Jolanta Fraszyńska - nowa jurorka 'TzG'

Kim jest?
Jolanta Fraszyńska Jolanta Fraszyńska Kapif

Jolanta Fraszyńska

Jolanta Fraszyńska chyba jeszcze nie wie, co ją czeka. Od kiedy gruchnęła wiadomość, że będzie nową jurorką "Tańca z Gwiazdami", jej nazwisko na giełdzie znanych i lubianych poszybowało bardzo, bardzo wysoko. Kim jest Jolanta Fraszyńska? Przede wszystkim aktorką teatralną i telewizyjną. Gra Monikę w serialu "Na dobre i na złe". Prawdziwą sławę przyniósł jej także film "Kiler-ów 2-óch". Wpisała się w polski show-biznes jako aktorka barwna, charakterystyczna i diabelsko utalentowana.

Jolanta Fraszyńska Jolanta Fraszyńska Playboy

Jolanta Fraszyńska

Szybko zrobiło się o Jolancie głośno. Pod koniec lat 90. stała się popularna i rozpoznawalna. Playboy zaproponował jej udział w odważnej sesji. Pokazała wtedy, że ma temperament. Szołbiznes upominał się o nią na każdym kroku. Liczne występy w programach telewizyjnych, imprezy branżowe i propozycje ról.

Jolanta Fraszyńska Jolanta Fraszyńska Kapif

Jolanta Fraszyńska

Sława to nie tylko blaski, ale i cienie. Jolanta Fraszyńska przez jakiś czas chorowała na depresję. Straszna dolegliwość nie pozwalała jej na rozwijanie się zawodowo. Nic dziwnego, że w pewnym momencie zniknęła z życia publicznego. Była odpowiedzialna więc grała, bo taki jest jej zawód. Ale wiele publicznych wystąpień przynosiło jej ból. Wielką odwagę był udział w kampanii społecznej Forum Przeciw Depresji. Stała się ambasadorką projektu i otwarcie mówiła o chorobie. Uświadomiła ludziom, że depresja jest chorobą, a nie wymysłem hipochondryków.

Jolanta Fraszyńska Jolanta Fraszyńska Kapif

Jolanta Fraszyńska

A co z życiem prywatnym? Była żoną Roberta Gonery - znanego i przystojnego aktora. Ma z nim córeczkę Nastazję. Para rozwiodła się, a Jolanta związała się z reżyserem Grzegorzem Kuczeriszką  z którym ma córkę Anielę. W 2010 rozwiodli się.

Mama Jolanty Fraszyńskiej. Mama Jolanty Fraszyńskiej. PLOTEK EXCLUSIVE

Mama Jolanty Fraszyńskiej

Mało kto wie, że aktorka pochodzi ze zwykłej górniczej śląskiej rodziny. Wychowała się w familoku. Mama Jolanty Fraszyńskiej też pracuje w teatrze. Znalazła się w nim, gdy szukano osoby do układania fryzur i malowania aktorów. Jolanta poleciła swoją mamę, która przez lata prowadziła swój salon fryzjerski.

Przez córkę - odpowiada mama aktorki na pytanie skąd wzięła się w teatrze. - Znała poprzedniego dyrektora Bogdana Toszę i dowiedziała się kiedyś od niego, że potrzebują kogoś na pół etatu. Ja akurat byłam bez pracy, bo skończyła mi się dwuletnia renta. Wcześniej przez 35 lat prowadziłam zakład fryzjerski, ale wysiadł mi kręgosłup - czytamy w "Gazecie w Katowicach".
Jolanta Fraszyńska Jolanta Fraszyńska Kapif

Jolanta Fraszyńska

Ostatnim dużym przedsięwzięciem był udział w "Jak Oni Śpiewają" w 2008 roku. Zrezygnowała po kilku tygodniach, bo jej stan zdrowia się pogorszył. Teraz, po trzech latach, pojawi się w "Tańcu z Gwiazdami". Nie będzie tańczyć, a oceniać taniec. Wiele lat spędziła w zespołach muzyczno-tanecznych jako dziecko, a potem jako młoda dziewczyna. Jest ogromną zagadką 13. edycji show, bo nikt nie wie, jaki jest pomysł na jej rolę w jury. Czy okażę się cichą wodą, co brzegi rwie? Przekonamy się we wrześniu.

Więcej o:
Komentarze (20)
Jolanta Fraszyńska - nowa jurorka 'TzG'
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bratek2

  Oceniono 2 razy 2

  na pewno sprawi, ze przy stanowisku sedziowskim bedzie wesolo, ale i profesjonalnie. w koncu to dobra aktorka i potrafi zagrac kazda role, takze jurorki. podejrzewam, ze jednak nie bedzie musiala grac, bo doskonale sobie poradzi bez podpierania sie warsztatem aktorskim. w koncu to slonsko dzioucha, a takim nic nie jest straszne.

 • k1a2s3k4a

  Oceniono 2 razy 2

  do zibi:
  jeżeli zarabiasz 5000 tys miesięcznie , to gratuluję ;)

 • artyyysta

  Oceniono 4 razy 2

  smieszna decyzja. znana tylko dla decydujacych. zenada.

 • softy_girl

  Oceniono 1 raz 1

  Bardzo dobrze zagrała Golę w "Skazany na bluesa". Nie wiem czemu akurat ona została jurorką, ale jest dobrą aktorką i wydaję się mila . c ;

 • rudolfina

  Oceniono 3 razy 1

  Przesympatyczna, wspaniała aktorka, bardzo się cieszę że została wybrana.

 • jowitowitowska

  Oceniono 3 razy 1

  uuuułłłąaa ten egzemplarz Playboya z Jolantą chyba dobrze się nie sprzedał, wygląda jak "Mamo to ja"....

 • popo

  Oceniono 3 razy 1

  O kurde. W życiu bym nie podejrzewał że ją wybiorą...

 • sprawiedliwy

  0

  Lubię JOLANTĘ FRASZYŃSKĄ jako aktorkę Jednak gdy się dowiedziałem, że będzie jurorką w TAŃCU z GWIAZDAMI ,to spadłem z krzesła, No cóż, taka jurorka jakie GWIAZDY.

 • paullina12xd

  0

  a czemu nie ? szort.pl/bwv70 (zobacz mega szoka za darmo ! ) ; )

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX