Kto miał kiedyś takie długie włosy? Dziś szokuje i romansuje z pięknościami

Tak muzyk wyglądał na początku swojej kariery. Jakie są Wasze typy?
. . Facebook.com

Piękny i młody

Znany wokalista zamieścił na Facebooku zdjęcie z lat swojej młodości. Fotka pochodzi sprzed przeszło 20 lat, zrobiono ją w 1995 roku. Muzyk miał wtedy długie włosy i stawiał na klasyczny rockowy styl: koszulki z nazwą ulubionego zespołu i skórzane spodnie. Jak myślicie, kto to może być?

Nergal. Nergal. Facebook.com

Wielbiciele death-metalu

Muzykowi towarzyszył kolega z niemieckiej death metalowej grupy, a zdjęcie zostało zrobione w zachodnich Niemczech. Domyślacie się już, kto widnieje na fotce?

Nergal. Nergal. Facebook.com

Nergal

Ten młody i przystojny młodzieniec to oczywiście Nergal! Muzyk założył koszulkę z logo swojego własnego zespołu, czyli Behemotha. W momencie kiedy zrobiono zdjęcie, Adam Darski miał zaledwie 17 lat! Jego zespół działał już od 3 lat.

Muzykowi towarzyszył kolega z niemieckiej kapeli Betlehem. Nergal podpisał fotkę:

1995 rok albo coś takiego w zachodnich Niemczech... Z Jurgenem z Betlehem... dobre czasy! - napisał na Facebooku.
Nergal. Nergal. AGENCJA GAZETA

Nergal

Dziś Nergal ma 35 lat. W ciągu 18 lat od kiedy powstała fotka, dużo zmieniło się w jego życiu. Sławę zyskał przede wszystkim jego zespół: Behemoth. Frontman słynął też z szokujących zachowań na scenie i niegrzeczne zachowania zaprowadziły go w końcu przed sąd. Muzyka oskarżono o obrazę uczuć religijnych, bo w 2007 roku w trakcie jednego z koncertów podarł Biblię. Po kilku rozprawach muzyk został ostatecznie uniewinniony.

16.06.2010 WARSZAWA , LIDER ZESPOLU " BEHEMOTH " NERGAL PODCZAS FESTIWALU " SONISPHERE FESTIVAL " NA LOTNISKU BEMOWO . FOT. BARTOSZ BOBKOWSKI / AGENCJA GAZETA SLOWA KLUCZOWE: FESTIWAL KONCERT MUZYKA ADAM DARSKIFot. Bartosz Bobkowski / Agencja Gazeta

Nergal i Doda Nergal i Doda fotek/Reporter

Nergal i Doda

Nie da się ukryć, że Nergal zawitał na stałe do świata show-biznesu i kolorowej prasy dzięki romansowi z Dodą. Romans króla metalu i samozwańczej królowej popu był wtedy szeroko komentowany, a fani Behemotha wprost nie mogli uwierzyć, że Nergal poczuł miętę do seksownej blondynki. Para spotykała się przez 2 lata, a nawet się zaręczyła. Równie głośne co sam związek było ich rozstanie. Tym bardziej, że to muzyk zadecydował o zakończeniu związku z Dodą.

Nergal Adam Darski, Doda Rabczewska DorotaKAPIF.PL/KAPIF

Doda i Nergal Doda i Nergal FACEBOOK.COM

Pokonanie choroby

W 2010 roku Nergal zachorował na białaczkę. Po chemioterapii, przeszczepie szpiku i półrocznym leczeniu udało mu się ją pokonać. W trakcie choroby bardzo pomagała mu ówczesna dziewczyna, czyli Doda. Darski zaangażował się pomoc Fundacji DKMS szukającej dawców szpiku, którą wspiera cały czas.

Adam ''Nergal'' Darski: Chciałbym odnaleźć głos, który przetrwa, który spowoduje, że ludzie będą chcieli go słuchać... głos wyjątkowy, ponadprzeciętny, taki, który zabłyśnie na tle krajowej, dość mdłej i bezbarwnej sceny. Szukam czegoś, co jest niedefiniowalne. Czegoś nowego i świeżego... niekoniecznie oryginalnego czy świetnego technicznie. Szukam magii... i mam nadzieje, że ją znajdę. Adam ''Nergal'' Darski: Chciałbym odnaleźć głos, który przetrwa, który spowoduje, że ludzie będą chcieli go słuchać... głos wyjątkowy, ponadprzeciętny, taki, który zabłyśnie na tle krajowej, dość mdłej i bezbarwnej sceny. Szukam czegoś, co jest niedefiniowalne. Czegoś nowego i świeżego... niekoniecznie oryginalnego czy świetnego technicznie. Szukam magii... i mam nadzieje, że ją znajdę. The Voice of Poland /fot. Rochstar

Nergal i show-biznes

Nergal powrócił na scenę i... do show-biznesu. Związek Dody i muzyka się skończył, ale nie jego romans z popkulturą. Muzyk został jurorem w "The Voice of Poland". Miało być szokująco, a tymczasem okazało się, że z Darskiego jest całkiem sympatyczny facet. Oprócz zachwytów nad pięknymi uczestniczkami show, obyło się bez większych ekscesów. Darcia Biblii nie było.

Nergal,adam darskiForum

Dominika Dominika "Wodzianka" Zasiewska i Adam "Nergal" Darski Facebook/Dominika Zasiewska

Nergal i Wodzianka

W ciągu ostatniego czasu Nergal zdążył też zaliczyć znajomość z Wodzianką. Spotkali się w programie u Kuby Wojewódzkiego. Darski zachwycił się jej seksownymi kształtami, a w programie doszło między nimi do gorącego pocałunku! Posądzano ich o romans, ale jak było naprawdę? Jeśli już, to z pewnością nie trwał długo. Wodzianka tak się rozkręciła, że na swoim Facebooku zamieściła nawet ich wspólną fotkę z niemowlakiem.

Dominika Zasiewska i Adam "Nergal" DarskiFacebook/Dominika Zasiewska

Nergal, dominika WodziankaForum

Nergal. Nergal. Kapif

Nergal i autobiografia

Ostatnio Nergal zasłynął ze swojej głośnej biografii: "Wyznania heretyka. Sacrum. Profanum". Zdradził w niej szczegóły związku  z Dodą, ale nie tylko. Muzyk napisał m. in. o swoich pierwszych doświadczeniach seksualnych:

[w przedszkolu - przyp. red.] zaliczyłem nawet pierwszego loda! Pamiętam to dokładnie. Dziewczyna nazywała się Magda i była wybitnie nie w moim typie. Miała haczykowaty nos i nastroszone włosy, jak u jakiejś kury. Tak się jednak złożyło, że podczas leżakowania położono ją obok mnie. Zaczęliśmy ukradkiem szeptać. W pewnym momencie wyskoczyła z propozycją nie do odrzucenia. Stwierdziła, że poliże mnie na dole, jak ja poliżę ją. Byłem ciekawy i wszedłem w to. Kiedy wgramoliła się pod mój kocyk, nie poczułem ognia - wyznał w książce.

 

NergalKapif

 

Jednak nie wypełnił drugiej części umowy:

Zdezerterowałem. Włożyłem głowę pod kocyk, ale w połowie drogi pomyślałem, że wcale tego nie chcę. Cofnąłem się i z poważną miną zakomunikowałem, że nie sięgnę. Odwróciłem się i poszedłem spać.
Więcej o:
Komentarze (16)
Kto miał kiedyś takie długie włosy? Dziś szokuje i romansuje z pięknościami
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sensacja

  Oceniono 37 razy 23

  Musi bardzo starać się ukrywać te piękności, z którymi romansuje, bo publicznie pokazywał się tylko z napakowaną silikonem Dodą.

 • lady_vv

  Oceniono 33 razy 19

  Teraz ma krótkie włosy bo miał raka debile!!! Romansuje z pięknościami??doda to pięknosc??buahah

 • dziecko.neo

  Oceniono 18 razy 18

  "Fotka pochodzi sprzed przeszło 20 lat, zrobiono ją w 1995 roku."

  Ech ta wstrętna matematyka..

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 21 razy 11

  A kiedy kolejna sesja Darskiego w Vivogalach?

 • koja

  Oceniono 21 razy 9

  Trzeba przyznać , że raczej udany egzemplarz. W moim typie . Ładny chłopak z tego Adasia.

 • zbawicielnik

  Oceniono 6 razy 4

  Nadziałbym!

 • browaryr

  Oceniono 11 razy 3

  pisalem tu juz tylko jakis gimbus wywalil-bylo piwko,byly koncerty-i bylo ok-po zwiazku z koorwiszonem-gala srala i inna gazeta do podcierania--niedobrze...

 • vampirela

  Oceniono 1 raz 1

  jaki słodki był :)

 • alejajaa

  Oceniono 15 razy 1

  Ładny z niego był chłopak i już widać tę determinację w oczach.A teraz co włos już nie ten, zdrowie już nie to , brak miłości ,"gala' , jakaś"ci pa" co mówi" ci pa".. ale i tak inni mają gorzej
  "

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX