Agnieszka Robótka-Michalska.

Agnieszka Robótka-Michalska. Screen z youtube.com

Podziel się

Ewa Glinicka jest jedną z najważniejszych postaci w serialu. Po tragicznej śmierci narzeczonego podjęła pracę w laboratorium, którego szefem był jej dawny ukochany, Adam Racewicz. Jemu nadal na niej zależy, ale Ewa daje Adamowi jasno do zrozumienia, że z jej strony może liczyć tylko na przyjaźń. Po niedługim czasie okazuje się, że jest w ciąży. Rodzice zmarłego narzeczonego, u których mieszka, nie posiadali się ze szczęścia. Ewa to skromna, spokojna i dobra osoba. Zakochuje się ze wzajemnością w Pawle Haniszu, który dla jej syna Mateusza staje się prawdziwym ojcem.

N.z Agnieszka Robotka-Michalska w serialu Labirynt Ewa Glinicka. Nagranie programu TVN " Dzien Dobry TVN " 15.04.2007 fot. Krzysztof Jarosz/Forum

Agnieszka Robótka-Michalska po "W Labiryncie" pojawiła się epizodycznie w kilku filmach i serialach, m.in. w "Samym życiu" czy "Klanie". W tym roku kończy 48 lat. Jest zamężna, ma syna Antoniego. I cały czas wygląda pięknie.

Wszystkie zdjęcia
Komentarze (38)
Jak potoczyły się losy aktorów pierwszej polskiej telenoweli
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • koopa

  Oceniono 28 razy 18

  Ten serial to majstersztyk w porównaniu z tym gównem, którym raczą nas teraz reżyserzy od siedmiu boleści. Kiedyś nawet seriali nie robił byle kto, a scenariusz był bliski realiom. W serialu "W labiryncie" ludzie mieszkali tak, jak Polacy w tym okresie, w blokach, jedynie profesor miał willę, a w "Klanie" byle taksówkarz, no, jak mu tam było, ten o debilkowatym wyrazie twarzy, aaa, Rychu, miał chyba ze sto metrów mieszkania, no bo "przypadkiem" trafił mu się down-sierotka, którego mieszkanie opchnął i za dwie klitki kupił sobie niemalże apartament. No kto normalny w to uwierzy? Albo ta wygrana w audiotele i samochód dla bezrobotnego Ryśka, żeby mógł się przekwalifikować na taksówkarza? Takich jaj "W labiryncie" nie było i to był atut tej produkcji - duże poczucie realizmu twórców.

 • muminos1975

  Oceniono 14 razy 14

  powiem Wam ze kapitalna jest rola tez docenta Stopczyka Józefa
  no dobra odsada i tyle

 • koopa

  Oceniono 12 razy 12

  Pani Sławomira Łozińska stworzyła niepowtarzalną postać w innym serialu, wiele lat wcześniej - zagrała Bronkę, narzeczoną głównego bohatera "Daleko od szosy". Kilka lat temu przeżyła osobistą tragedię - nagle i niespodziewanie, w wyniku tragicznego zbiegu okoliczności, bodajże na sepsę, zmarł jej pierworodny syn, dobrze zapowiadający się student medycyny. Los Pani Sławomiry nie oszczędzał, małżeństwo z pewnym znanym pianistą też nie wypaliło. Ale aktorką jest świetną i szkoda jej trochę do ról w mało ambitnych serialowych produkcjach, to jest kobieta godna poważnej fabuły.

 • lk

  Oceniono 13 razy 9

  Najlepsi byli syn Kondrata i jego kolega łobuz. No i oczywiście luzak Derblich i jego przeboje z ćwiczeniowcem, którego grał Skarga.

 • muminos1975

  Oceniono 10 razy 8

  Pani Maria byla fajna, nigdy nie pracowała, zawsze na chwilke wychodziła cos załatwic na miasto, czasami nawet kogos poganiała zeby szybsko wrócił z obiadu bo musi cos załatwić :)

 • sherlock222

  Oceniono 12 razy 8

  a własnie fajnie ze przypominacie stare dobre seriale
  tak inne od tvnowego chłamu!!!!

 • wredniak

  Oceniono 6 razy 6

  Oglądałem co piątek, chyba w 2 klasie i kochałem się w Ewie :)

 • asiany

  Oceniono 6 razy 6

  Pamietacie scene z Pewex'u? Wchodzi profesorowa Anna z zamiarem kupna perfum. Spotyka Renate z kolezankami. Renata kupuje Opium YSL placi chyba 50 Dolarow. Profesorowa Anna dostaje wytrzeszczu oczu. Ma przy sobie jedynie 3 Dolary. Ekspedientka propunuje jej ... Dezodorat LIMARA ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane