Komentarze (38)
Dziury, wystające staniki, za duże buty, pogniecenia. Wpadka za wpadką na tegorocznych Telekamerach
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Oceniono 2 razy 0

  Chamstwo na całego, ale co się dziwicie.... o czy plotek ma pisać , nie ma jakiś wiernych fanów, więc wypisuje pierdoły , które maja kogoś ośmieszyć a powinni napisać coś fajnego, interesującego, żeby zdobyć grono zaufanych osób. Pracuję na co dzień z Magdą Gessler i nie tylko ona mówiła, że są to wścibscy dziennikarze, ubierający się w łachmany z bazarka, a nie z Prady.... Oni tylko czekają na jakąś wpadkę, żeby cyknąć fotkę i przybliżyć, wszystkie gwiazdy wyglądały lepiej niż cała załoga plotka... Taka prawda....

 • talib

  Oceniono 12 razy 0

  Super zestawienie "nonejmów", co to za ludzie, oprócz rólek w durnych serialikach czy opowiadaniu bzdur o pogodzi czy debilnych talk show cokolwiek osiągnęli ? NIC.
  Wniosek jest inny" wsiowa dziewucha zostanie wsiową dziewuchą nawet w kiecce z Max Mary.

 • salona

  Oceniono 1 raz -1

  "Tadla zaliczyła wpadkę przez za długą kreację. Gdy próbowała ją poprawić, schyliła się i wszyscy mogli zobaczyć jej koronkowy stanik "
  Nie rozumiem co bylo WPADKA, ...chyba bezensowny komentarz.

 • Oceniono 1 raz -1

  Chamstwo na całego, ale co się dziwicie.... o czy plotek ma pisać , nie ma jakiś wiernych fanów, więc wypisuje pierdoły , które maja kogoś ośmieszyć a powinni napisać coś fajnego, interesującego, żeby zdobyć grono zaufanych osób. Pracuję na co dzień z Magdą Gessler i nie tylko ona mówiła, że są to wścibscy dziennikarze, ubierający się w łachmany z bazarka, a nie z Prady.... Oni tylko czekają na jakąś wpadkę, żeby cyknąć fotkę i przybliżyć, wszystkie gwiazdy wyglądały lepiej niż cała załoga plotka...

 • pan.malowany

  Oceniono 1 raz -1

  Pojedli, popili a jutro nastepna imprezka. Wypozyczalnie ciuchow maja sie dobrze aczkolwiek TV ma wlasna garderobe kupiona za nasze pieniadze.

 • marycha1

  Oceniono 11 razy -3

  Ale macie oko, no, no ... podziwiać.
  A swoją drogą, ale puste to towarzystwo na wszystkich galach, rozdaniach nagród. Ich cel to kupić nowego ciucha, stanąć w odpowiednim miejscy i dać sobie zrobić zdjęcie. Powtarzam - puste jest życie tych próżniaków !!!

 • weronkasoffia

  Oceniono 38 razy -22

  jak wychodzi się na widok publiczny to należałoby zadbać o szczegóły,za duże buty lub za małe to masakra

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX