Kulisy 'X-Factor': Kuba rzuca kubkiem, Szpak płacze

Programy rozrywkowe.
Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki eastnews

Wojewódzki - rzuca kubkiem

Kuba Wojewódzki w szale uniesień spowodowanych awansem Michała Szpaka do finału, rzucił w scenę kubkiem z logiem "X-Factor".

Kuba Wojewódzki rzucił z wielką siłą kubkiem z wodą na scenę i brakowało kilku centymetrów do tego, by uderzył pani Małgosię w nogi - twierdzi świadek zdarzenia.
Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki Oficjalna strona X-Faktora

Kuba Wojewódzki kupuje kiełbaski

W budynku w którym mieści się studio "X-Factor" jest także restauracja a w sezonie letnim - grill. Okazuje się, że gwiazdy z wielką ochotą korzystają z tego dobrobytu. Kuba Wojewódzki na przykład kilka razy dziennie przychodzi po grillowane kiełbaski. Czesław Mozil wręcz odwrotnie - nie je przysmaków z grilla. W restauracji można spotkać gości programu.

Maja Sablewska Maja Sablewska kapif

Na kogo zagłosowałaby Maja?

Głos decydujący miał należeć do Mai Sablewskiej, która mogłaby wykorzystać półfinałową dogrywkę do odegrania się na Kubie za wyrzucenie zespołu "Dziewczyny". Jarosław Kuźniar nie dał jej jednak dojść do słowa, bo głos Czesława Mozila rozstrzygnął losy finału. Czy Maja zemściłaby się na Wojewódzkim?

Nie wierzę, że po tak słabych wykonaniach Ada przeszła dalej. I tak bym głosowała na Michała - powiedziała w "DDTVN" Maja.
Kuba Wojewódzki, Czesław Mozil, Kuba Wojewódzki, Ada Szulc Kuba Wojewódzki, Czesław Mozil, Kuba Wojewódzki, Ada Szulc east news

Teorie spiskowe

Awans Ady Szulc do finału bez udziału w dogrywce był największym zaskoczeniem półfinału. Ada dostała więcej głosów od Michała? Na ten temat powstało już wiele teorii spiskowych. Niektórzy twierdzą, że produkcja bała się, że Czesław i Maja zostawią panią Małgorzatę i wywalą Adę, dlatego Szpak, a nie Szulc śpiewał w dogrywce. To było do przewidzenia, że jurorzy nie odrzucą Michała na rzecz pani Małgorzaty. Wierzycie w to?

Michał Szpak Michał Szpak xfactor.plejada.pl

Szpak płacze

To był trudny odcinek dla Michała Szpaka. Po raz pierwszy musiał zaśpiewać w dogrywce. Minę miał nietęgą. Emocje wzięły górę i Michał po swoich dwóch występach nie potrafił powstrzymać łez wzruszenia.

Jarosław Kuźniar Jarosław Kuźniar Oficjalna strona X-Faktora

Jarosław Kuźniar przeżywa

Tuż przed wejściem na żywo za kulisami programu "X-Factor" panuje nerwowa atmosfera. Nic dziwnego - to ogromne show, które wymaga precyzji pod każdym względem: wyglądu, makijażu czy techniki. Program przeżywa również prowadzący Jarosław Kuźniar. Spędza dużo czasu na rozmowach z przyjaciółmi na zewnątrz studia, czerpiąc przyjemność ze słońca. W eleganckie ciuchy przebiera się dopiero kilkanaście minut przed wejściem na żywo. Praktycznie do końca chodzi w jeansach i koszulce.

Maja Sablewska Maja Sablewska Oficjalna strona X-Faktora

Maja: To był ustawiony finał

Uważam, że dziewczyny niesłusznie odpadły. Nie lubię gry tak naprawdę. Nie wiem jak sobie poradzę w kolejnych edycjach. Ja tego nie akceptuje. Dla mnie to teraz wygląda jak ustawiony finał - powiedziała za kulisami Maja dla oficjalnej strony X-Factor.
Mats Meguenni , Ada Szulc, Kuba Wojewódzki, Michał Szpak Mats Meguenni , Ada Szulc, Kuba Wojewódzki, Michał Szpak kapif

Co Kuba mówił Szpakowi na ucho?

Kuba Wojewódzki bardzo dba o swoich podopiecznych w programie. Troską otulił Adę Szulc a dobrym słowem Michała Szpaka. Podczas ogłaszania wyników uczestnicy bardzo się denerwują. Michał Szpak drży za każdym razem. Kuba Wojewódzki stara się go pocieszać i ostatnio szeptał mu do ucha:

Spokojnie, spokojnie... Przejdziesz.
Więcej o:
Komentarze (46)
Kulisy 'X-Factor': Kuba rzuca kubkiem, Szpak płacze
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • muuuka

  Oceniono 11 razy 11

  Czesław Mozil nie je kiełbasek z grilla. Kolejna szokująca informacja dnia dzisiejszego. Mój świat się zawalił..

 • paripari

  Oceniono 14 razy 10

  Szulc jest na maksa nudna i wszystko spiewa na te sama nute. Loska mnie sie nie podoba, bo w ogole nie moj kliemat muzyczny i faktycznie to hello zmasakrowal. Szpak mimo wszystko ejst prawdziwa gwiazda, jest mlody i spokojnie sobie dopracuje wokal, a wszystko inne juz ma: osobowosc, energie, fajny glos, swobode na scenie... Widac ,ze scena jest jego zyciem.

 • edycia658

  Oceniono 12 razy 10

  Powinna odpsc juz ta Ada ... !! a wygrac musi Gienek !

 • ammele

  Oceniono 15 razy 9

  Szulc była nudna,z odcinka na odcinek jest taka sama.Nie pokazuje nic nowego.
  Poza tym zero charyzmy,takie dziecko jeszcze.

 • karliga

  Oceniono 14 razy 6

  tez uwazam ze z szulc byla ustawka, powinna byc w dorgyywce ale bali sie ze ja wywala proste.

 • bratek2

  Oceniono 9 razy 5

  kolejny pseudoluzacki wybryk kuby. czemu mnie to nie dziwi ? ale b. dziwi mnie to, ze nikt z szefow tvn na takie zachowania nie reaguje i nie przywola go do rozsadku.

 • wulkanik

  Oceniono 7 razy 5

  az razi jak ustawiony jest ten program!

 • anettep

  Oceniono 8 razy 4

  hymm ten x factor robi się coraz dziwniejszy i głupszy sama rywalizacja ale nie wśród uczestników ale wśród jury !!!!!!!!

 • asiek95

  Oceniono 14 razy 4

  majka jedyna obiektywna osoba w jury....kuba jest niesprawiedliwy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX