Daniel Radcliffe drastycznie zmienił fryzurę. Brytyjski portal: Powinien mieć jeszcze garb

Daniel Radcliffe z długimi, brązowymi włosami swobodnie opadającymi na ramiona? Tego jeszcze nie było. Zobacz, jak wygląda!

Daniel Radcliffe

Daniela Radcliffe'a, czyli filmowego Harry'ego Pottera pamiętamy z krótkiej, starannie wypielęgnowanej fryzury, w której każdy kosmyk jest pod kontrolą. Jednak w ostatnią sobotę 24-letni aktor zaskoczył wszystkich, gdy pojawił się bez zapowiedzi w Cineworld Haymarket w Londynie na pokazie swojego najnowszego filmu "Na śmierć i życie" ("Kill Your Darlings"), w którym zagrał poetę Allena Ginsberga. Zaskoczenie było podwójne, ponieważ Radcliffe miał długie włosy! Wyglądał nieco tajemniczo i o to chyba chodziło!

Daniel RadcliffeREUTERS/FRED THORNHILL

Daniel Radcliffe. Daniel Radcliffe. Bulls

Daniel Radcliffe

Sprawa szybko się wyjaśniła. To po prostu przygotowania do nowego filmu! Aktor bierze udział w nowej ekranizacji opowieści o Frankensteinie. Długie włosy oczywiście nie są naturalne.

Żeby wyglądać jak XIX-wieczny dżentelmen, gwiazdor musiał doczepić sobie długie włosy do swoich, zazwyczaj krótszych - czytamy wyjaśnienie na stronie portalu Dailymail.co.uk.

Daniel RadcliffeBulls

Daniel RadcliffeBulls

Daniel Radcliffe. Daniel Radcliffe. Youtube.com

Daniel Radcliffe

To nie był pierwszy raz, kiedy Daniel Radcliffe pojawił się publicznie w nowej filmowej fryzurze. Dwa dni wcześniej aktor wziął udział w programie "Graham Norton Show", gdzie pozwolił sobie na nieco makabryczny żart.

To są prawdziwe włosy zmarłego człowieka... Pochodzą od zmarłego człowieka lub kogoś, kto przekazał swoje włosy.

Dailymail.co.uk przypomina jednak, że grana przez Daniela Radcliffe'a postać miała w oryginale nie tylko długie włosy, ale również pokaźny garb.

Oprócz swoich nowych włosów, uważa się, że gwiazdor jako Igor powinien nosić również protezę garbu, takiego jaki miał niesławny garbaty asystent - zauważa redakcja portalu.

Daniel RadcliffeYoutube.com

Więcej o: