TV show

Od tancerki do gwiazdy - historia Skrzyneckiej w "Tzg"

14.07.2011 07:01
A A A Drukuj
Programy rozrywkowe.

Katarzyna Skrzynecka od zawsze była obecna w "Tańcu z Gwiazdami". Zaliczała wpadki, nie tylko modowe. W 1 edycji pojawiła się jako tancerka.

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • 6
  • 3
  • 1
  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    2 głosy

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (6)

  • weronkasoffia

    Oceniono 2 razy 2

    uwielbiam kasie od poczatku za dowcip i swobode,pozdrawiam

  • smokowa

    Oceniono 1 raz -1

    unoblogerro. b l o g s p o t . com

  • starveling

    Oceniono 8 razy 4

    NIKT JEJ NIE ZWOLNIŁ - jej po prostu NIE ZATRUDNIĄ przy następnej edycji TzG. W Polsce nie ma ustawowego obowiązku zatrudniania K. Skrzyneckiej przez stacje telewizyjne. Zwolnić jej nie mogli, bo ona ... nigdy nie była (etatowym) pracownikiem TVN.

    To już nudne - zajmować się prawnym nieuctwem aktorki, jej menadżera i ... brukowych mediów. O hipokryzji Skrzyneckiej nie wspomnę - przedtem krokodyle łzy wylewane w brukowcach po utracie dwóch ciąż, a teraz takie same, gdy okazuje się, że nie będzie mogła ryzykować zdrowiem swoim i życiem dziecka aż do rozwiązania.

    Pani Kasiu, czego Pani w końcu chce: urodzić zdrowe dziecko, czy przelać kolejną porcję forsy na konto?

  • mrlx

    Oceniono 4 razy 0

    zapomnieliście dodać romansu z Hakielem w pierwszej edycji ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX