Dzisiaj jest znaną modelką i byłą partnerką przystojnego aktora. Kim jest ta słodka dziewczynka?

Poznajecie?

Mała modelka

Ta słodka dziewczynka ma dziś 28 lat. Urodziła się w 1985 roku na obrzeżach Izraela, gdzie jej rodzice posiadali ranczo. Już od najmłodszych lat lubiła pozować do zdjęć i jako mała dziewczynka brała udział w pierwszych sesjach reklamowych.

Bar Rafaeliscreen z Twitter

Mała modelka

W modelingu zadebiutowała w 2000 roku, a pięć lat później chodziła już na wybiegach w Barcelonie, Mediolanie, Paryżu, Londynie i Kapsztadzie. Była główną modelką na pokazach Louisa Vuittona. Brała też udział w kampaniach reklamowych Chanel, Ralpha Laurena i Victoria's Secret.

Bar Rafaeliscreen z Twitter

Bar Refaeli Bar Refaeli screen z Twitter

Mała modelka

Jej mama udostępniła zdjęcia z dzieciństwa, na których widać, że od samego początku była bardzo fotogeniczna.

Bar Rafaeliscreen z Twitter

Mała modelka

Spotykała się z piosenkarzem Davidem Charvetem i aktorem Leonardo DiCaprio, z którym  była związana od listopada 2005 roku do czerwca  2009 roku. Wiecie już o kim mowa?

Bar Rafaeliscreen z Twitter

Bar Refaeli Bar Refaeli AP

Bar Refaeli

To Bar Rafaeli. Ma na swoim koncie skandal. Wystąpiła w spocie reklamowym swojej marki bieliźnianej. Pozuje w nim w stroju Świętego Mikołaja, a później się rozbiera i pokazuje bieliznę. Nie nagość jednak była problemem, ale ów strój! Dziennik "Haaretz" złośliwie polecił jej lekturę nowej książki "Koszerne święta. Jak być dobrym Żydem".

To bardzo zabawne czytać te oskarżenia. Ja tylko miałam na sobie kostium i grałam kogoś innego, tymczasem w prawdziwym życiu cały mój wolny czas spędzam teraz na świętowaniu Chanuki. Chanuka Chag Sameach dla wszystkich. Buziaki! - napisała wtedy na swoim Twitterze.

Bar Refaeli, Leonardo Di CaprioAP

To nie pierwszy raz, gdy podpadła władzom Izraela. W 2004 roku, by uniknąć dwuletniej służby w armii, Rafaeli wyszła za dużo starszego przyjaciela rodziny, a następnie szybko się z nim rozwiodła.

Izrael czy Uganda? Jaka to różnica? Dlaczego dobrze jest umierać za nasz kraj? Dlaczego 18-letnie dzieciaki mają umierać? - pytała wtedy w jednym z wywiadów.

Za to, gen. Avi Zamir, szef działu HR izraelskiej armii, nakłaniał do bojkotu odzieży marki Fox, którą  reklamowała wówczas Bar Rafaeli.

Bar Refaeli kisses a geeky extra in Super Bowl advert - 2013 The advert sees Bar introduced by racing star Danica Patrick to longtime Hollywood extra Jesse Heiman, creating what she dubs the 'perfect match' of sexy and smart The woman who dated Leonardo DiCaprio for years is called on here to kiss?sloppily the character actor Jesse Heiman, who is not known for his movie-star looks. It's a Go Daddy's "Smart meets sexy" campaign .Refaeli, 27, personifies the sexy side of Go Daddy, while Heiman, 34, playing a Go Daddy engineer, represents its smart side. REF NO : 74018 FOR EDITRIAL USE ONLYBulls

Wystąpiła też bardzo seksistowskiej według widzów reklamie, którą wyemitowano w przerwie Super Bowl. Modelka całowała w niej programistę, a na ekranie pojawił się napis: "seksapil spotyka się z inteligencją". Za te słowa, firma GoDaddy.com została oskarżona o "przedmiotowe traktowanie kobiety i mężczyzny".

Bar Refaeli kisses a geeky extra in Super Bowl advert - 2013 The woman who dated Leonardo DiCaprio for years is called on here to kiss?sloppily the character actor Jesse Heiman, who is not known for his movie-star looks. It's a Go Daddy's "Smart meets sexy" campaign .Refaeli, 27, personifies the sexy side of Go Daddy, while Heiman, 34, playing a Go Daddy engineer, represents its smart side. REF NO : 74018 FOR EDITRIAL USE ONLYBulls

Więcej o:
Komentarze (8)
Dzisiaj jest znaną modelką i byłą partnerką przystojnego aktora. Kim jest ta słodka dziewczynka?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mika17

  Oceniono 48 razy 44

  Bar Rafaeli gdyby ktos jeszcze nie mial eliminatora slajdow.

 • zenio.karaluch

  Oceniono 7 razy 5

  Nie wystarczy bezmyślnie użyć Google translatora - "ranczo" to jest w AMERYCE.

 • weronkasoffia

  Oceniono 1 raz -1

  STARA NOWINA

 • forfiter_jr

  Oceniono 9 razy -1

  Ładna babka.

 • katerina12

  Oceniono 7 razy -1

  ma kobieta jaja!

 • grdi

  Oceniono 8 razy -2

  Jedna z piękniejszych kobiet obecnie.

 • martuskaaa123

  Oceniono 13 razy -7

  ale ładna ! *.*

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX