Ta piękna kobieta to matka nastolatka, który rozkochał w sobie Polki. Kto to?

28.11.2013 06:05
W czarnej kreacji i botkach wyglądała bardzo młodo. Mimo że to był jej debiut na gali, odważnie pozowała fotoreporterom.
1 Kto to? Kto to? KAPiF

Anna Markiewicz-Musiał, Maciej Musiał

To mama Maćka Musiała, Anna Markiewicz-Musiał. Sympatyczna blondynka towarzyszyła synowi na imprezie Róże Gali 2013, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć po kim młody aktor odziedziczył talent - jego mama też jest aktorką. Razem z mężem, Andrzejem Musiałem, w 1995 roku założyła Teatr Kuffer dla dzieci. Markiewicz-Musiał z wykształcenia jest absolwentką filologii polskiej. Ukończyła też podyplomowe studia polityki i zarządzania oświatą.

2 Kto to? Kto to? KAPiF

Anna Markiewicz-Musiał, Maciej Musiał

Anna i Maciek są bardzo ze sobą zżyci. W marcu do sieci trafił film, na którym było ich widać chodzących razem po galerii handlowej. Wielu internautów skrytykowało aktora, który ich zdaniem w tym w wieku powinien być bardziej samodzielny. W programie "Dzień dobry TVN" Musiał powiedział, że w przeciwieństwie do wielu swoich rówieśników lubi chodzić z mamą na zakupy i na pizzę, ponieważ wcale się jej nie wstydzi.

Nie ma mnie często w domu i rzadko się spotykamy, staramy się więc dobrze wykorzystywać nasz wspólny czas - stwierdził.
3 Kto to? Kto to? KAPiF

Anna Markiewicz-Musiał, Maciej Musiał

Markiewicz-Musiał nigdy nie namawiała syna, żeby został aktorem. Jednak kiedy się okazało, że ma predyspozycje, żeby wykonywać ten zawód, bardzo się ucieszyła.

Od dziecka uwielbiał się przebierać w nasze kostiumy teatralne - zdradziła w jednym z wywiadów. - Zawsze był pierwszy do grania, dla niego to była dobra zabawa.

Kariera Musiała szybko nabrała tempa. Jego mama czuwała, żeby rozwijał się on nie tylko w zawodzie, ale i duchowo, dlatego wysłała go na rekolekcje.

 

Zanim skończyłem 18 lat stwierdziła, żeby mi przydało się coś takiego. Może coś poczuję? Nie chciało mi się tam jechać, ale pomyślałem, że dobra zrobię jej tą przyjemność. Rzeczywiście pojechaliśmy pod Jelenią Górę. Tam się mieścił ośrodek, gdzie to się odbywało. Kurczę, zapomniałem laptopa, nie wziąłem ładowarki do telefonu, wiec pierwszego dnia wszystko mi padło. Byłem mega, mega wogóle zdenerwowany, że tam byłem.
Ale przez te trzy dni naprawdę stało się coś dziwnego, coś fajnego. Po pierwsze, złapałem bardzo fajną relację z moją mamą. Po drugie, zrozumiałem, że to wszystko jakoś ma sens, i że Ktoś tam nade mną z góry czuwa.
Zanim skończyłem 18 lat stwierdziła, żeby mi przydało się coś takiego. Może coś poczuję? Nie chciało mi się tam jechać, ale pomyślałem, że dobra zrobię jej tą przyjemność. Kurczę, zapomniałem laptopa, nie wziąłem ładowarki do telefonu, wiec pierwszego dnia wszystko mi padło. Byłem mega, mega w ogóle zdenerwowany, że tam byłem - wspominał w programie "20m2 Łukasza". - Ale przez te trzy dni naprawdę stało się coś dziwnego, coś fajnego. Po pierwsze, złapałem bardzo fajną relację z moją mamą. Po drugie, zrozumiałem, że to wszystko jakoś ma sens, i że Ktoś tam nade mną z góry czuwa.
4 Anna Markiewicz-Musiał Anna Markiewicz-Musiał WBF

Anna Markiewicz-Musiał

Aktor przyznaje, że czasami jego relacje z mamą są napięte, ale wynika to tylko z tego, że jest ona jego agentką.

Współpracujemy ze sobą, konsultujemy, rozmawiamy. Choć przyznaję, że czasem to trudne. I chyba cierpi na tym zwykła relacja matka - syn. Kłócimy się z różnych powodów. Jakieś dwa lata temu, kiedy zaczynałem naprawdę dużo grać, rodzice zaczęli się zastanawiać, czy poradzę sobie ze szkołą i w pewnym momencie postawili mi ultimatum - musiałem poprawić wszystkie oceny. Gdybym tego nie zrobił, zabroniliby mi grać. Tutaj nie było przestrzeni do negocjacji, musiałem się ich posłuchać - powiedział w wywiadzie z Interia.pl.
5 Anna Markiewicz-Musiał Anna Markiewicz-Musiał WBF

Anna Markiewicz-Musiał

Na balu Róże Gali 2013 wypadła wprost doskonale. Była ubrana w czarną, welurową sukienkę, którą zestawiła z botkami i beżową torebką na ramię. Będąc na zewnątrz, na kreację zarzuciła futerko pod kolor. Stylizację uzupełnił delikatny makijaż, czarne paznokcie i kobiece upięcie włosów.

Jak myślicie, Maciek jest podobny do niej?

Komentarze (7)
Ta piękna kobieta to matka nastolatka, który rozkochał w sobie Polki. Kto to?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 28 razy 18

  Z tytułu można by wnioskować, że "rozkochał" w sobie całą płeć piękną znad Wisły.
  Co najwyżej to rozkochał w sobie część gimbazy.

 • sansa

  Oceniono 16 razy 10

  "nastolatka, który rozkochał w sobie Polki" - uprzejmie uprasza się Polki rozkochane w tym wiotkim chłopczyku, o dokonanie coming out, abyśmy mieli niezbity dowód, że takie w ogóle istnieją.

 • browaryr

  Oceniono 13 razy 3

  gnojek jak gnojek-ale mama jeszcze całkiem całkiem.

 • do_podziwu

  Oceniono 6 razy 0

  PSz - a w Waszej redakcji - red. aga ,Manuela - rozkochane ?.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX