'Koszmarna czarna dziura, w której nigdy nie chciałabym się znaleźć'. Gessler o mały włos zrezygnowała!

Zobacz, co wydarzyło się w najnowszym odcinku.
Kuchenne Rewolucje Kuchenne Rewolucje Screen X-News

Problem

Restauracja "VooDoo" w Kielcach znajduje się przy głównej ulicy. Goście nie powinni być więc problemem. A jednak. Od roku czwórka właścicieli zmaga się z brakiem klientów i dokładają do swojego interesu. Iwona, Beata, Kamil i Rafał założyli razem restaurację i byli pełni zapału. Po kolejnych niepowodzeniach zapał zniknął.

Teraz wszyscy są zniechęceni - mówiła Beata. - Nikt nie ma określonych obowiązków, nikt nie wie, za co jest odpowiedzialny.
Troszkę odpuściliśmy, nie dopilnowaliśmy lokalu. Od roku dokładamy do niego - dodał Kamil.

Oj, naprawdę było źle - wizyta Magdy Gessler zaczęła się tragicznie. Nie podobało się już wejście do lokalu.

Restauracja jest czarna, aż przerażająca, a nazwa jeszcze straszniejsza.

A następnie...

Ja pier**lę, ja nie wchodzę - krzyknęła na widok stromych schodów prowadzących w dół, do restauracji.
Dlaczego pan robi restaurację w takim miejscu? Ja nie schodzę po tych schodach - mówiła do Rafała. - Szczerze powiem, że odstraszają strasznie. Na obcasach kobieta tutaj tylko wyrżnie i sobie złamie zęby.

Po wejściu do samej restauracji:

Jaka masakra! Jak wy tu możecie wytrzymać? Tu jest naprawdę nasrane. To wygląda jak gó**o spadające z dachu. Tu glonowato, tu gó**ianie. Ja bym tu zwariowała. Masakra, jest tu tak ohydnie. No cóż, różne wyzwania miałam, to uważam za najbardziej odważne, jeśli w ogóle zacznę to robić. Bo jest strasznie, po prostu voo doo!

Kuchenne rewolucjeScreen X-News

Cała nadzieja w jedzeniu... Ale przysłowie "nadzieja matką głupich" jest tu jak najbardziej na miejscu. Grzanki w sałatce cezar zostały wyplute, kurczak miał podejrzany smak. Hamburger także był straszny:

Brudne to, na czym robili. Strasznie dużo tłuszczu. Ketchup najgorszej jakości - narzekała Gessler.

Stek też został wypluty:

Jest źle. Nie wiem, na czym oni to robią, ale to jest straszne! Ruszt jest tak śmierdzący, że kompletnie zabija smak polędwicy.

Pizza także nie zyskała aprobaty restauratorki.

Jest zła nazwa, negatywna i taka trudna kuchnia w sumie. Po prostu kanał! Ja nie wiem, czy ja się za to wezmę - mówiła właścicielom.

Brud w kuchni nie poprawił jej nastroju.

Restauracja "VooDoo" okazała się koszmarną dziurą, czarną dziurą, miejscem, w którym nigdy nie chciałabym się znaleźć, ani we śnie, ani na jawie. Jedzenie straszne, miejsce straszne.

I co teraz?

Kuchenne rewolucje Kuchenne rewolucje Screen X-News

Złote rady Magdy Gessler

Rewolucja tym razem zaczęła się nietypowo - bo od wyprzedaży wszystkich ozdób. Właściciele zarobili 250 złotych. Po tym Gessler zdradziła swoje plany:

Filozofia jest taka: będą prawdziwie hamburgery, prawdziwa amerykańska kuchnia, prawdziwe tosty, prawdziwy krem z kukurydzy, my tu robimy wnętrze, które jest całe takie jak american pie, american home z lat 60. Wszystko jest na blady róż.

"Kuchenne rewolucje" bez małej wycieczki? Niemożliwe. Tym razem Magda Gessler zabrała ekipę do by zobaczyła stado bizonów. Ale dobry humor po tej wizycie szybko zniknął. Po powrocie do restauracji okazało się, że zakupy zostały źle zrobione. Nie było wystarczającej ilości kurczaka do rosołu, na dodatek kupiono mielone mięso wołowe - a mięso na hamburgery trzeba zmielić i przygotować samemu. I tu właśnie wyszedł problem braku podziału ról wśród właścicieli.

Problem wasz jest taki, że macie kompletne rozpiżdżenie mentalności i koncentracji. Mamy na moją rewolucję 4 dni. Dzisiaj jest trzeci. Dzisiaj powinno być wszystko w kuchni. To jest wasza szansa, którą wy tracicie. Ten dzień nie wróci - krzyczała na właścicieli.

Wyszła z restauracji mocno zdenerwowana.

No cóż, na początku było trochę spokojniej, powiedziałabym turystycznie, przepiękne zwierzęta, a potem powrót do rzeczywistości, która jest okrutna, nie ma tego, nie ma tego... Organizacja właścicieli straszna. Co to z tego będzie? Martwię się.

W kuchni panowała bardzo nerwowa atmosfera. Kucharz Paweł miał dość chaosu i zrezygnował z pracy Na szczęście przygotowanie kolacji mimo to poszło sprawnie.

Kuchenne rewolucjeScreen X-News

Kuchenne rewolucje Kuchenne rewolucje Screen X-News

Efekt?

Goście byli zachwyceni nowym wnętrzem restauracji.

Jest super. Wcześniej wystrój był bardzo ciemny, wręcz depresyjny.

Sałatka Cezar, zupa krem z kukurydzy i hamburgery podbiły podniebienia gości. Właściciele byli znowu pełni zapału i nadziei. Magda Gessler także:

Kielce, home, "American home", taki prawdziwy amerykański dom z cudownymi amerykańskimi kobietami, z różem i z pepitką różowo-białą, z cudownym stekiem, idealnym, dużym, absolutnie obłędnym hamburgerem. To miejsce zaskakuje, to miejsce obiecuje. Mam nadzieję, że jak wrócę, będzie cudownie.

Restauratorka nie mogła doczekać się powrotu do restauracji. Dawniej "VooDoo", dzisiaj "American Home". Wejście odmienione, wszystko w jasnych barwach. A jak kuchnia? Magda Gessler była pod wrażeniem. Właściciele szczęśliwi - wzrosły im obroty, goście wychodzą zadowoleni.

Kielce, "American home". Prawdziwe amerykańskie miejsce w Kielcach. Miejsce, które należy odwiedzić i spróbować prawdziwych specjałów Ameryki. Nie trzeba podróżować ani do Chicago, ani do Nowego Jorku - tylko tu. Oni to robią najlepiej! Cztery osoby, młode, które się wzięły za pracę i jest pysznie - podsumowała Magda Gessler.
Więcej o:
Komentarze (7)
'Koszmarna czarna dziura, w której nigdy nie chciałabym się znaleźć'. Gessler o mały włos zrezygnowała!
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 20 razy 18

  'Gessler o mały włos zrezygnowała!"

  Aby w materiale o naczelnej kucharze RP uzywać zwrotu o "mały włos" to trzeba mieć nieprzebrane pokłady dobrego humoru. To nieprawdopodobne że te słowa napisał plotkowy redaktor:))))

 • megaxs

  Oceniono 16 razy 12

  niech się weźmie za ratowanie swoich knajp, własnie jej dwie restauracje MG Eat splajtowały

 • jagger2009

  Oceniono 7 razy 5

  mamdylemat bo nie wiem kto jest ohydniejszy ona czy GRYCANKI ale chyba sa na tym samym poziome jeszcze u niej dochodzi wulgarno-rynsztokowy jezyk OHYDA

 • pan.malowany

  Oceniono 5 razy 3

  ...zesralem sie

 • dealer

  Oceniono 15 razy 3

  Pani G. to masakra! Ma nasrane we łbie i wygląda jak gó**o spadające z dachu. Ubiera się raz glonowato, raz gó...anie. Ona chyba zwariowała!

 • trzezwy

  Oceniono 2 razy 2

  „Gessler o mały włos zrezygnowała!”

  Czyli zrezygnowała. O mały włos.

 • pata.m

  Oceniono 2 razy 0

  niech otworzy taką knajpę w warszawie, bo odkąd zamknęli rodeo drive to nie ma miejscówki z przystępnymi cenami, zajebistym żarciem, miłą obsługą i doskonałym whisky sour :S

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX