćMateriały prasowe

M jak miłość M jak miłość Materiały prasowe

Marcina czeka miłosny dylemat: brunetka czy rudzielec?

Gdy Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) gorzej się poczuje, Marcin zacznie się niepokoić.

Znowu masz mdłości?

Jednak dziewczyna wzruszy tylko ramionami:

Przestraszyłeś się? Spokojnie, nie jestem w ciąży? Wczoraj zjadłam mocno podejrzany kebab i takie są skutki. Zaraz mi przejdzie!

Kasia pośle ukochanemu słaby uśmiech? Ale sama też pomyśli o "wpadce". I w tajemnicy pobiegnie do apteki - po test ciążowy.

Tymczasem Marcin znów odwiedzi Agnieszkę (Magdalena Walach)! Chłopak przyjdzie do byłej kochanki, by zabrać swoje rzeczy. A Olszewska przyjmie go ubrana jedynie w szlafrok.

Co tak patrzysz? Nie pierwszy raz widzisz mnie w negliżu?
Sytuacja trochę się zmieniła, nie uważasz?
Sytuacja zawsze może się zmienić?

 

M jak miłośćMateriały prasowe

 

Czy Marcin ulegnie pokusie? I zdradzi zakochaną w nim Kasię - nieświadomy, że dziewczyna nosi być może jego dziecko?

M jak miłość. M jak miłość. Materiały prasowe

Paweł zaleje się krwią

I w finale: atak na Pawła Zduńskiego! Gdy przed bistro pojawi się znajomy kloszard, chłopak od razu poczęstuje go kanapką i gorącą kawą A mężczyzna - w rewanżu - postanowi Zduńskiemu pomóc.

Szefie, a już złapali tego złodzieja, co się wam tu włamał?
Skąd wiesz o włamaniu?
Wiem o wszystkim, co się dzieje w moim rewirze. Włamanie też widziałem!

Bezdomny zgodzi się pojechać z Pawłem na posterunek - i złoży szczegółowe zeznania. A na jednym z policyjnych zdjęć rozpozna Dariusza (Paweł Ferens). Tymczasem bandyta, który napadł na Jankę, postanowi działać. I opłaci dwóch niebezpiecznych osiłków, którym każe napaść na Zduńskiego.

M jak miłośćMateriały prasowe

M jak miłość. M jak miłość. Materiały prasowe

Paweł zaleje się krwią

Mężczyźni pojawią się w bistro i rzucą się na Pawła z pięściami. A chłopak - w starciu z dwoma "gorylami" - nie będzie miał szans. Bandyci zdemolują pół lokalu, przerażą klientów i rzucą półprzytomnego, rannego Pawła na podłogę - niczym szmacianą lalkę. Co wydarzy się dalej? Emisja odcinka numer 1010 już 21 października - takich emocji lepiej nie przegapić!

 

M jak miłośćMateriały prasowe

Więcej o: