Są piękne, sławne i... noszą za duże buty!

26.04.2012 13:35
Agnieszka Szulim, Edyta Pazura, Natalia Lesz.

Agnieszka Szulim, Edyta Pazura, Natalia Lesz. Kapif

Polskie gwiazdy szykując się na wielką galę chcą wyglądać zjawiskowo. Niestety bardzo często zapominają o tak nieistotnym szczególe jak... rozmiar obuwia ! Kto nosi za duże buty?
Komentarze (37)
Są piękne, sławne i... noszą za duże buty!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • blacke

  Oceniono 25 razy 19

  W większości przypadków problemem wcale nie jest rozmiar, a fason. Zbyt wąskie czubki, zbyt wysoki obcas.
  Mam nadzieję, że w końcu zacznie się mówić o tym jak ten plastikowy świat mody i celebrytów promuje bardzo niezdrowe wzorce ortopedyczne.

 • meg77

  Oceniono 21 razy 15

  Uhm, że niby udajemy, ze nie wiemy, ze to wszystko wypożyczone na jeden event, więc się bierze co jest, a jak za darmo, to raz się można przemęczyć? I naiwnie zachodzimy w głowę, dlaczego za duże? Beze mnie.

 • gagula

  Oceniono 13 razy 11

  może mają haluksy i ich gniotą obcisłe buty :P

 • xoxo96

  Oceniono 10 razy 10

  No to akurat normalne u gwiazd, jak można dowiedzieć się z najbardziej prawdopodobnego źródła sama Honey mówiła, że buty nie raz i nie dwa dostaje w prezencie od Deezee czy jeszcze od innych sieciówek internetowych .. tak więc, skoro oni jej posyłają buty w rozmiarze dobieranym (na pałe) to nic dziwnego, że sa za małe, albo za duże .... zresztą zwróćcie uwagę, na to że jej palce uciekają do przodu :p

 • opetany

  Oceniono 15 razy 9

  Jeszcze wyższe te obcasy noście, na pewno kręgosłup to wytrzyma.

 • lisbeth

  Oceniono 15 razy 9

  W przypadku Gorniak te buty sa bardziej za male niz za duze. Zbytnio wpijaja jej sie w stope. Ale moze to dlatego, ze nowe. Natomiast jakowas tam Skarbek spotkal typowy problem butow z odkrytymi palcami - stopy jej sie zsunely. To nie buty sa za male. To Skarbek nie potrafi ich nosic.

 • wasza_mama

  Oceniono 13 razy 7

  POJE BANY ARTYKUL

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 8 razy 6

  Są osobami publicznymi, muszą się prezentować (czasem w ramach prezentów) - dobrze. Pożyczanie ubrań na gale znaczących nagród - rozumiem. Ale, żeby na byle co, gdzie spodziewana jest obecność fotografów?
  Buty od "lubutina", torebka od "szanel", płaszcz od "berbery"... :)

  Nie dałbym sobie głowy odciąć, czy aby to jest dobra reklama dla tych marek. Szczególnie, że - skoro "gwiazdy" muszą pożyczać, co z tym potencjalnym klientem? :)

  Pominę odbiór, bo marki LPP to dla niektórych szczyt "stajla"...

  Dlatego też najlepiej wychodzi na tym branża dóbr szybkozbywalnych - wódki w kieliszku, którą wypić trzeba po prostu się nie da wypożyczyć :)

 • sensacja

  Oceniono 8 razy 6

  Zabawny artykuł, choć jak zawsze coś nie gra. Buty Cichopek nie wyglądają na za duże, Górniak ma stopy tak ściśnięte, bo buty są za małe. Szpilki Mołek są tak piękne, że warto założyć nawet za duże. Powaliło mnie zdjęcie Rosati, zdolna z niej kobieta, skoro nie zgubiła tak bardzo za dużych butów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane