18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

One się ustatkowały. Jaka szkoda!

21.12.2011 04:00
Te pięć kobiet niedawno zmieniło swoje życie. Zostały przykładnymi matkami i spełniają się w życiu rodzinnym. Z rozrzewnieniem wspominamy jednak czasy, kiedy były skandalistkami, nie przebierały w słowach i pozowały do nagich zdjęć. Wtedy się działo! Zobacz nasz ranking skandalistek, które przeszły metamorfozę i złagodniały.
1 Joanna Liszowska. Joanna Liszowska. KAPIF

5. Joanna Liszowska

Joanna Liszowska może i nie jest taką znowu skandalistką, ale nigdy też nie była pokorna. Szybko uzyskała status seksbomby. Nie wstydziła się eksponować swojego ciała, czego przykładem jest sesja w "Playboyu", a także skąpe stroje w czasie występów w "Tańcu z gwiazdami" i "Jak oni śpiewają". Aktorka długo szukała swojego miejsca w rodzimym show-biznesie, ale też i prywatnie. Grywała w serialach, zaliczyła kilka telewizyjnych show. Nie mogła znaleźć szczęścia w miłości. Przeżyła nieudane związki: z aktorem Robertem Rozmusem, a także z Tadeuszem Głażewskim, z którym miała już brać ślub.

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Te dni są już za nią. W końcu znalazła spełnienie i spokój przy mężu, milionerze pochodzącym ze Szwecji. W maju urodziła córkę Emmę. Po ślubie w 2010 roku Joanna Liszowska i Ola Serneke zamieszkali w Szwecji, ale kilka miesięcy temu przeprowadzili się do Warszawy. Aktorka gra w teatrze i śpiewa. Ale rodzina jest dla niej najważniejsza. Prowadzi wygodne życie u boku bogatego męża. Wydaje się być kobietą szczęśliwą i spełnioną.

 Joanna Liszowska Ola Serneke

2 Anna Przybylska Anna Przybylska Magazyn

4. Anna Przybylska

Aktorka niedawno pojawiła się na okładce magazynu "VIVA!" w towarzystwie swoich dzieci: 9-letniej Oliwii, 6-letniego Szymona i 9-miesięcznego Jasia. Biały puch, ozdoby i bombki w tle. Wygląda na zdjęciu na szczęśliwą i spełnioną kobietę. I wierzymy, że tak jest. Ania Przybylska wraz z partnerem Jarosławem Bieniukiem tworzą zgraną parę od wielu lat. Razem wychowują dzieci i dzielą się domowymi obowiązkami. Dla pięknej aktorki rodzina jest najważniejsza. Przybylska potrafi poświęcić karierę, aby więcej czasu spędzać przy ukochanym i pociechach. Nie wahała się kiedyś wyjechać za Bieniukiem do Turcji, gdy ten dostał piłkarski kontrakt. Aktorka otwarcie mówi, że przyjmuje tylko te propozycje, które jej się naprawdę opłacają.

Kiedy dziennikarze pytają: "Jaką rolę chciałabyś zagrać?", odpowiadam: "Nie jaką, a z kim i za ile?". Bo najpierw myślę o tym, czy mi się opłaca. Czy warto zostawić dzieci, dom, rodzinę? Bo rodzina jest najważniejsza. Ok, jestem teraz matką Polką - wyznała aktorka w wywiadzie dla "Twojego stylu".

Lodz .21.08.2010 r. Stadion Widzew Lodz. Anna Przybylska z synem Szymonem podczas meczu Widzew Lodz - Wisla Krakow Fot. MICHAL TULINSKI/FORUM

I ważniejsze jest dla niej poświęcanie uwagi dzieciom niż sobie:

Nie pójdę wieczorem na imprezę, bo muszę wykąpać dzieciaki i położyć je spać. Nie wybiorę się w tygodniu na sushi, bo Oliwka nie zdąży odrobić lekcji. w dodatku rano trzeba wstać.

25.07.2009 Lodz Anna Przybylska z dziecmi - zona Jaroslawa Bieniuka obecnie pilkarza Widzew Lodz podczas sparingu z Jagielonia Bialystok. MICHAL TULINSKI/FORUM

Ania popularność zdobyła grając w serialu "Złotopolscy". Postać policjantki Marylki, w którą się przez lata wcielała, rozbudzała wyobraźnię mężczyzn w całej Polsce. Przybylska, zanim została seksowną mamą, była seksowną aktoreczką często rozbierającą się w magazynach dla panów. Pamiętacie jeszcze te zdjęcia?

Anna Przybylska

Anna Przybylska

Anna Przybylska

3 Edyta Górniak, Allan Krupa Edyta Górniak, Allan Krupa Forum

3. Edyta Górniak

W naszym zestawieniu absolutnie nie mogliśmy pominąć Edyty Górniak. Nie zapowiadała się na dobrą matkę, skoncentrowana była tylko na sobie i swojej karierze. Miała liczne romanse (m.in. Robert Kozyra, Piotr Kraśko, Piotr Gembarowski). Chętnie dzieliła się z mediami swoim prywatnym życiem. Z Robertem Kozyrą pozowała w "Vivie!":

Edyta Górniak, Robert Kozyra

Chętnie opowiadała o swoim trudnym dzieciństwie, złych relacjach z ojcem i kłopotach w związkach. Krążyły legendy o jej gwiazdorskim zachowaniu i zachciankach. Amerykanie mają Mariah Carey, a my polską diwę Edytę Górniak. Artystka nie wstydziła się też rozebrać i pozowała dla "Playboya".

Edyta Górniak, playboy, gwiazdy nago

Edyta Górniak, playboy, gwiazdy nago

Wszystko zmieniło się, gdy poznała Dariusza Krupę. Wzięła ślub i urodziła syna Alana. Wydawało się, że Edyta się uspokoiła. Jednak media nie dawały jej spokoju. Paparazzi śledzili każdy krok, jeden z nich wtargnął nawet do szpitala w Łomży, gdzie Górniak przebywała po urodzeniu syna. Swoją drogą medialny debiut Alana bije na głowę wszystkie wydarzenia związane z dziećmi w show-biznesie. Zmęczona ciągłymi atakami ze strony tabloidów i paparazzi, Edyta zamieściła w internecie list, w którym nazwała dziennikarzy "pier**** szczurami". Do listu dołączyła zdjęcie swojego syna leżącego w kupie. W jedym z wywiadów wyznała:

Historii z listami nie zaliczam do wpadek, ponieważ były one adekwatne do języka i form walki, jakimi posługiwał się mój wróg. Mogę żałować jedynie, że nie wytrzymałam tego napięcia i że nie stałam się w życiu bardziej chłodną i wyrachowaną osobą. Wtedy z pewnością ich działania nie doprowadziłyby mnie do stanu ostateczności.

 Edyta Górniak, Dariusz Krupa

W 2009 roku rozstała się z mężem i całkowicie poświęciła się wychowaniu synka. Znalazła też nową miłość - związała się z prawnikiem Piotrem Schrammem. Jednak to Alan jest najważniejszym mężczyzną w jej życiu.

4 Agnieszka Chylińska. Agnieszka Chylińska. KAPIF

2. Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska jest szczęśliwą mamą 5-letniego syna Ryszarda i prawie rocznej córki Estery. Ale kiedyś nie było tak cukierkowo. Zaczęła swoją karierę w wieku 18 lat w zespole O.N.A. i od razu zyskała status zbuntowanej nastolatki. Miała niewyparzony język, była do bólu szczera, bezkompromisowa i wzbudzała wiele kontrowersji swoimi wypowiedziami. Słynna jest już sytuacja, kiedy odbierała Fryderyka i powiedziała do nauczycieli "F**k off, nienawidzę was."

AGNIESZKA CHYLINSKA WK 264/34

Młoda gniewna wydoroślała i bardzo się zmieniła. Schudła i wypiękniała. Zrezygnowała z luźnych strojów na rzecz kobiecych i seksownych sukienek. Ale cięty język pozostał, o czym nam przypomina jako jurorka "Mam Talent". Jej wypowiedzi są jedną z najmocniejszych stron tego programu.

Agnieszka Chylińska

Kiedy poznała swojego obecnego partnera Marka, postanowiła się ustatkować. W 2006 roku urodziła syna.

Do tej pory moje życie stanowiło jedną wielką imprezę. Dzisiaj wiem, że Ryszard mnie uratował, bo tuż przed zajściem w ciążę straciłam cel i sens życia. Nie wiem, co by się ze mną stało, gdyby nie on - powiedziała w jednym z wywiadów.

W "Gali" wyznała:

Ciąża jak granat wysadziła w powietrze całe moje życie. Poczułam, że już nie pasuję do tamtej zadziornej dziewczyny. Odstawiłam alkohol. Po dwunastu latach picia wytrzeźwiałam. A ostrość widzenia rzeczywistości bez promili kompletnie mnie powaliła.

Agnieszka Chylińska

Uspokoiła się, ale na szczęście nie straciła nic ze swojej szczerości i poczucia humoru. Uwielbiamy chociażby to zdanie, wypowiedziane u Kuby Wojewódzkiego:

Jestem mamą! Szanuj mnie, do ch**a pana!

W półfinale "Mam Talent" wyznała, że chce mieć trzecie dziecko. W takim razie czekamy.

5 Anna Mucha. Anna Mucha. Plotek Exclusive/KAPIF

1. Anna Mucha

Ciąża i macierzyństwo zupełnie odmieniły Annę Muchę. A jeszcze kilka lat temu było zupełnie inaczej. Prowokatorka reklamowała plastry antykoncepcyjne. Jej komentarze na 31. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni odbiły się głośnym echem w mediach. Złośliwie mówiła o filmach:

Już nie będę przynudzać, bo na tym filmie i tak pośniecie.

Nie próżnowała także w show "Jak oni śpiewają" - wykonała piosenkę Madonny "Like a virgin" w stroju zakonnicy. Kilka lat temu schudła, a swoje wdzięki zaprezentowała w odważnej sesji w magazynie "Playboy":

Anna Mucha

Anna Mucha

Nie miała też dobrego zdania o matkach i dzieciach. Na swoim blogu napisała kiedyś:

O Matki! Co się z wami dzieje?! Gdzie są te urocze, otwarte na świat dziewczyny, z którymi można było przy kawie godzinami siedzieć i rozmawiać? Mózg wam się zlasował i jest gęstości kaszki manny!

A o dzieciach powiedziała:

Lubię dzieci. Naprawdę lubię. Pod warunkiem, że nie są moje, że nie płaczą, że nie marudzą, że nie budzą mnie przed dziesiątą, nie jęczą i nie są złośliwe. I pewnie można byłoby było jeszcze te warunki mnożyć...

Teraz wszystko się zmieniło. 24 listopada aktorka została mamą Stefanii. Po dłuższej przerwie wróciła do pisania bloga i znowu nas zaszokowała... ale pozytywnie. Mamy do czynienia z łagodną Anną Muchą, która wstawia zdjęcie rączki córeczki, namawia do pomagania starszym osobom i dzieli się swoimi kłopotami z paraniem swetra partnera Marcela Sory. Świat stanął na głowie.

Anna Mucha

(Screen z anna-mucha.bloog.pl)

Anna Mucha

(Screen z anna-mucha.bloog.pl)

Anna Mucha

(Screen z anna-mucha.bloog.pl)

Komentarze (16)
One się ustatkowały. Jaka szkoda!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sansa

  Oceniono 6 razy 6

  Skandalistki???

 • browaryr

  Oceniono 4 razy 4

  ja sie pytam po raz milionowy---czy w tym kraju jest tylko ten spie.rdolony genetycznie kon???!nie ma dziewczyn??!!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 2

  Prostackie zachowanie powoduje, że można kogoś nazwać skandalistą/-ką?

 • ichi51e

  Oceniono 2 razy 2

  kazdy pretekst dobry zeby napisac o Annie M....ile mozna?

 • kupogon

  Oceniono 1 raz 1

  Jak rzyć durny retachtórze? Jak rzyć?

 • ciciabella1

  Oceniono 3 razy 1

  "One się ustatkowały. Jaka szkoda !" ... idiotyczny tytuł, dla kogo ta :"taka szkoda"? Chyba dla tych, które się ustatkować nie mogą ...pomimo wielkich wysiłków-(czytaj doda)

 • zgredek1

  Oceniono 1 raz 1

  Edytka G. najpiękniejsza. Na zdjeciu z kozyra wyszla cudownie .

 • dziodzio

  0

  o żesz kurna, dzieci Przybylskiej coś przeskrobały chyba

 • koszalinianka34

  0

  Dajcie sobie luz z takimi artykułami !!!! Juz nie macie o czym pisac wiec piszecie o byle czym byle tylko pisac!!! WSTYD a z tych sesji to bije taki PHOTOSHOP ze szok wiec jakie z nich nieskazitelnie piekne istoty pozdrawiam i zycze wesołych swiat

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX