Złote rady Magdy Gessler

2/4

Screen z TVN/X-news

Szczera rozmowa to podstawa porozumienia. Gessler usiłowała ustalić przyczynę kiepskiej kuchni, i co za tym idzie, kiepskiego powodzenia "Malinówki".

Dokłada pani do interesu? - zapytała właścicielkę lokalu.
Niestety, cały czas.

Słowa te znalazły potwierdzenie po otwarciu kasy. Okazało się, że jest w niej raptem... 200 złotych. Właścicielka jest też obciążona kredytem wziętym na prowadzenie działalności, a sam miesięczny koszt utrzymania lokalu to 30 tysięcy złotych!

Magda Gessler, Kuchenne RewolucjeScreen z TVN/X-news

Gdzie jest problem? - zapytała Gessler panią Barbarę.
Szukam smaków. Nie wiem, w co uderzyć, żeby było dobrze - przyznała właścicielka lokalu. - Nie mieliśmy dekoratorki, wszystko same robiłyśmy.
Masakra - orzekła Gessler i kazała się zaprowadzić do kuchni.

To był dobry pomysł, bo akurat kuchnia okazałą się być niezwykle czysta i poza kosmetycznymi zmianami, nie potrzebowała ingerencji.

Kuchnia w fajnym stanie, ludzie na kuchni mili, jest dobra energia - oceniła Gessler.
Chce mnie ukierunkować, powiedzieć w którą stroną mam iść, tylko jeszcze nie wiem w jakim - przyznała pani Barbara.
Zmiana będzie szokująca! - zapowiedziała Gessler. - Będzie spójna z zewnętrzem budynku. W środku koronki z Koniakowa i będziemy męczyć pstrągi. Marynowany, beskidzki, w białym winie, z oliwkami, tymiankiem, zupa z pstrąga, potem z musem i chrzanem, oraz pstrąg z patelni... - wyliczała różne sposoby "męczenia" pstrąga.

Magda Gessler, Kuchenne RewolucjeScreen z TVN/X-news

Następnym punktem programu była wizyta w pobliskim Koniakowie w celu bliższego przyjrzenia się słynnym koniakowskim koronkom, które Magda Gessler umyśliła uczynić podstawą nowego wystroju restauracji.

Jestem absolutnie zachwycona - powiedziała na miejscu, rozciągając w palcach czerwone stringi.

W czasie, kiedy Magda Gessler i pani Barbara oglądały koronkową bieliznę, ekipa remontowa przerabia wnętrze lokalu według zadanych wcześniej przez Gessler wskazówek.

Wszystkie zdjęcia
  • Problem
  • Złote rady Magdy Gessler
  • Efekty

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (8)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Plotek: