'Taniec z gwiazdami': PEŁNA LISTA 13. edycji

Programy telewizyjne.
Michał Szpak Michał Szpak kapif

Michał Szpak

Michał Szpak w wywiadach tłumaczy, że bierze udział w "Tańcu z gwiazdami", bo chce być zarówno dobrym piosenkarzem, jak i tancerzem. To tłumaczenie nas nie przekonało. Szpak ma parcie na szkło i jego udział w "Tańcu z gwiazdami" utwierdził nas w przekonaniu, że będzie gwiazdą jednego sezonu. Dlaczego? Za kilka miesięcy, jak będzie wydawał płytę, wszyscy będą już nim znudzeni jak obecnie Kasią Cichopek i nikt tej płyty nie kupi. Chłopak ma dużo do zaoferowania, ale zapomniał, że nawet przyjemność trzeba dawkować...

Bilguun Ariunbaatar Bilguun Ariunbaatar kapif

Bilguun Ariunbaatar

Bilguun Ariunbaatar to bywalec warszawskich salonów, który dla Szymona Majewskiego przygotowywał zabawne relacje z różnych imprez. "Szymon Majewski show" zdjęli z anteny, ale dla gwiazdy programu znalazło się miejsce w "Tańcu z gwiazdami".

Weronika Marczuk Weronika Marczuk kapif

Weronika Marczuk

Prokuratura oczyściła ją z zarzutów korupcyjnych, więc Weronika Marczuk wróciła do łask TVN-u. Do "You Can dance" nie udało jej się już wrócić, bowiem miejsce trzeciej jurorki zajęła gwiazda "nie do wygryzienia" czyli Kinga Rusin. Weronika na parkiecie TVN-u będzie odbudowywała swój wizerunek zepsuty przez aferę z CBA. Wiemy, że to nie będzie pierwszy kontakt Weroniki z tańcem:)

Marta Krupa Marta Krupa .

Marta Krupa

Początkowo mówiło się, że to własnie Marta Krupa zajmie w "Tańcu z gwiazdami" miejsce Katarzyny Skrzyneckiej. TVN postawił jednak na Nataszę Urbańską, ale nie zostawił Marty na lodzie. Siostra słynnej Dżoanny załapała się do programu i zatańczy w show. Coś czujemy, że partnerować jej będzie Rafał Maserak. To byłaby gorąca para!

Zbigniew Urbański Zbigniew Urbański kapif

Zbigniew Urbański

Hmmm. Coś nam się wydaje, że Urbański od dawna chciał zataczyć w show, ale z powodu obecności na planie byłej żony, nigdy się nie zgodził. Gdy TVN zwolnił Skrzynecką, Urbański z chęcią przyjął ich propozycję. Przystojny policjant tańczący salsę? Chyba skusimy się na kilka odcinków 13. edycji "Tańca z gwiazdami"...

Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska kapif

Anna Wendzikowska

Reporterka "Dzień dobry TVN" Anna Wendzikowska przyjęła propozycję TVN-u. Dziennikarka przeprowadza wywiady w Londynie z takimi gwiazdami jak Angelina Jolie czy Colin Farrell. Na czas trwania programu będzie musiała przeprowadzić się na stałe do Polski. Coś czujemy, że Ania nieźle zamiesza w naszym rodzimym show-biznesie...

Aleksandra Kisio Aleksandra Kisio kapif

Aleksandra Kisio

Aleksandrę Kisio możecie kojarzyć jedynie z serialu "Prosto w serce". Ola podobnie jak jej bohaterka nie przebiera w propozycjach aktorskich, więc z chęcią przyjęcła propozycję udziału w show "Taniec z gwiazdami". TVN przygarnie każdego. Zwłaszcza swoją gwiazdkę.

Jagna Marczułajtis Jagna Marczułajtis kapif

Jagna Marczułajtis

Znana snowboardzistka zatańczy w 13. edycji programu. TVN od lat stawia na gwiazdy sportu. Ostatnią edycję "Tańca z gwiazdami" wygrała tyczkarka, Monika Pyrek.

Kacper Kuszewski Kacper Kuszewski kapif

Kacper Kuszewski

Aktor znany z serialu "M jak miłość" zatańczy w show TVN-u. Kacper dobrze czuje się w programach rozrywkowych. Wcześniej brał udział w "Jak oni śpiewają". Gwiazdy serialu "M jak miłość" już nie raz podbiły parkiet show TVN-u. 2. edycję show wygrała Kasia Cichopek, a laureatem 3. edycji był Rafał Mroczek. Kacper powtórzy ich sukces?

Katarzyna Pakosińska Katarzyna Pakosińska kapif

Katarzyna Pakosińska

Wulkan energii. Gwiazda Kabaretu Moralnego Niepokoju zgodziła się zatańczyć w show TVN-u. Pakosińska pracowała kiedyś jako dziennikarka TVP Polonia. Może TVN coś dla niej znajdzie po programie? Stacja znana jest z tego, że jak już wypromuje jakąś gwiazdę to łatwo z niej nie rezygnuje...

Stanisław Karpiel-Bułecka Stanisław Karpiel-Bułecka kapif

Stanisław Karpiel-Bułecka

12. edycję "Tańca z gwiazdami" nastolatki oglądały dla Pawła Stalińskiego. Coś czujemy, że będą również wiernymi fankami 13. edycji. A to wszystko ze względu na Stanisława Karpiela. Kuzyn Sebastiana z Zakopowera wystąpił już w programie "Wipeout. Wymiatacze". Jego pasją jest sport. W wolnych chwilach lubi również śpiewać. We wrześniu przekonamy się, jak tańczy.

Katarzyna Zielińska Katarzyna Zielińska kapif

Katarzyna Zielińska

A to zaskoczenie! Miała poprowadzić "The Voice of Poland" i zostać w stacji, która zrobiła z niej gwiazdę, ale ona postanowiła poflirtować z TVN-em i zatańczyć w ich show. Będziecie jej kibicować?

Więcej o:
Komentarze (89)
'Taniec z gwiazdami': PEŁNA LISTA 13. edycji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • krzycho22

    Oceniono 12 razy 12

    Już w następnej edycji wystapią:
    Stanisława Małomówna - 6 żona Michała Wiśniewskiego
    Zygmunt Kajzerka - puszcza podkład muzyczny w programie You Can Dance
    Kathrine Dżojstik - modelkopiosenkarkoaktorkocelebrytka, przyjaźniła się z kiedyś z Dżoaną Krupą
    Tomasz Ząb - klaskał w chórze u Rubika, w pierwszym oryginalnym składzie
    Filipina Popcorn - siostra cioteczna ze strony wujka Kai Pachalskiej
    Zenon Byk - aktor grający szafę w 1234 odcinku Plebanii, niewymieniony w napisach końcowych
    Virginia Mcwieśniak - gosposia Stachurskiego
    Henryk Kudłacz - uczestnik teleturnieju Idź na całość
    Wiesław Gnuuj - zapowiada MegaHit i inne programy w Polsacie
    Katarzyna Szabadabada - wybiera polskich kandydatów do konkursu Eurowizji
    Stefan Kalafior - gra na harfie w zespole Behemoth

  • dagmara

    Oceniono 11 razy 11

    Musiała wylecieć Skrzynecka,by mógł zatańczyć ten żigolak Urbański. Oto MORALE TVNu

  • yena

    Oceniono 10 razy 10

    Michal Szpak, Urbański ! Wstydź się TVN.

  • muffin21

    Oceniono 9 razy 9

    potwierdziło się - program sięgnął dna.

  • xaxa

    Oceniono 9 razy 9

    Jak to są GWIAZDY- to ja jestem ksiedzem ! Takie badziewa jak Szpak,Urbański, Marczuk,...i inne,teraz nie dziwi,ze Sablewska,największy tłuk ,została gwiazdą TVNu. TVN promuje buractwo i nieuctwo już od dobrych parę lat. Za rządów kadrowego Miszczaka poziom ludzi pracujących w tej stacji sięga DNA !

  • smajluu

    Oceniono 8 razy 8

    To są popierdółki, a nie gwiazdy. Wstyd TVN, wstyd.

  • tylkobadz

    Oceniono 8 razy 8

    Szpak? Kto będzie jego partnerem? Kochanek, Maserak czy jakiś inny tancerz TzG?

  • alessiax

    Oceniono 8 razy 8

    o jezu, z michałem szpakiem to na poważnie?!

  • honia2212

    Oceniono 7 razy 7

    DOBRA, POŻARTOWALIŚMY SOBIE, A TERAZ POWIEDZCIE PRAWDĘ: GDZIE SĄ TE GWIAZDY?
    :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX