Czekoladowy tort w kształcie walizki z pieniędzmi. Które sławne panie tak świętują urodziny?

Ta gwiazda sportu świętowała ostatnio swoje urodziny. W prezencie dostała bardzo nietypowy tort... Kim jest dziewczyna zdmuchująca świeczki?
Zgadnij kto to? Zgadnij kto to? Facebook.com

Kto to?

Te siostry odnoszą ostatnio wielkie sukcesy sportowe, a większość swojego czasu spędzają na treningach i zawodach. Znalazły jednak chwilę na świętowanie i wspólnie uczciły urodziny jednej z nich. Jeśli impreza urodzinowa, to oczywiście również tort. Ten, którym pochwaliły się na Facebooku miał bardzo oryginalny kształt. Poznajecie, kim są dziewczyny ze zdjęcia?

Agnieszka i Urszula Radwańskie Agnieszka i Urszula Radwańskie Facebook.com/AgnieszkaRadwanska

Agnieszka i Urszula Radwańskie

To siostry Radwańskie. Urszula świętowała ostatnio swoje 23 urodziny i z tej okazji dostała od o rok starszej siostry Agnieszki czekoladowy  tort w kształcie walizy wypchanej banknotami.

Oto torcik, który dałam Uli w dzień jej urodzin w zeszłą sobotę - napisała na Facebooku Agnieszka.
Urszula Radwańskia Urszula Radwańskia Facebook.com/UlaRadwanska

Agnieszka i Urszula Radwańskie

Wczoraj świętowałam razem z przyjaciółmi moje urodziny. Była świetna zabawa i dostałam mnóstwo wspaniałych prezentów. I jak Wam się podoba tort w kształcie walizki z dolarami, który dostałam od Agi? - zapytała na Facebooku Ula.

Fani od razu odpowiedzieli. Ich zdania były jednak podzielone. Jedni uważali, że ciasto w takim kształcie to obnoszenie się z bogactwem i obciach, inni potraktowali to jako wspaniały żart i byli zachwyceni.

KomentarzeFacebook.com

 

A wam się podoba?

Więcej o:
Komentarze (2)
Czekoladowy tort w kształcie walizki z pieniędzmi. Które sławne panie tak świętują urodziny?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • fanizymiko

    Oceniono 17 razy 9

    Podpowiadam, ze nie chodzi o siostry Bohosiewicz. Mamy na firmamencie inne siostrzyczki z wieśniackim gustem. Nie tylko do tortów:)))

  • do_podziwu

    Oceniono 11 razy -1

    "A wam się podoba" - na sile - mozna zachwycac sie wygladem tortu , wiekszosc jednak ocenia po smaku - nie jadlem , nie mam zdania.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX