'Efekt zająca' i inne wpadki Kasi Cichopek [TOP5]

'Efekt zająca' i inne wpadki Kasi Cichopek [TOP5]
Kasia Cichopek w Programie Tomasza Lisa Kasia Cichopek w Programie Tomasza Lisa screen z tvp.pl

Ekspertka od "efektu zająca"

Nie wiadomo - śmiać się, czy płakać. Kasia Cichopek pojawiła się w programie "Tomasz Lis na żywo" i była ekspertką ws. śmierci małej Magdy z Sosnowca.

Przedstawiona została jako magister psychologii, ale bez praktyki w zawodzie, szybko jednak dodała, że taką praktykę już nabywa, dzięki macierzyństwu. Kolejnym krokiem był chyba udział w programie Lisa.

Kasia mówiła, niestety, dużo i chętnie. Tak się zagalopowała, że zaczęła nawet tłumaczyć, że matkę Magdy, Katarzynę W., dopadł... efekt zająca.

Niektórzy w wielkim stresie mają efekt zająca, czyli najpierw stają jak wryci, nie wiedzą, co mają robić, a później uciekają i działają w afekcie.

Kiedy Kasia Cichopek o tym mówiła brzmiała mądrze i przekonująco. Szkoda tylko, że inni psychologowie nie wiedzieli o co jej chodzi. Profesor psychologii Janusz Czapiński w rozmowie z "Faktem" nie miał pojęcia i zastanawiał się, czy może Cichopek nie pomyliła czegoś z "efektem profesora Zajonca".

Jeśli tak, to porażka jest jeszcze większa - efekt prof. Zajonca polega na tym, że im częściej się z czymś spotykamy, tym większą sympatią to darzymy.

Kasia Cichopek chyba jednak nie powinna zaczynać praktyki.

Kasia Cichopek w programie Tomasz Lis na żywo

Kasia Cichopek, Tomasz Lis,

Kasia Cichopek Kasia Cichopek screen z youtube.com

Królowa reklam

Kasia Cichopek chętnie użycza swojej twarzy różnym produktom. Szkoda tylko, że przy ich wyborze nie stosuje żadnej selekcji...

Reklama środków odchudzających przez gwiazdę, która wcześniej opowiadała o drakońskich dietach i wielogodzinnych treningach, nie jest zbyt wiarygodna. W dodatku Kasia zaangażowała do tej kampanii swojego męża Marcina Hakiela.

Jeszcze bardziej żenująca niż dwufazowe pigułki, była loteria "pusty SMS". Uśmiechnięta Kasia Cichopek zachęcała telewidzów do wysłania SMS-a na wskazany numer, a na szczęśliwców miała czekać wysoka nagroda. Oczywiście zamiast tego dostali niebotycznie wysokie rachunki. Oburzeni ludzie wysyłali skargi, a Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta ukarał organizatorów.

Alicja Bachleda-Curuś, Kasia Cichopek Alicja Bachleda-Curuś, Kasia Cichopek Kapif

Sukienka inspiracja?

Inspiracja czy może kradzież autorskiego pomysłu? Kasi Cichopek bardzo spodobała się sukienka Alicji Bachledy-Curuś zaprojektowana przez Macieja Zienia.

Gwiazda, mimo przyjaźni z projektantem, nie wiedziała jednak, gdzie może ją kupić i poprosiła o uszycie podobnej... A właściwie takiej samej jak ta zaprojektowana przez niego.

Maciej Zień ostro się wkurzył i na łamach "Show" nazwał pomysł Kasi "kradzieżą". Cichopek porozmawiała z Zieniem i pewnie przeprosiła, skoro pomyłka została wybaczona. Oczywiście zawiniła styliska Kasi, a nie ona sama. Przynajmniej takie było publicznej wytłumaczenie tej wpadki.

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek Kasia Cichopek Kapif

"Sexy mama" radzi

Gra w serialu i w teatrze, śpiewa i tańczy, a jeszcze w dodatku pisze książki! Kasia Cichopek to prawdziwy człowiek renesansu.

Jej pierwsze dzieło "Sexy Mama. Bo jesteś kobietą" z pewnością zmieniło życie wielu kobiet. Kasia radziła m.in. jak wrócić do formy po ciąży, być piękną i zgrabną.

Kiedy byłam mała, najpierw zjadałam z talerza to, czego nie lubiłam, aby na końcu została już tylko moja ulubiona część dania. Teraz robię odwrotnie: najpierw zjadam to, co lubię najbardziej - dzięki temu, kiedy już poczuję, że nie jestem głodna, łatwo mi zrezygnować z reszty.

Porada jest z pewnością bezcenna.Kasia Cichopek, Sexy Mama

 Katarzyna Cichopek

Kasia Cichopek Kasia Cichopek Kapif

Konferansjerka roku

Kasia Cichopek była niezwykle barwną prowadzącą program "Jak ONI śpiewają" w Polsacie. Jakby tego było mało nie występowała sama, a z Krzysztofem - 'jak dobrze wyglądać po 40' - Ibiszem.

Ta para zapisała się w historii polskich programów rozrywkowych. Możemy tylko przypomnieć, jak w jednym z odcinków Kasia stwierdziła, że daleko jej do sesji w "Playboyu", bo ma ciemne włosy...

Tak to z pewnością jest główny problem.

Ibisz Krzysztof

Cichopek Katarzyna Kasia

Więcej o:
Komentarze (55)
'Efekt zająca' i inne wpadki Kasi Cichopek [TOP5]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bezkrytycznie

  Oceniono 39 razy 31

  Wasz idol - młody Staliński - przejechał kobietę na pasach. Czemu o tej wpadce nie piszecie - Stalińska wam zabroniła? Czemu się pastwicie nad tą durną Cichopek?

 • kingas23

  Oceniono 36 razy 18

  Nie znoszę jej,zadufana w sobie słodziutka lala.Ekspertem to może być moja mama wychowała ośmioro dzieci,a czy to ją upoważnia do oceny innych??? A swoją drogą ośmieszyli się twórcy programu zapraszając ją tam.

 • aldonathebest

  Oceniono 23 razy 17

  Oglądałam ten program, i powiem szczerze, że byłam mocno zdziwiona faktem, iż w tak zawiłej sprawie biorą udział Koroniewska (vox populi?) i Cichopek grająca panią psycholog w serialu, ale w normalnym życiu bez żadnej praktyki, bo wychowywaniem dziecka zajmuje się co druga kobieta na tym globie. Żenująca dyskusja, która w sumie nie miała żadnej merytorycznej treści, bo każda z pań mówiła bez ładu i składu. Nawet nie wiem, co chciała powiedzieć publiczności ta płacząca pani psycholog, ale mniejsza z tym. Mnie efekt zająca powalił na łopatki, bo mimo 4 lat nauki psychologii, nigdy o czymś takim nie słyszałam, wydało mi się to stwierdzenie strasznie infantylne i lakoniczne. Kasia, powinna dawać jednak rady TYLKO w serialu M jak Miłość. To jej wychodzi najlepiej.

 • niewygrzana

  Oceniono 30 razy 16

  Nie chcę bronić Cichopkowej, bo faktycznie żaden z niej autorytet, ale do diabła, po co to bicie piany na każdym portalu? Nie widziałam tego programu, ale wydaje mi się, że dziewczynie mogło po prostu chodzić o zwykłe, opisowe porównanie, nie o żadne rzucanie naukową terminologią. Jeśli pod kolejnym artykułem z d... napiszę, że redaktorów dopadł "syndrom Cichopka" (szukanie dziury w całym), to też na mnie naskoczycie, że takiego pojęcia nie ma? I też jakiś profesor z "syndromem Joli Rutowicz" (desperackie szukanie sławy) będzie się wymądrzał, że takie pojęcie nie istnieje? Nie wiem, kto się tu bardziej kompromituje - Cichopek, udający "autorytet" przy dość niefajnym temacie, czy ten wielce "profesor", który to komentuje w brukowcach.

 • poppe_lina

  Oceniono 29 razy 15

  Pani Kasia Cipuszek już dawno zakończyła błyskotliwą karierę w serialiku dla bab z magla, więc desperacko chałturzy, mając bachora i mężusia-debilka na utrzymaniu... Powinna jednak ograniczyć się do "skacze Kaśka do pułapu, a cycami chlapu-chlapu" na parkingu przy uroczystym otwarciu nowej Biedronki, tudzież na prowincjonalnym Sylwestrze czy dożynkach, a w wolnych chwilach zająć się zmywaniem garów i praniem pieluch, bo chyba wszyscy widzimi z jaką to tytanką intelektu mamy do czynienia...

 • hydroxymetan

  Oceniono 18 razy 14

  Ot cały ci Chopek. Chłopek-Rztropek.

 • grandet

  Oceniono 26 razy 14

  hahahahaha bo jeb ne!!!
  nie dość ze aktorą wybitną jest to jeszcze ekspertką od wszystkiego :D

 • lillalulla

  Oceniono 20 razy 14

  aj tam, czepiacie się - za lat parę okaże się, że studenci będą zakuwać "efektus zającus Cichopcus" bo "Sexy Psycholog" będzie literaturą obowiązkową na wszelakich sorbonach : ))

 • wars222

  Oceniono 20 razy 14

  Efekt cipąca, to pączuś Cichopek , ktorego popularność jest szczytem absurdu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX