ŁOZO I KORA w jury 'Tylko muzyka. Must be the music'!

Poznaj prowadzących i jurorów 'Tylko muzyka. Must be the music'.

Konkurencja dla "X-Factor"

W marcu w POLSACIE pojawi się nowy muzyczny talent show "Tylko muzyka. Must be the music". Pierwszy etap programu, tzw. etap precastingów, miał miejsce w styczniowe weekendy, w 8 dużych miastach w Polsce i zakończył się olbrzymim sukcesem ? zgromadził ponad 10 tysięcy chętnych. Show będzie się składać z dziesięciu odcinków: 5 castingowych, 4 półfinałowych oraz finału.

Kora

Charyzmatyczna i niepowtarzalna. Niebywałe zjawisko wokalno-estradowe. Gwiazda rocka z krwi i kości. Pierwsza polska hipiska. Kora a w zasadzie Olga Jackowska zasiądzie w jury "Tylko muzyka. Must be the music". To zdecydowanie największe zaskoczenie tego programu. Na konferencję prasową Kora przyszła ze swoim ukochanym psem.

Wojciech Łozowski Wojciech Łozowski fot. Polsat

Łozo

Wojciech Łozowski będzie reprezentował w jury młode pokolenie muzyków. Jest zdolny i ambitny. Śpiewa w zespole Afromental. W sierpniu 2010 roku zdobył wspólnie z zespołem nagrodę na Orange Warsaw Festival. Również z Afromentalem zdobył w ubiegłym roku statuetkę dla najlepszego polskiego artysty na Gali MTV EMA 2010. Miał okazję poznać wymagającą jurorkę - Elżbietę Zapendowską, bo brał udział w 3. edycji "Idola".

Adam Sztaba

Kompozytor, dyrygent, aranżer, pianista i producent muzyczny. Mówi się o nim ? skończony perfekcjonista. Współpracował między innymi ze Stingiem, Ive Mendes, Jose Curą, Jose Carrerasem, Marylą Rodowicz czy Edytą Górniak. Zawsze był w cieniu gwiazdy, z którą przyszło mu pracować. Teraz będzie na świeczniku. W marcu przekonamy się, czy dyrygent sprawdzi się w roli jurora.

Elżbieta Zapendowska

Elżbieta Zapendowska - zawód juror. Brała udział w sześciu edycjach "Jak oni śpiewają" i czterech edycjach "Idola". Najbardziej rozpoznawalna specjalistka od emisji głosu w Polsce. Wystarczą zaledwie trzy dźwięki i już wie, czy ktoś potrafi śpiewać. Sama nie potrafi śpiewać, ale to w jej przypadku nie ma żadnego znaczenia.

Maciej Rock

Popularność zdobył w "Idolu". Obok Kuby Wojewódzkiego był największym odkryciem tego programu. W Polsacie prowadził też muzyczne show "Fabryka Gwiazd" oraz - wspólnie z Edytą Herbuś - program "Przebojowe dzieci". Od września będzie gospodarzem "Tylko muzyka. Must be the music".

Paulina Sykut

Nowa twarz Polsatu. Wygryzła samą Kasię Cichopek. Razem z Maćkiem Rockiem poprowadzi od marca nowe show. To idealny program dla niej, bo muzyka to jej drugie imię. Zwyciężczyni programu "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us" i uczestniczka drugiej edycji "Idola", w której doszła do półfinału. Na co dzień prezenterka pogody w Polsacie i Polsacie News, a od niedawna również obecna w magazynie "Się kręci".

Więcej o:
Komentarze (39)
ŁOZO I KORA w jury 'Tylko muzyka. Must be the music'!
Zaloguj się
 • tusiaa03

  Oceniono 4 razy 4

  Po co zmieniliście ten wygląd ?! co wy z plotka robicie kozaczek drugi ?! japiernicze -.-

 • dmm

  Oceniono 4 razy 4

  Łozo?! Po co on tam?

 • nicowilliam

  Oceniono 3 razy 3

  bardzo dobrze dobrane jury. o niebo lepsze niż w xfactor.

 • ffortaleza

  Oceniono 3 razy 3

  KORA, SZTABA I ZAPENDOWSKA TO PROFESJONALISCI, a ŁOZO TO CELEBRYTA

 • radziu16

  Oceniono 3 razy 3

  Niech sztaba tam sie nie pcha. Był w Fabryce gwiazd i po programie miała zwycięzca, czyli Martyna Melosik nagrać z nim płytę, a on się wycofał ! Żal ;/ i żadnej płyty nie było. nie biorę go na powaznie, tak jak on nie bierze swojej pracy na powaznie

 • cichodupka

  Oceniono 3 razy 3

  Kora, Zapewndowska i Sztaba by wystaczyli. Co ten pajac Łozowski wie o prawdziwej muzyce?

 • rurku

  Oceniono 3 razy 3

  a czemu nie ma Dariusza Krupy? po co on był na tych castingach

 • xmadziax96

  Oceniono 4 razy 2

  nie mogę się doczekac , Łozo jest fajny :)

 • ldoris

  Oceniono 2 razy 2

  kto to jest Lozo sie pytam zeby oceniac innych i ta stara sepleniaca rura ,o ktorej nikt juz nie pamieta ,ktora swoje mongolskie teorie wrzuca do sieci zeby sie przypomniec !!!!!!!!!!!!!!!! polsat to od zawsze najgorsza stacja wiec co sie dziwic

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX