Gessler zrównała menedżerkę restauracji z ziemią

Gessler w formie.
Magda Gessler. Magda Gessler. Screen z TVN

Wejście smoka

Magda Gessler w ostatnim odcinku ''Kuchennych Rewolucji'' odwiedziła ''Karczmę Nałęczowską'' (która po tuningu zmieniła nazwę na ''Dwór Myśliwski''). Gessler na przywitanie do kelnera Krzysztofa powiedziała:

Co Pan taki czerwony?
No może troszkę tu duszno - odpowiedział nieśmiało Krzysztof.
Duszno? Proszę zbadać ciśnienie.

A później było tylko lepiej.

Magda Gessler. Magda Gessler. Screen z TVN

Ziemniaczki niepierwszej świeżości

Kiedy Magda Gessler weszła do kuchni znalazła zgniłe ziemniaczki. Okazało się, że to dopiero początek

OOO! Ale syf! Dajecie ludziom jeść jak świniom - powiedziała Gessler. Pan pójdzie do swojej załogi, zrobi porządek. Przyjdziecie tu pan za dziesięć minut, bo ja muszę ochłonąć, bo pozabijam.

Gessler zarządziła wielkie porządki. Właściciel restauracji i menedżerka Mariola dali pracownikom silnie żrący płyn do czyszczenia garnków. To dopiero rozjuszyło restauratorkę!

Magda Gessler. Magda Gessler. Screen z TVN

Szpila!

Kiedy Gessler wpadła rano do restauracji w kuchni śmierdziało chemią. Restauratorka powiedziała menedżerce co o niej myśli.

W jakim świecie pani żyje? Ja rozumiem, że pani ma szpileczki, wymalowała się pani, pięknie pani wygląda. Pani jako menedżer powinna nałożyć tenisówki i zasuwać z załogą. A wymalowała się pani i robota do du*y.

Gessler zarządziła zwolnienie Marioli (która była też dziewczyną szefa) z funkcji menedżerki i zastąpienie jej Krzysztofem, który do tej pory pracował jako kelner. Mariola miała jednak inne zdanie...

Mariola. Mariola. Screen z TVN

Rozterki Marioli

Ja Krzyśkowi nie ufam - powiedziała nieufna Mariola. Bo jest człowiekiem inteligentnym i wykorzystałby te zmiany dla siebie.

Tak! Inteligentnym ludziom nie wolno ufać!

Wojtek i Mariola. Wojtek i Mariola. Screen z TVN

Zemsta za płyn

Gessler wzięła byłą menedżerkę Mariolę i Wojtka na rozmowę wychowawczą. Tematem przewodnim był płyn, którym pracownicy musieli myć garnki. Płyn powodował bowiem oparzenia i martwicę...

Czy pani jest blondynką? Pani obraża ludzi dla, których pani pracuje. Albo jest pani głupia, albo jest panią ignorantką.

Mocne. Szkoda tylko, że właścicielowi się upiekło, bo Gessler skupiła gniew na menedżerce.

Magda Gessler. Magda Gessler. Screen z TVN

Buraczane obiekcje

Na koniec nie spodobał się Magdzie Gessler koncentrat buraczany. Postanowiła kwieciście wyrazić swoje niezadowolenie.

Jest koncentrat buraczany, na ch*j? Naprawdę nie wiem, bo w tym regionie są pyszne buraki. No co? No skąd się to ku*wa wzięło?

Gessler osiągnęła wyższy poziom w przeklinaniu. Ona powoli zamienia to w sztukę! Może trochę nas poniosło.

A tak na marginesie to restauratorka dopięła swego. Restauracja przeszła tuning i zaczęli przychodzić do niej klienci. Jest też kilka poniżonych publicznie osób, ale przecież show must go on.

Kiedy Gessler ponownie wróciła do lokalu z kamerą, biednej menedżerki już nie było...

Więcej o:
Komentarze (50)
Gessler zrównała menedżerkę restauracji z ziemią
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • katarina7171

  Oceniono 7 razy 7

  chociaż uważam że czasami przegina to tu miała racje ta wielka pani menager nadawała sie moze do obierania ziemniakow tepa baba ja cholera szok zeby kobieta w takim wieku ( 47)lat była taka głupia!

 • fisti89

  Oceniono 9 razy 7

  szczerze mówiąc miała rację... ta menadzer to totalna porażka...

 • stachun

  Oceniono 8 razy 6

  Pani Gessler ma rację. Wszędzie syf, odpadki, zepsute jedzenie, niska jakość a ceny jak za luksusy nie z tej ziemi! Trzeba by popatrzeć z bliska, w jakich warunkach i z czego przygotowuje się jedzenie dla klientów -zaręczam, że stracicie apetyt.

 • podpisana

  Oceniono 6 razy 4

  a ja bardzo lubię programy Geslerowej i ci co tak bardzo jej nie lubia to po co ogladaja jej program?

 • fafi

  Oceniono 8 razy 4

  Zapomnieliście zacytować teksty tej blond pani menadżer, która pomiatała tam równo wszystkimi! Należała jej się każda złośliwość Gessler!

 • szerokipas

  Oceniono 4 razy 4

  hehe, dobre :) moze i sie nalezalo

  bezmozgu.pl wiecej niz gwiazdy

 • czeyo

  Oceniono 3 razy 3

  Gonic to zlodziejskie niedouczone,smierdzace dziadostwo,ktore bierze sie za prowadzenie restauracji.w wiekszosci przypadkow to nawet swinie by powyzdychaly no ale czlowiek wytrzymuje jakos. niedouczniacy truja klientow detergentami,zamrozonymi odpadkami,chemia/kucharki,wegety i inne glutaminiany/.nasza kuchnia narodowa ginie ! uwazam.ze nalezy zaczac uczyc w szkolach jak nalezy sie odzywiac,jak przyrzadzac w miare zdrowe pozywienie,oraz podstaw higieny w kuchni ! bo to co widzimy to zgroza !

 • lyga81

  Oceniono 7 razy 3

  bardzo dobrze zrobiła bo ta pożal się Boże menadżerka kompletnie nie nadawała się do takiej pracy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX