18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Komentarze (30)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • moris

  Oceniono 35 razy 27

  Mogła przyjść nago, wtedy nie musiałaby walczyć z niesfornymi sukienkami. A tak na marginesie, to dokąd zmierza świat? Ja rozumiem impreza Playboy'a, ale ludzie trochę szacunku dla innych i dla samych siebie. Co to za czasy, kiedy kobiety pokazują się publicznie nago? Patrzę na moją 3 letnią córkę i przeraża mnie, w jakich czasach przyjdzie mi ją wychowywać.

 • 1xan

  Oceniono 30 razy 20

  Co trzeba mieć w głowie, żeby chodzić nago na imprezy? Albo czego trzeba nie mieć? Smutne, biedne dziewczyny z naciągniętymi gębami, młode, a wyglądające na 35latki. A stary oblech Markowski obmacujący kawałek ciała to osobna historia. Fuj.

 • kocurra

  Oceniono 21 razy 17

  Co za świat - teraz wystarczy paradoksalnie z gola ci.pa albo cycami i już jesteś sławna. Potem taniec na lodzie, seriale, płyty bo takie qrwy posiadają talenty wszelkie.

 • eliszon

  Oceniono 23 razy 17

  Pustaki, ktore potrafia tylko swiecic golizna, dajace sie obsciskiwac starym oblechom

 • rack

  Oceniono 27 razy 13

  i pomyslec ze ta pani haha ma 24lata.. do 30tki wszystko się sypnie heheh widac ze wszystko jest poprawione cóż... zadnego tu sexu.. tylko niesmak!

 • szaron_stoln

  Oceniono 18 razy 12

  "Nagie biusty na czerwonym dywanie" - sądząc po tytule, jakieś tępe Janiny pogubiły implanty i teraz trzeba chodzić po tym dywanie slalomem. To nawet mogło by być interesujące. Ale pokusiłam się, przelazłam przez te cholerne slajdy. Dwa nagie biusty na 11 slajdów, niestety, żaden nie znajdował się na dywanie, oba były przyklejone do jakichś kobitek. Cycki na kobitkach wszyscy widzieli, podejrzewam.

 • kocurra

  Oceniono 17 razy 11

  Playmate to jak ku.... Tytuł ku... roku - co za zaszczyt. Akurat przypadło na była Call girl. Ona bardzo lubi takich starych oblechow

 • leweloffloff

  Oceniono 16 razy 10

  Kiecki ujdą, cycki też.
  Ale modeling w CKM? Trochę to na wyrost ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX