'Polskie Oscary'? Do gwiazd Hollywood jeszcze daleko... Zobacz 10 klap modowych na Orłach

Orły nazywane są 'polskimi Oscarami'. Jednak jeśli chodzi o modę, to określenie jest zdecydowanie przesadzone. Na czerwonym dywanie w Los Angeles królują piękne długie kreacje od najlepszych projektantów na świecie, a tymczasem w Warszawie większość gwiazd ubrała się jak na popołudniowy koktajl. Dobry stylista miałby tu ręce pełne roboty. Szkoda, że wiele pań nie skorzystało z jego usług. Zobaczcie, kto się nie popisał.
Joanna Kulig Joanna Kulig KAPIF

10. Joanna Kulig

Tę klapę wybraliście Wy. W komentarzach pod galerią z gali największą popularnością cieszył się komentarz użytkownika sentence:

Niniejszym apeluję z tego miejsca, żeby jakiś stylista (ale prawdziwy, nie Jacyków ani Horodyńska) natychmiast objął opieką i patronatem Joannę Kulig, ponieważ już nie po raz pierwszy udowodniła, że nikt, tak jak ona, nie potrafi się oszpecić fryzurą/makijażem i zdeformować strojem. To tyle.

My od siebie tylko dodamy, że chociaż Joanna Kulig w kobalcie wygląda świetnie, to kreacja Zuo Corp, mimo że ładna, jest zbyt zwyczajna na taką galę.

Nagrodzone filmy możesz zobaczyć na Kinoplex.pl

Agnieszka Grochowska, Orły 2013 Agnieszka Grochowska, Orły 2013 WBF

9. Agnieszka Grochowska

Agnieszka Grochowska w czerni od stóp do głów. To niestety kolejna ze znakomitych polskich aktorek, która jest na bakier z modą.

Katarzyna Buczkowska, Katarzyna Adamik, Orły 2013 Katarzyna Buczkowska, Katarzyna Adamik, Orły 2013 WBF

8. Katarzyna Adamik

Rozumiemy, że Katarzyna Adamik nie poddaje się konwenansom i nie chce ubierać się jak większość z nas. Ale w końcu przyszła na galę, tak? Więc dlaczego nie założyć czegoś bardziej eleganckiego? Ta stylizacja nadaje się raczej na wyjście do sklepu.

Tamara Arciuch Tamara Arciuch WBF

7. Tamara Arciuch

Tamara Arciuch wygląda niczym syrena, która dopiero co wynurzyła się z morza. Kolor sukni i cekiny przypominają łuski. Do tego mamy wrażenie, że kreacje o bardzo podobnym kroju, ale w innych kolorach, widzieliśmy już kilkanaście razy na imprezach nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Monika Richardson. Monika Richardson. KAPIF

6. Monika Richardson

Naprawdę lubimy być zaskakiwani. Ale Monika Richardson od dawna nie dała nam tej przyjemności. To kolejna z całego szeregu nieudanych stylizacji dziennikarki. Dziewczęca opaska, postarzająca i bezkształtna sukienka z dziwnego materiału i buty, które w założeniu pewnie miały ożywić stylizację, ale jakoś to się nie udało. Tak dla formalności dodamy, że z kreacją wieczorową na wielką galę sukienka ta ma niewiele wspólnego.

Olga Frycz Olga Frycz Kapif

5. Olga Frycz

Prostota? Jak najbardziej. Mała czarna? Oczywiście. My jednak mamy wrażenie, że Oldze Frycz po prostu się nie chciało i wybrała pierwszą lepszą z brzegu kreację. Nuda.

Marieta Żukowska Marieta Żukowska KAPIF

4. Marieta Żukowska

Aktorka raczej rzadko pojawia się na liście najgorzej ubranych. Niestety, tym razem nie ma czego chwalić. Sukienka nie ma nic wspólnego z elegancką galą. Beżowy kolor zlewa się z karnacją aktorki i jest zupełnie nietwarzowy. Stylizację pogarszają dziwne buty. Kolejny wielki minus widać na zdjęciu poniżej. Szkoda.

Marieta Żukowska, Orły 2013WBF

Agata Kulesza, Orły 2013 Agata Kulesza, Orły 2013 WBF

3. Agata Kulesza

Ta stylizacja nas wręcz zasmuciła. Uwielbiamy Agatę Kuleszę, jest bez dwóch zdań jedną z najlepszych aktorek w Polsce. Do tej pory stawiała na prostotę i elegancję. Co więc stało się w poniedziałek? Materiał wygląda jak cerata, a ten wzór... Taka krata nie powinna pojawiać się na salonach.

Edyta Pazura Edyta Pazura WBF

2. Edyta Pazura

To dopiero kwiatki! Dosłownie. Taka sukienka nadaje się na piknik lub na wesele w remizie, a nie na galę wręczenia jednych z najważniejszych nagród filmowych w Polsce. I te trupioblade rajstopy... Edyta Pazura jest młodą i atrakcyjną kobietą, która od lat udowadnia, że niestety nie umie się ubierać. Stylista potrzebny od zaraz.

Roma Gąsiorowska Roma Gąsiorowska WBF

1. Roma Gąsiorowska

Smutne jest już to, że właściwie można mieć pewność, że Roma Gąsiorowska będzie jedną z najgorzej i najdziwniej ubranych gwiazd na każdej gali. Tu po prostu wszystko jest nie tak. Aktorka jest zabudowana od stóp do głów. Ciężką czarną kreację wykańcza przedziwny czerwony szal. Gdyby tak zmysłu estetyczny w tym przypadku mógł być wprost proporcjonalny do talentu aktorskiego...

Więcej o:
Komentarze (21)
'Polskie Oscary'? Do gwiazd Hollywood jeszcze daleko... Zobacz 10 klap modowych na Orłach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • do_podziwu

  Oceniono 49 razy 37

  "Polskie Oscary " i ubior Katarzyny Adamik , adekwatne do rangi "Orly 2013" - tylko orlow zal.(tych prawdziwych).

 • lyga81

  Oceniono 34 razy 30

  każdy nosi to co lubi no ale......Pani Adamik to się chyba coś konkretnie pomyliło...

 • dinto

  Oceniono 50 razy 24

  Naczelna polska lesba swoim wygladem przypomina przodownice pracy, traktorzystke PRL..

 • szaron_stoln

  Oceniono 31 razy 23

  Kulesza wyglądała pięknie, to to zdjęcie jest beznadziejne. Arciuch też ładnie, tylko mi te buty nie pasują. Za to Pazurowa wygląda jak kanapa w salonie mojej ś.p. babci.

 • jajodzajofajo

  Oceniono 39 razy 21

  Moim zdaniem u Kasi Adamik, Agnieszki Grochowskiej i Olgi Frycz to nie tyle kwestia braku stylisty co po prostu powiedzenie portalom plotkarskim:
  "Mamy Was w dupie, to nie nasze ciuchy są najważniejsze, ale nasza praca, filmy i gra. Nie będziemy za wszelką cenę starać się wyglądać, tylko dlatego, że jakaś kiepsko opłacana pseudo-redaktorka nas zjedzie. Świadomie i z wszystkimi konsekwencjami wychodzimy z tego targowiska próżności i śmiejemy się wam w twarz, bo gonicie za wyglądem i modom jakby to była istota życia i człowieka."

  I wiecie co? I ja się z nimi zgadzam :)

 • m.jackson4ever

  Oceniono 36 razy 20

  akurat Kulesza wygląda ciekawie, reszta ekhm..

 • azlotko

  Oceniono 10 razy 8

  w szoku jestem ze redaktorowi plotka bardziej podoba sie Adamik niz Gasiorowska ..reszta, nawet nieszczezna Pazurowa sie ubralo albo staraly sie ubrac elegancko a nie w gumowcach. do obory w takim stroju

 • maria10344

  Oceniono 13 razy 7

  Ale się przy....cie.Jedynie ''Pani" Adamik wygląda paskudnie,no chyba,że chciała zamanifestować "cóś".
  Pani Kulesza wygląda dobrze jak na polską galę.Trochę mi się nie podoba kiecka nowej Pazurowej.

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 4

  Większość może udawać strachy na wróble.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX