18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

1. Anna Mucha

5/6

Plotek Exclusive/KAPIF

Ciąża i macierzyństwo zupełnie odmieniły Annę Muchę. A jeszcze kilka lat temu było zupełnie inaczej. Prowokatorka reklamowała plastry antykoncepcyjne. Jej komentarze na 31. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni odbiły się głośnym echem w mediach. Złośliwie mówiła o filmach:

Już nie będę przynudzać, bo na tym filmie i tak pośniecie.

Nie próżnowała także w show "Jak oni śpiewają" - wykonała piosenkę Madonny "Like a virgin" w stroju zakonnicy. Kilka lat temu schudła, a swoje wdzięki zaprezentowała w odważnej sesji w magazynie "Playboy":

Anna Mucha

Anna Mucha

Nie miała też dobrego zdania o matkach i dzieciach. Na swoim blogu napisała kiedyś:

O Matki! Co się z wami dzieje?! Gdzie są te urocze, otwarte na świat dziewczyny, z którymi można było przy kawie godzinami siedzieć i rozmawiać? Mózg wam się zlasował i jest gęstości kaszki manny!

A o dzieciach powiedziała:

Lubię dzieci. Naprawdę lubię. Pod warunkiem, że nie są moje, że nie płaczą, że nie marudzą, że nie budzą mnie przed dziesiątą, nie jęczą i nie są złośliwe. I pewnie można byłoby było jeszcze te warunki mnożyć...

Teraz wszystko się zmieniło. 24 listopada aktorka została mamą Stefanii. Po dłuższej przerwie wróciła do pisania bloga i znowu nas zaszokowała... ale pozytywnie. Mamy do czynienia z łagodną Anną Muchą, która wstawia zdjęcie rączki córeczki, namawia do pomagania starszym osobom i dzieli się swoimi kłopotami z paraniem swetra partnera Marcela Sory. Świat stanął na głowie.

Anna Mucha

(Screen z anna-mucha.bloog.pl)

Anna Mucha

(Screen z anna-mucha.bloog.pl)

Anna Mucha

(Screen z anna-mucha.bloog.pl)

Wszystkie zdjęcia
  • 5. Joanna Liszowska
  • 4. Anna Przybylska
  • 3. Edyta Górniak
  • 2. Agnieszka Chylińska
  • 1. Anna Mucha

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (16)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Plotek: