Wybieraliście najlepsze zdjęcie 3. edycji Top Model. Które znalazły się na podium? [WASZYM ZDANIEM]

Od kiedy w 3. edycji Top Model zakończyły się kastingi, każdy odcinek wieńczyła sesja zdjęciowa. Jurorzy na jej podstawie wybierali, która uczestniczka przejdzie dalej. My także prosiliśmy Was o zdanie. Zobaczcie, jakie fotografie uznaliście za najlepsze.
Top Model Top Model x-news

Głosowaliście na najlepsze zdjęcie!

Po każdej prezentowanej przez nas sesji, głosowaliście na najlepsze zdjęcie. We środę, przed finałem Top Model, wybieraliście spośród 10 fotografii, tę która najbardziej Wam się podobała. Oto wyniki.

Marcela Leszczak Marcela Leszczak TVN/X-news

MIEJSCE 3: Marcela Leszczak

Marcela w wampirzej sesji zajęła w naszym rankingu 3. miejsce. Zdjęcie otrzymało 15% Waszych głosów.

Zawsze na sesji chcę dać od siebie więcej. Lubię tak sobie stawiać wysoko poprzeczki. Nie było żadnej filozofii w tym, żeby wspiąć się na rurę, objąć udami, ścisnąć i pozostać tam - mówiła Marcela na sesji.
Marcela Leszczak Marcela Leszczak TVN/X-News

MIEJSCE 2: Marcela Leszczak

Marcela i jej pierwsza sesja w Indiach - to właśnie zdjęcie zasługujące na pozycję nr 2. Fotografia zebrała 18% Waszych głosów.

Może nie pracowałam tak jak inne dziewczyny dynamicznie. Być może dlatego każdy odbiera mnie błędnie, że ja nie pracuję. A ja pracuję, tylko robię wszystko wolniej i tak delikatniej.

Spodobała się jednak fotografowi, który poprosił ją o kilka zdjęć portretowych.

Powiedział, że uwielbia moje oczy, że moje oczy mówią po prostu tyle... Mają "język" - mówiła w odcinku nagrywanym w Indiach.
Zuzanna Kołodziejczyk z mamą Zuzanna Kołodziejczyk z mamą TVN/X-News

MIEJSCE 1: Zuzanna Kołodziejczyk z mamą

Na miejscu pierwszym zwyciężczyni programu - Zuza Kołodziejczyk w sesji z mamą. Z okazji Dnia Matki wszystkie uczestniczki mogły spotkać się ze swoimi mamami. Potem czekały je wspólne zdjęcia. Zuzie i jej mamie daliście 21% swoich głosów.

Najgorsze było to, że ja, młoda dupa, miałam sukienkę do samej ziemi i mi się ciągnęła. A moja mama, która jest po 40 miała sukienkę do kolan! Ale pięknie wyglądała. Mama nie nosi jasnych rzeczy, sukienek nie nosi, a tu się odważyła - zrobiła to dla mnie - opowiadała swoje wrażenia po sesji Zuza.

Przy mamie odważyła się pokazać więcej swojej osobowości. Była wyjątkowo radosna.

Mama dodała mi pewności siebie, ona ma tyle energii, że uzupełnia i siebie, i mnie!
Więcej o:
Komentarze (4)
Wybieraliście najlepsze zdjęcie 3. edycji Top Model. Które znalazły się na podium? [WASZYM ZDANIEM]
Zaloguj się
 • agnessss

  Oceniono 34 razy 20

  Marcela od samego początku wiedziała po co przyszła do programu i sumiennie dążyła do osiągnięcia celu... zasłużyła na wygraną. a Zuza? hmmm... mimo szczerej sympatii, dziewczyna o podobnym wyrazie twarzy na co drugim prawie zdjęciu. chociaż trzeba przyznać, Jej spojrzenie intryguje....

 • szczurek14

  Oceniono 59 razy 19

  i znów z powodu sympatii i litości Zuza na podium, brawo znawcy modelingu i fotografii ...

 • dominika970622

  Oceniono 45 razy -15

  Nooo wybaczcie, ale Zuzka przy mamie na prawdę rozpromieniła się.!!! Najlepsze zdj. ever! Nw, ale fani Marceli sa strasznie zapatrzeni w jej zadumanie, chciwość i beztroskość. Wg brak szacunku dla innych, mysli tylko o sobie. Zuzka b. fajna dziewczyna, naturalna, nie "wywyższała" się wg. A mało tego mozna pochwalić ją za skromność, co jest ogromnym darem, a nie każdy go posiada. Sama skromna nie jestem a potrafię do cenić to u drugiej osoby. Chcę być taka jak Zuza!!!! Choć warunkuw nie ma idealnych, jej osoba jest nie do zastapienia!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX