Wpadki

Modowe wpadki miesiąca. RANKING!

07.10.2011 06:46
A A A Drukuj
Zobacz, kto powinien udać się na stylizacyjne pogotowie.
KAPIF

Agnieszka Szulim zwykle wygląda ładnie. Tym razem jednak nie zachwyciła. Sukienka z golfem, lakierowane buty w innym kolorze i skórzane legginsy! To na pewno nie był dobry pomysł.

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • 3
  • 3
  • 2
  • 3
  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    2 głosy

PYTANIE Kto zaliczył największą modową wpadkę?

 Agnieszka Szulim
 Anna Samusionek
 Izabela Janachowska
 Klaudia Halejcio
 Jagna Marczułajtis
 Candy Girl
 Alicja Węgorzewska
 Edyta Herbuś
 Karolina Korwin-Piotrowska
 Anja Rubik

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (36)

  • art_102

    Oceniono 1 raz 1

    Czepianie sie stroju Samosiunek uważam za bezzasadne, podobnie jak Jagny, do której strój bardzo pasuję, całosć psuje jedynie fatalna fryzura, Korwin zawsze koszmarnie wygląda jak sie sama ubiera, Herbuś nie ma za dużej głowy, tylko fotograf ma zły obiektyw i zbyt leniwą du..pe, zeby zrobić zdjęcie bez nibynóżek, co typowe na zdjeciach z polskich "salonów". Węgorzewska faktycznie pojechała tandetą, ale zdecydowanie palma pierwszeństwa należy się Rubik - to żenujące, że tak duża firma jak APART, nie zadbała o odpowiednią oprawę organizowanego przez siebie pokazu zegarków superluksusowej marki Harry Winston i promującej nową kolekcję diamentów. ... Cały sztab ludzi pracuje na takim pokazem, a efekt mamy taki, ze na ręce diamenty za 1,5 mln zł, a chorobliwie wychudzona modelka ubrana w upiety na niej materiał idzie po wybiegu ciągnąc za sobą całą furę sięgających ziemi nitek z tylko przyciętego nożyczkami materiału. Ludzie, którzy przy tym pracowali, powinni wyleciec natychmiast z roboty. Wychodzi na to, ze jak zwykle po Polsku, najpierw idzie podział zysków, a reszta jakoś sie zrobi... Ot, polska bylejakość.

  • oona

    0

    Nie rozumiem o co cho z Klaudią Halejcio? Marynarka b. fajna właśnie dzięki skórzanym wstawkom. Anja Rubik wygląda na cieżko chorą ,dlatego ją wybrałam

  • bluelips

    Oceniono 2 razy 0

    a sukienka Ani mi się jakoś podoba, coś w sobie ma, wygląda w niej jak porcelanowa lalka

  • kitikat310

    Oceniono 2 razy 0

    Bez przesady nie jest źle, choć Węgorzewska to konkretna masakra... ;PP

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX