Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Beata Kozidrak

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Beaty Kozidrak.
Beata Kozidrak Beata Kozidrak kapif

Diva Beata

Wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Beaty Kozidrak z konferencji prasowej telewizyjnej Dwójki. W noc sylwestrową widzowie TVP2 zobaczą wyjątkowy występ Beaty Kozidrak, Edyty Górniak i Maryli Rodowicz. Tuż przed północą zaśpiewają razem przebój Tiny Turner w aranżacji Adama Sztaby.

Beata Kozidrak Beata Kozidrak kapif

Jak wyglądała Beata?

Styl Beaty Kozidrak nie zmienia się od wielu lat. Znana wokalistka lubi nosić krótkie szorty i bluzki z dużym dekoltem. Wyjątkowo słabość ma do skórzanych sukienek i butów. Nie zawsze wygląda w takiej stylizacji dobrze. Właśnie tak było na konferencji TVP.

Beata Kozidrak Beata Kozidrak kapif

Fryzura - plus/ minus

Beata od lat ma podobną fryzurę. Przyzwyczailiśmy się do blond loków i naszym zdaniem są całkiem twarzowe. Farbowane włosy wymagają jednak zadbania - odrosty są nie do zaakceptowania.

Beata Kozidrak Beata Kozidrak kapif

Sukienka - minus

Sukienka jest zdecydowanie przekombinowana, chociaż dobrze leży na Beacie. Ale po co te ozdoby na ramionach i skórzane wstawki? Naszym zdaniem niestety szpecą, a nie zdobią. Piosenkarka wygląda jak nietoperz.

Beata Kozidrak Beata Kozidrak kapif

Buty - minus

Przyznamy, że kozaki do połowy uda są w tym roku bardzo modne, ale trzeba umieć je zaaranżować. Zbyt duża ilość błyszczących, skórzanych elementów wygląda wulgarnie.

Beata Kozidrak Beata Kozidrak kapif

Podsumowanie - 10 % dobrego smaku, 90 % kiczu

Beata niepotrzebnie stara się na siłę odmładzać i chyba nie wie, że nadmierne wysiłki w tym kierunku często dają odwrotny efekt. To osoba na tyle rozpoznawalna i o dużym dorobku muzycznym, że nie musi wszystkich na siłę przekonywać, kim jest.

Więcej o:
Komentarze (36)
Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Beata Kozidrak
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • malgozaba

  Oceniono 11 razy 7

  Jest taka gra dla dzieci: trzeba skonstruować robota wg wzoru. Trzeba wybrać odpowiednią głowę, tułów i nogi - możliwości jest wiele. Małe dziecko może mieć problem. Teraz widzę, ze dorosła kobieta też - elementy układanki nie pasują do siebie.

 • lukis

  Oceniono 17 razy 7

  Ona wygląda jak nietoperz w tym stroju!

 • szoferek1

  Oceniono 20 razy 6

  Jak raz na jakiś czas, coś nie wyjdzie w stroju, to jeszcze nie powód żeby ją obrzucać błotem.Większość tych opinii pochodzi chyba od kaszalotów, którzy Beacie mogliby ewentualnie nogi umyć i wodę wypić.Każda jedna chciałaby tak wyglądać w tym wieku,bo niektóre 30stki a nawet 20stki wyglądają jak stare pudła,a co będzie za paę lat?

 • kobylka

  Oceniono 18 razy 6

  podziwiam ją za konsekwencję - zawsze kiczowato ubrana ;)

 • zebra20

  Oceniono 10 razy 6

  średnio mnie obchodzi jej stylizacja, lubie ją :) dała koncert u mnie w mieści i naprawdę mi się podobało :)utrzymywała świetny kontakt z publicznością. A wpadki zdarzają się każdemu

 • ulkakulka

  Oceniono 17 razy 5

  Węgrowska 20 lat później. To samo wyczucie estetyki :-/

 • po_etry

  Oceniono 10 razy 4

  lubię ją i tak!

 • nie.wiem

  Oceniono 6 razy 4

  Po co to przewijanie?

 • merytlejle

  Oceniono 11 razy 3

  Beata zawsze uśmiechnięta i nie ważne w czym się pokazuje, jest przesympatyczna i ten jej głos.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX