Pietrucha i Guzowska w więzieniu, Garlicki - ojcem. Nowe przygody i ROMANSE w 'Galerii'

Julia Pietrucha za kratkami. Iwona Guzowska w roli więźniarki, która ją pobije. Monika Kwiatkowska, Dorota Naruszewicz, Dorota Czaja-Bilska, Aleksandra Kisio, Ada Fijał, Krzysztof Wieszczek, Ignacy Gogolewski i wielu innych wspaniałych aktorów w zaskakujących kreacjach - wszystko w nowym, trzecim sezonie ?Galerii?. Nowe odcinki już od 28 stycznia w Jedynce.
Trzeci sezon Trzeci sezon "Galerii" ATM Grupa S.A

Trzeci sezon "Galerii"

Przypomnijmy. Anita (Julia Pietrucha) wzięła na siebie winę za spowodowanie wypadku przez pijanego Patryka (Dominik Rybiałek). Dziewczyna nie spodziewała się, że jej dobre intencje obrócą się przeciwko niej samej. Rozpieszczona córeczka Tadeusza Woydatta (Tomasz Dedek), niespodziewanie trafi za kratki. Będzie dzielić celę z Darią, kryminalistką z bogatą przestępczą przeszłością - w tej roli mistrzyni świata w kickboxingu oraz  boksie zawodowym i jednocześnie posłanka Iwona Guzowska. Anita będzie naprawdę się bać. Agresywna Daria nie da jej spokoju. Pewnego dnia skatuje córkę właściciela galerii.

galeriaATM

galeria galeria ATM Grupa S.A

Trzeci sezon "Galerii"

Dziewczyna nie trafiłaby do więzienia, gdyby nie determinacja i rozpacza Ewy, siostry ofiary, która zginęła w wypadku. Ewa nie odpuści i będzie walczyć o sprawiedliwość. W tej roli Monika Kwiatkowska ("Głęboka woda", "Od pełni do pełni"). Również Patryk dręczony wyrzutami sumienia nie będzie miał łatwego życia. Zacznie jeszcze bardziej rozrabiać i pić, aż w końcu nie wytrzyma i przyzna się do winy. Choć syna wychowuje Michał (Rafał Cieszyński), tarapaty w jakich znalazł się chłopak zmuszą do powrotu do kraju jego matkę Klaudię. Widzowie poznają w tej roli Dorotę Naruszewicz ("Klan").

galeriaATM

galeria galeria ATM

Trzeci sezon "Galerii"

Z kolei właściciel tytułowej galerii, Tadeusz Woydatt, oprócz kłopotów z córką będzie miał też problemy z pasierbem Adamem (Bartosz Porczyk).

galeria galeria ATM

Trzeci sezon "Galerii"

Jeszcze w poprzednim sezonie chłopak podstępem wykurzył Woydatta z galerii. Ojczym jednak nie odpuści i wróci do pracy w centrum.

galeria galeria ATM

Trzeci sezon "Galerii"

O pomoc w odbudowaniu swojej pozycji poprosi dawną przyjaciółkę Sylwię, specjalistkę od PR. Zagra ją Dorota Czaja-Bilska ("Tancerze", "Pierwsza miłość"). Z nią do galerii trafi Iwona, niestroniąca od romansów malarka, tę barwną postać wykreuje Ada Fijał ("Klan", "Barwy szczęścia").

galeria galeria ATM

Trzeci sezon "Galerii"

Sporym zaskoczeniem dla widzów będzie też pewnie przewrót w życiu Waldka (Łukasz Garlicki). Otóż niespodziewanie zostanie ojcem niemowlaka. Matka dziecka, którą Waldek porzucił nie będzie mogła już zajmować się maluchem, teraz przyjdzie kolej na niego. Ciekawe czy pogodzi zmienianie pieluch z pracą ochroniarza w galerii. Jak zawsze będzie próbował przerzucić odpowiedzialność na Sebastiana (Jakub Wróblewski). Przystojny konserwator wpadnie jednak w niebezpieczne sidła Ady, znudzonej żony biznesmena - parę zagrają Aleksandra Kisio ("Edi", "Wojna żeńsko męska", "Prosto w serce") i Krzysztof Wieszczek ("Na wspólnej", "Szpilki na Giewoncie"). Będzie się działo kiedy mężulek odkryje, że żona ma romans na boku.

Zobaczcie wpadki z planu:

galeria galeria ATM

Trzeci sezon "Galerii"

Kisio rozdziewiczy przystojniaka,  konserwatora, Kubę Wróblewskiego. I to w jego kantorku.

galeriaATM

 

 

Pietrucha i Cieszyński będą mieli namiętne sceny na biurku:

galeria galeria ATM

Trzeci sezon "Galerii"

Widzowie mogą też liczyć na kontynuację komediowego wątku a'la "Hotel Marigold" z udziałem trzech podopiecznych domu opieki (Elżbieta Jodłowska, Maria Maj i Emilia Krakowska). Po zakupowych szaleństwach w galerii, panie czeka kolejna przygoda. W jednej z nich - Wandzie (Jodłowska) zakocha się Ignacy - w tej roli Ignacy Gogolewski.

galeria galeria ATM

Trzeci sezon "Galerii"

Jednocześnie dojdzie do spotkania Gogolewskiego i Krakowskiej, którzy przed laty zagrali razem w "Chłopach". Z pewnością w trzecim sezonie "Galerii" nie zabraknie wielkiego aktorstwa i fascynujących wątków.

Więcej o: