Julia Kamińska, Ola Szwed, a może Patricia Kazadi? Która z nich wyglądała lepiej na premierze spektaklu 'Dwie połówki pomarańczy'?

9 września w Teatrze Capitol odbyła się premiera spektaklu 'Dwie połówki pomarańczy' w reżyserii Igi Kownackiej. Kto zaprezentował się na niej najlepiej?

Ola Szwed

Aleksander Milwiw-Baron, gitarzysta grupy Afromental, wciąż króluje w sercu młodej aktorki. Ola Szwed promieniała i z chęcią pozowała do zdjęć!

Ola Szwed, Baron

Julia Kamińska

Julia Kamińska także wyglądała na zadowoloną z siebie. Choć obok niej nie było żadnego adoratora, uśmiechała się często i szczerze.

Julia Kamińska

Obie panie, nie bojąc się porównań, pozowały fotografom.

Ola Szwed, Julia Kamińska

Patricia Kazadi

Na premierze pojawiła się także Patrycja Kazadi - jak zwykle na czarno i w rockowym wydaniu.

Patricia Kazadi

Na scenie

Sceniczne stylizacje obu dziewcząt były do nich świetnie dopasowane. Szczególnie Julia czuła się dobrze w swojej sukience.

Julia Kamińska

A Ola Szwed wcale nie bała się odważnego kroju swojej! Choć jej sukienka potrafiłaby bezlitośnie wskazać każdą niedoskonałość figury, młoda aktorka dobrze wie, że ona wcale nie musi się tym martwić.

Ola Szwed

 

Ola Szwed

Będzie hit?

Obsada spektaklu "Dwie połówki pomarańczy" jest bardzo ciekawa. W sztuce gra przebrany za kobietę Jacek Kawalec! Wybieracie się do teatru? Bilety możecie zakupić w cenach: 120zł, 65zł, 49zł.

"Dwie połówki pomarańczy".

Więcej o: