Od tancerki do gwiazdy - historia Skrzyneckiej w 'Tzg'

Programy rozrywkowe.
 Katarzyna Skrzynecka, Marcin Hakiel Katarzyna Skrzynecka, Marcin Hakiel

Początki

Katarzyna Skrzynecka od zawsze była obecna w "Tańcu z Gwiazdami". Zaliczała wpadki, nie tylko modowe. W 1 edycji pojawiła się jako tancerka.

 Katarzyna Skrzynecka, Marcin Hakiel Katarzyna Skrzynecka, Marcin Hakiel

Taniec

Tańczyła z obecnym partnerem Katarzyny Cichopek- Marcinem Hakielem. Otrzymywali najwyższe noty ze wszystkich par (zwykle ok. 36 pkt/40). Widać było, że Kasia bardzo dobrze bawi się w programie.

 Katarzyna Skrzynecka, Marcin Hakiel Katarzyna Skrzynecka, Marcin Hakiel

Pechowa 6

Para odpadła z programu w 6 odcinku. Widzom nie spodobało się ich wykonanie rumby i foxtrota. Decyzją widzów, para nr 1 musiała opuścić program. Marcin Hakiel w wywiadzie poprzedzającym program wyznał, że foxtrot jest "killerem tancerzy". Jego obawy były słuszne.

 Katarzyna Skrzynecka Katarzyna Skrzynecka fot. tvn

Debiut

Kasia zadebiutowała w 2 edycji TZG jako prowadząca. Przeprowadzała wywiady z innymi uczestnikami i świetnie sprawdzała się w tej roli. Może dlatego, że sama bardzo dobrze wiedziała, co w danym momencie przeżywają uczestnicy. Producentom spodobała się tak bardzo, że prowadziła program aż 11 edycji.

 Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki

Ślub

Między 9 a 10 edycją Kasia Skrzynecka wzięła ślub z Marcinem Łopuckim- 37 letnim wówczas trenerem fitnessu. Marcin ma 3 dzieci z poprzedniego związku. Ślub odbył się w Pałacu Ślubów na warszawskiej Starówce. Wśród gości pojawili się przyjaciele z ekipy TZG. Kasia wyglądała wyjątkowo dobrze w ślicznej sukience na ramiączkach.

 Katarzyna Skrzynecka Katarzyna Skrzynecka screen z youtube.com

Mała wpadka

W opublikowanym niedawno wywiadzie na portalu YouTube.com Kasia ma problem z doliczeniem się edycji. Zapytana, który raz już będzie prowadzącą zaczęła się dość poważnie zastanawiać... Nie przystoi ;) Wpadka zaczyna się w 1:40 minucie.

 Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki

Ciąża

Kilka dni temu, 40 letnia Katarzyna Skrzynecka wyznała, że razem z Marcinem spodziewają się upragnionego od kilku lat dziecka. Przypomnijmy, że Skrzynecka poroniła 2 razy. Trzeba jednak cieszyć się tym, że dziecko przyjdzie na świat już za 5 miesięcy. Na zdjęciach Kasia aż promienieje- jest już w 4 miesiącu ciąży.

 Katarzyna Skrzynecka Katarzyna Skrzynecka

Koniec przygody z show TVN

Kiedy plotki o ciąży zostały potwierdzone, producenci postanowili zwolnić Skrzynecką z programu. Do tej pory dokładny powód nie jest znany- Kasia nie wyklucza jednak, że może być to spowodowane jej ciążą. Decyzję przyjęła z pokorą i nie wywołała wojny ze stacją.

Więcej o:
Komentarze (6)
Od tancerki do gwiazdy - historia Skrzyneckiej w 'Tzg'
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • starveling

  Oceniono 8 razy 4

  NIKT JEJ NIE ZWOLNIŁ - jej po prostu NIE ZATRUDNIĄ przy następnej edycji TzG. W Polsce nie ma ustawowego obowiązku zatrudniania K. Skrzyneckiej przez stacje telewizyjne. Zwolnić jej nie mogli, bo ona ... nigdy nie była (etatowym) pracownikiem TVN.

  To już nudne - zajmować się prawnym nieuctwem aktorki, jej menadżera i ... brukowych mediów. O hipokryzji Skrzyneckiej nie wspomnę - przedtem krokodyle łzy wylewane w brukowcach po utracie dwóch ciąż, a teraz takie same, gdy okazuje się, że nie będzie mogła ryzykować zdrowiem swoim i życiem dziecka aż do rozwiązania.

  Pani Kasiu, czego Pani w końcu chce: urodzić zdrowe dziecko, czy przelać kolejną porcję forsy na konto?

 • weronkasoffia

  Oceniono 3 razy 3

  uwielbiam kasie od poczatku za dowcip i swobode,pozdrawiam

 • kawucha

  Oceniono 1 raz 1

  Hakiel farbuje włosy??

 • purple_panther

  0

  haha ale sobie Hakiel wygladal

 • mrlx

  Oceniono 4 razy 0

  zapomnieliście dodać romansu z Hakielem w pierwszej edycji ;)

 • smokowa

  Oceniono 1 raz -1

  unoblogerro. b l o g s p o t . com

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX