Przełomowe momenty w 'Tańcu z Gwiazdami'

13. edycja przeszła do historii.

Zwycięzca programu

Za nami finał "Tańca z Gwiazdami". Wygrał aktor Kacper Kuszewski z partnerką Anną Głogowską. Oczywiście wiadomo, że miał pomoc z zaświatów - duch jego zmarłej żony Hanki Mostowiak czuwa! Pokonali sympatycznego prezentera  telewizji U1 Bator Bilguuna Ariunbaatara i Janję Lesar. Ostatni odcinek show obfitował w wiele emocji. Freestyle par były spektakularne i wzruszające. Nikt nie mógł powstrzymać łez. To był finał na bardzo wysokim poziomie.

Jolanta Fraszyńska. Jolanta Fraszyńska. AG

Jolanta Fraszyńska

Nowy skład jury był zaskoczeniem. Zamiast Beaty Tyszkiewicz i Zbigniewa Wodeckiego pojawili się Janusz Józefowicz i Jolanta Fraszyńska. O ile Józefowicz wpisywał się w klimat programu (zna się na tańcu, muzyce i tworzenia już własne show), o tyle Fraszyńska była... interesującym wyborem. Świeżość i spontaniczność były jej największymi atutami. Aktorka wszystkim parom, już od samego początku, dawała "10". To było naprawdę zabawne, bo grała na nerwach przede wszystkim... jurorom. I chyba tego chciała.

Natasza Urbańska. Natasza Urbańska. www.KAPIF.pl

Urbańska prowadzącą

Wielkim zaskoczeniem był sama Natasza Urbańska. To ona zastąpiła Katarzynę Skrzynecką w roli prowadzącej. I od razu wybuchła afera, bo widzowie nie mogli znieść jej potknięć. Nigdy nie była prowadzącą, więc wpadek miała naprawdę sporo. Media wytykały jej każdy niemal błąd. A co z Katarzyną Skrzynecką? Widzowie docenili ją dopiero po czasie.

Janusz Józefowicz, Piotr Gąsowski. Janusz Józefowicz, Piotr Gąsowski. KAPiF, Plotek

Kłótnia Józefowicza i Gąsowskiego

Podczas jednego z niedzielnych odcinków doszło do nieprzyjemnej sytuacji między jurorem Januszem Józefowiczem a prowadzącym Piotrem Gąsowskim. Tuż przed przerwą na reklamy Gąsowski wszedł Józefowiczowi w słowo, co najwyraźniej bardzo rozjuszyło choreografa. Według "Super Expressu" w trakcie przerwy między jurorem a prowadzącym doszło do ostrej wymiany zdań:

J: K..., nie lubię jak mi się przerywa.
G: Musiałem k... przerwać, bo w słuchawce mówili mi, że mamy dwie minuty do reklam.
J: Ja pier..., ja niczego nie słyszałem. Można chyba do kur... zrobić tak, abym to wiedział.
We wczorajszym odcinku We wczorajszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" Kacper Kuszewski i jego partnerka Anna Głogowska okazali się bezkonkurencyjni. Gorąca samba, którą zatańczyli boso przyniosła im pierwsze miejsce. Aktor wystąpił w rozpiętej koszuli, a tancerka w kusej sukieneczce w panterkę. Choreografia miała w sobie sporą dawkę erotyzmu. Nie wydaje wam się, że stylizacja i wspomniany wyżej erotyzm zawarty w występie Kuszewskiego i Głogowskiej mogły mieć jakiś wpływ na ilość głosów oddanych na nich przez telewidzów? KAPiF

Kacper Kuszewski

Kiedy panie pokazywały dekolty, Kacper Kuszewski odsłaniał klatę. I to nie raz. Aktor "M jak Miłość" świecił torsem wielokrotnie. I wcale się nie dziwimy. Gdy zrobił to po raz pierwszy - dostał najwięcej głosów od widzów. Jeżeli był to sposób na zdobycie kobiecej części publiczności, to się fantastycznie sprawdziła, bo Kuszewski wygrał program.

Piotr Galiński i Jan Kliment. Piotr Galiński i Jan Kliment. KAPIF

Gnój i afera z Galińskim

Oj, juror Piotr Galiński nie lubi sprzeciwu. W jednym z odcinków doszło do spięcia między nim a Janem Klimentem. Gdy jurorzy oceniali występ, tancerz się wtrącał i ciągle miał coś do powiedzenia. Przerwał m.in Piotrowi Galińskiemu. Ten, chcąc obrócić wszystko w żart powiedział:

Kliment, jesteś tancerzem! Nie przerywaj kiedy juror mówi!

Ale mniej miło zrobiło się wtedy, gdy Galiński myślał, że nie jest już na antenie. I padły takie oto słowa:

Będzie mi to gnój...
Aleksandra Kisio, Jolanta Fraszyńska, Katarzyna Pakosińska. Aleksandra Kisio, Jolanta Fraszyńska, Katarzyna Pakosińska. KAPiF

Dekolty

Nie ma tańca bez golizny! 13. edycja to wysyp dekoltów. Swoje wdzięki pokazywały Aleksandra Kisio, Jolanta Fraszyńska (jurorka) czy Katarzyna Pakosińska. Ale golizny było więcej. Bo przecież nie samym dekoltem gwiazdy widz żyje. Któż mógłby zapomnieć o majtkach Katarzyny Zielińskiej:

Katarzyna Zielińska, Rafał Maserak

Iwona Pavlović Iwona Pavlović TVN

Iwona Pavlović

W październiku swoje 5 minut miała Iwona Pavlović. W jednym z odcinków jej stylizacja wprawiła widzów w osłupienie. Jurorka założyła kolczyki-krzyże. Pikanterii dodał fakt, że były to krzyże odwrócone, przypominające znak satanistów i diabła. Zrobiło się jeszcze goręcej, gdy połączono to z aferą Nergala.

W ostatnim odcinku W ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" Weronika Marczuk i Jan Kliment tańczyli cza czę ułożoną dla nich przez Michała Piróga. Wszystko szło dobrze do chwili, kiedy Weronika wypadła z objęć partnera i uderzyła twarzą o parkiet. Kliment szybko ja podniósł, ale gwiazda wyglądała na obolałą i cały czas trzymała się za nos. Taki upadek musiał być bardzo bolesny! KAPIF

Weronika Marczuk

Do tego musiało dojść. Edycja "Tańca z Gwiazdami" bez upadku - to byłaby sensacja. W każdej odsłonie ktoś upadł, ktoś zwichnął nogę albo nabawił się innej kontuzji. w 13. edycji glebę zaliczyła była jurorka "You Can Dance. Po prostu tańcz" Weronika Marczuk. Mówi się "na szczęście", ale ten upadek przyniósł jej pecha. Odpadła tuż przed finałem.

taniec z gwiazdami - katarzyna zielinska rafal maserak. taniec z gwiazdami - katarzyna zielinska rafal maserak. screen z tvn

Katarzyna Zielińska odpadła

Wielkim zaskoczeniem było odpadnięcie Katarzyny Zielińskiej. Aktorka była od początku typowana jako faworytka. 13. edycja okazała się dla niej pechowa. Odpadła w ćwierćfinale. Skąd wzięły się zatem informacje, że aktorka może wygrać show? Wszystko przez serial TVP2 "Barwy Szczęścia", który ma dużą widownię. Oglądalność serialu zawsze przekładała się na głosy w "Tańcu z Gwiazdami". Niestety, nie tym razem.

Więcej o:
Komentarze (5)
Przełomowe momenty w 'Tańcu z Gwiazdami'
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • andrea

  0

  E, tam były w przeszłości zdecydowanie lepsze freestyle, ostatni rewelacyjny to Nataszy Urbańskiej i Jana Klimenta, - perełka, show !!!

 • kasidy

  0

  ale oni są żalowi .. http://MileyPrawdziwahistoria.notlong.com

 • szerokipas

  0

  ktos wygrac musial, a ze oni, no coz, taka polityka

  bezmozgu.pl wiecej niz gwiazdy

 • iwonkie999

  0

  A ja sie bardzo ciesze, ze wygral Kacper. Od poczatku trzymalam za niego kciuki :) Ani tez sie nalezalo :)

 • chocco

  Oceniono 2 razy 0

  co za para, on kretyn, ona konica

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX