Piersi Wyrwał, głos Górniak, seksapil Muchy - dobre bo polskie

Mamy się czym pochwalić!

Edyta Górniak - głos

Głos anioła. Czego jak czego, ale talentu Edycie Górniak odmówić nie można. Nie sposób nie zakochać się w jej głosie. Zwłaszcza po wysłuchaniu ?Litanii? z musicalu Metro. ?Ciary? przechodzą po całym ciele, gdy ona śpiewa. Najbardziej ubolewamy nad tym, że taki talent poza Polską, Portugalią i Niemcami nie został doceniony.

Wojewódzki - poczucie humoru

Cięte riposty, inteligencja - to jego największe atuty. Kuby Wojewódzki jest trochę jak Sara May, która na swoim blogu wszystkich krytykuje. On robi to na łamach "Polityki". Tym różni się od Sary, że jest po prostu zabawny. Czasami przegina, ale robi to w tak zabawny sposób, że niesmak po jakimś jego żarcie idzie szybko w zapomnienie.

Joanna Krupa - akcent i naturalność

Joanna Krupa zdobyła serca Polaków swoją naturalnością i autentycznością. Joanna często wtrąca angielskie słówka i mówi z amerykańskim akcentem. Jej powiedząnka przeszły już do legendy. Kilka najzabawniejszych:

Sześć dziewczny, nał powiedz nam łaj chcesz być tap madl i mieć wille za czy miliony w Los Angeles
Teras szas na werdykt dżuri
Pszigotuj sie bedzieś pozować TAPLESS
Hu kers, jak ona mówi! Bi strong gerl
Nie przechosisz, dobra, dżast kiding
Anna Mucha. Anna Mucha. KAPIF

Anna Mucha - seksapil

"Seksapil to jej broń kobieca. Seksapil to coś, co was podnieca. Wdzięk, styl, czar, szyk, tym was zdobywa w mig" - tekst tej piosenki Mucha mogłaby codziennie śpiewać przed lustrem. Tej właśnie broni używa Ania w show-biznesie. Krótkie spódniczki, głęboki dekolt, głębokie spojrzenia - tak Mucha zdobywa facetów w mig. Ciężką jej się oprzeć...

Iga Wyrwał Iga Wyrwał Iga Wyrwał/UK04/SylentPress/Eastnews

Iga Wyrwał - piersi

Iga Wyrwał to ponoć nasz najlepszy "towar eksportowy" na Wyspach. Iga ma jeden podstawowy atut, a właściwie to dwa. Najlepiej wychodzi jej pokazywanie wielkiego biustu. I wstydu nam nie przynosi. Wręcz przeciwnie. W Wielkiej Brytalnii znana jako Eve Wyrwal. Pozowała w sesjach zdjęciowych dla Playboya. W Polsce jej sesje można było zobaczyć m.in. w CKM-ie.

Nergal Nergal AGENCJA GAZETA

Nergal - determinacja

Nergal jest liderem heavy metalowego zespołu Behemoth, który za granicą jest bardziej znany niż w Polsce. Głośniej o Adamie Darskim w Polsce zrobiło się za sprawą jego głośnego romansu z Dodą. Adam długo pracował na swoją pozycję. Gdy był u szczytu, zachorował na białaczkę. Od sierpnia 2010 walczył z chorobą. Doda zorganizowała ogólnopolską akcję poszukiwania dawcy dla Nergala. Adam nigdy się nie poddał. Nigdy nie zwątpił w to, że wygra tę walkę. I udało mu się. W grudniu przeszedł przeszczep. Obecnie przygotowuje się do powrotu na scenę.

Doda - silna osobowość

Ciężko obok niej przejść obojętnie. Wywołuje skrajne odczucia, ale właśnie w tym tkwi jej największa siła. Doda jest po prostu "jakaś". Nie da sobie w kaszę dmuchać. Jest jedyną gwiazdą, która zrugała Kubę Wojewódzkiego w jego programie. Obok Adama Małysza jest po prostu najpopularniejszą osobowością w naszym kraju.

Więcej o:
Komentarze (36)
Piersi Wyrwał, głos Górniak, seksapil Muchy - dobre bo polskie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • justbeliever

  Oceniono 8 razy 8

  przestańcie wmawiać nam seksapil muchy !

 • krzycho22

  Oceniono 7 razy 7

  Seksapil Muchy? Wy chyba chorzy na głowę jesteście.

 • blacke

  Oceniono 6 razy 6

  Seksapil Muchy? Osobowość Dody? Rzeczywiście tylko klasy Frytki zabrakło w zestawieniu.

 • w_pracy

  Oceniono 6 razy 6

  ta, seksapil Muchy i klasa Frytki i i uroda Joli Rutowicz. Niezle Was pogrzało w tym Plotku. Ile ona Wam placi?

 • judas1

  Oceniono 5 razy 5

  Mucha ma taki sexapil jak bocian sznurówki....

 • browaryr

  Oceniono 5 razy 5

  seksapil muchy-dobry zart.

 • robbo_millenium

  Oceniono 7 razy 5

  Seksapil Muchy? To jak biel czerni, dobro zła albo zasięg Play!

 • lenore

  Oceniono 4 razy 4

  Mucha nie ma za grosz seksapilu. Jest kluchowata, ma obwisly biust, slabo zaznaczona talie... I do tego te obcisle, wydekoltowane minisukienki ze slabej jakosci dzianinek czy czego tam, bo to porzadnego krawiectwa nie widzialo.

 • emi1987hot

  Oceniono 5 razy 3

  Ja też uważam, że Mucha nie jest seksowna. A z tych wszystkich osób wymienionych to Wojewódzki rasista i burak jest tu największą pomyłką. Naturalność Joanny owszem, ale jeśli chodzi o charakter, bo jak wszyscy wiedzą wstrzykuje sobie różne rzeczy w twarz. Silna osobowość Dody - tak. Nigdy nie okazała słabości

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX