Oto jurorzy Tylko Taniec

Ruszył nowy show Polsatu 'Tylko Taniec', który może być ciekawą odpowiedzią na 'You Can Dance'. Już odbyło się osiem castingów do programu i mimo mroźnej zimy przyszło kilka tysięcy osób. Kto zasiadł w jury?
Joanna Liszowska. Joanna Liszowska. KAPIF

Joanna Liszowska

Dużym zaskoczeniem jest wybranie na jurora Joanny Liszowskiej. Aktorka ma na swoim koncie role w musicalach takich jak: "Romeo i Julia" czy "Chicago".

Krystyna Mazurówna. Krystyna Mazurówna. FORUM/Krzysztof Jarosz

Krystyna Mazurówna

Krystyna Mazurówna to niezwykle charyzmatyczna tancerka. Mazurówna to legenda tańca zarażająca swoją energią młodych ludzi. Od 45 lat mieszka w Paryżu i jest gwiazdą swingujących lat 60. Jest solistką Casino de Paris. Ma na koncie występy w rewii Josephine Baker, pierwszej czarnoskórej tancerki, królowej francuskiej rewii. Przez lata była modelką w paryskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Alan Andersz. Alan Andersz. KAPIF

Alan Andersz

Alan Andersz to powiew młodzieńczej świeżości (nie obrażając pozostałych jurorów). Ciekawe czy wsławi się jakimiś kontrowersyjnymi opiniami? Aktor jest mocno osadzony w środowisku hip-hopowym. Kocha street art i show dance. Taniec zawsze był jego pasją. Przygodę z tańcem rozpoczął jako ośmiolatek. Z zespołem pod wodzą Piotra Galińskiego zdobył 5 tytułów Mistrzów Polski Formacji Tanecznych w stylu latynoamerykańskim do lat 15. Z zespołem V2 Agustina Egurolli zdobył wicemistrzostwo Polski disco dance.

Michał Malitowski. Michał Malitowski. KAPIF

Michał Malitowski

Michał Malitowski to nowa twarz telewizji. Jest najbardziej utytułowanym tancerzem latino na świecie. Dwukrotny mistrz świata i pięciokrotny mistrz Europy. Podobno w Chinach i Japonii jest tak samo popularny jak gwiazdy Hollywood. Pochodzi z Zielonej Góry, ale na co dzień mieszka w Londynie.

Marcin Dowbor. Marcin Dowbor. FORUM/Krzysztof Jarosz

Prowadzący

Prowadzącymi nowego show jest Maciej Dowbor i Katarzyna Kępka. Więc informacje o Krzysztofie Ibiszu i Katarzynie Cichopek okazały się tylko plotkami ;) Maciej Dowbor przez swoje domniemane problemy małżeńskie będzie na pewno zwracał dużą uwagę mediów.

Więcej o:
Komentarze (39)
Oto jurorzy Tylko Taniec
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zixac

  Oceniono 5 razy 5

  tvn jeszcze pozaluje, ze nie wzial Mazurowny do YCD.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 5 razy 3

  Zapłacą wam - to napiszecie, że sukces. Zapłaci wam Miszczak - to napiszecie, ze klapa. Proste.

 • nie.wiem

  Oceniono 5 razy 3

  czy ta pani prowadzaca ma na sobie ubranie z czarnych workow na zwloki??

 • dajcukierka

  Oceniono 5 razy 3

  Zapowiada się nie najgorzej...

 • massajka

  Oceniono 4 razy 2

  Dziękuję ale nie będę oglądała- nie cierpię Dowbora. Pozostanę przy YcD

 • gagula

  Oceniono 2 razy 2

  Miejmy nadzieję, że będzie to fajniejsze show od MBTM !

 • artur.b.logan

  Oceniono 2 razy 2

  Malitowski i Mazurówna będą pewnie siekierami. Już współczuję uczestnikom

 • nasuada

  Oceniono 1 raz 1

  No cóż, najmniej podoba mi się Dowbor, jury świetne, myślę, że będzie się działo, Andersz i Mazurówna, mieszanka wybuchowa:) do Malitowskiegi i Liszowskiej będą wzdychać, czekam na program:)

 • potyrala1959

  Oceniono 1 raz 1

  Avery Corman zasłynął scenariuszem do filmu " Sprawa Kramerów", z Oscarowymi rolami Dustina Hoffmana i Meryl Streep. Napisał także książkę "Wielka promocja", o mechanizmach działania szołbiznesu. Tak to się kręci.
  http://empiro.blox.pl/2011/09/Gwiazda-gwiazdy-gwiezdzie.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX