Dziś finał 'Tylko muzyka'. Poznaj finalistów

Finał Must be the music. Tylko muzyka.
Conrado Yanez Conrado Yanez fot.Polsat

Conrado Yanez

Jak dotąd zachwycił dwukrotnie, po raz pierwszy bezbłędnie naśladując niesamowitą barwę głosu Luisa Armstronga w "What a wonderful world", a potem pięknie wyśpiewując balladę Joe Cockera "You are so beautiful", Kora porównała go do...anioła.

Podobamisię Podobamisię fot.Polsat

Podobamisię

Zespół z Siedlec, który do finału dostał się głosami internautów - dzięki "dzikiej karcie". Na fanepagu Tylko muzyki. Must be the music, na facebooku zebrali ponad 53% wszystkich głosów. Finał bez nich byłby zdecydowanie słabszy, a tak po raz kolejny będziemy mogli posłuchać niebanalnych tekstów i wybuchowej mieszanki ska i rocka.

Noko Noko fot.Polsat

Noko

Najmocniej i najciężej grający zespół, grający dodajmy swoją muzykę. Mocny, ale melodyjny hardrock. Ich obecność w finale to chyba największa niespodzianka.

Marcin Czyżewski Marcin Czyżewski fot. Polsat

Marcin Czyżewski

Jurorów i widzów zaczarował chyba przede wszystkim barwą swojego głosu. W odcinku półfinałowym chwalił go Adam Sztaba: Było wspaniale, barwą zachwycasz, jestem oczywiście na tak oraz Kora: Zgadam się z tym, co mówił Adam. Masz fantastyczny głos. Ma spore szanse by zaistnieć na polskim rynku muzycznym na którym dobrze śpiewających mężczyzn mamy akurat deficyt.

Enej Enej fot. Polsat

Enej

Mistrzowie mieszanki folk, ska i rocka. "Gracie niesamowicie radośnie i widać, że sprawia wam to niesamowitą radość" mówiła po ich występie Elżbieta Zapendowska. Zdecydowanie jeden z faworytów.

Little Breaver Little Breaver fot. Polsat

Little Breaver

Rockowe dzieciaki z Białegostoku. Urok wdzięk i rockowy pazur w jednym, a w składzie najmłodszy perkusista i najmłodszy uczestnik finału 7 letni Jaś. Jurorzy dwa razy dali im 4 x TAK, a głosami widzów znaleźli się w finale.

Rotten Bark Rotten Bark fot.Polsat

Rotten Bark

Dzięki występom w programie pozyskali nowych fanów w całej Polsce, właśnie kończą pracę nad debiutancką płytą. Ich muzyka, to wybuchowy post punk rock w melodyjnymi refrenami. W półfinale jurorzy nie byli jednogłośni. Adam Sztaba skrytykował "miałką kompozycję", a Kora dała im przekornie NIE, za to że się jej nie boją.

Piotr Restecki Piotr Restecki fot. Polsat

Piotr Restecki

To również była spora niespodzianka, ale wirtuoza gitary, który czaruje na scenie dowcipem i zaskakuje nietuzinkowym wykonaniem znanych muzycznych tematów zdobył serca widzów.

Tomasz Dolski Tomasz Dolski fot.Polsat

Tomasz Dolski

Młody skrzypek z wizją i pomysłem na siebie. Jak dotąd w programie zasłynął udanymi przeróbkami tematu Piratów z Karaibów. Ma wierną rzeszę fanek, które mogą mieć nie mały wpływ na jego losy w finale.

Więcej o:
Komentarze (35)
Dziś finał 'Tylko muzyka'. Poznaj finalistów
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • joasiiaa

  Oceniono 5 razy 5

  Marcin Czyżewski, Noko, Enej, Rotten Bark. ;]

 • szoferek1

  Oceniono 3 razy 3

  Conrado Yanez przez wiele lat wyśpiewywał z kolesiami w Parku Kultury w Chorzowie przy restauracji" Parkowa",I pomyśleć że przez tyle lat nikt się nim nie zainteresował?

 • mistakes

  Oceniono 3 razy 3

  Same chłopy ;d

 • bella9519

  Oceniono 3 razy 3

  Rotten Bark, NOKO, Marcin Czyżewski i Tomasz Dolski

 • chomiczekxx3

  Oceniono 2 razy 2

  Noko !!

 • marane175

  Oceniono 4 razy 2

  Tomasz Dolszki, Enej, Rotten Bark ;)

 • kiniiaa

  Oceniono 4 razy 2

  Little Breaver <- oni w finale MASAKRA!!!!!! nie wiem jak tam się dostali ;/;/;/

 • tylkobadz

  Oceniono 4 razy 2

  Enej!!

 • m4rc1n31

  Oceniono 8 razy 2

  Szkoda Olivii.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX