Doda - 3 BARDZO drogie stylizacje

Ma kasę.
Nowa trasa Dody charakteryzuje się magiczną i tajemniczą scenerią. W ten klimat idealnie wpasowała się kreacja od Givenchy, z linii Haute Couture, w jakiej pojawiła się gwiazda. Sukienka z białą koronką i kryształkami naszytymi na cielisty cienki materiał sprawiała, że Doda wyglądała jak prawdziwy elf. Cały efekt dopełniły charakterystyczne elfie uszy. Za tę kreację Doda zapłaciła 15 tysięcy złotych. Nowa trasa Dody charakteryzuje się magiczną i tajemniczą scenerią. W ten klimat idealnie wpasowała się kreacja od Givenchy, z linii Haute Couture, w jakiej pojawiła się gwiazda. Sukienka z białą koronką i kryształkami naszytymi na cielisty cienki materiał sprawiała, że Doda wyglądała jak prawdziwy elf. Cały efekt dopełniły charakterystyczne elfie uszy. Za tę kreację Doda zapłaciła 15 tysięcy złotych. FORUM/WWW.FORUMGWIAZD.COM.PL

15 tysięcy złotych

Nowa trasa Dody charakteryzuje się magiczną i tajemniczą scenerią. W ten klimat idealnie wpasowała się kreacja od Givenchy, z linii Haute Couture, w jakiej pojawiła się gwiazda. Sukienka z białą koronką i kryształkami naszytymi na cielisty cienki materiał sprawiała, że Doda wyglądała jak prawdziwy elf. Cały efekt dopełniły charakterystyczne elfie uszy. Za tę kreację Doda zapłaciła 15 tysięcy złotych.

Niczym tajemnicza dama rodem z lat dwudziestych Doda kocim krokiem wkroczyła na scenę, a następnie odkryła zachwycający gorset ze strasu. Czarna wdowa, modliszka? Powoli i uwodzicielsko odkrywała kolejne fragmenty ciała. Dopiero, kiedy pojawiła się w pełnym blasku fleszy, można było dostrzec cały efekt mistrzowskiej pracy Pana Gaultier: na jej doskonałym ciele pojawił się gorset układający się w formę... ludzkiego szkieletu. Całość jest warta ponad, weźcie głęboki oddech, 15 tysięcy złotych! Niczym tajemnicza dama rodem z lat dwudziestych Doda kocim krokiem wkroczyła na scenę, a następnie odkryła zachwycający gorset ze strasu. Czarna wdowa, modliszka? Powoli i uwodzicielsko odkrywała kolejne fragmenty ciała. Dopiero, kiedy pojawiła się w pełnym blasku fleszy, można było dostrzec cały efekt mistrzowskiej pracy Pana Gaultier: na jej doskonałym ciele pojawił się gorset układający się w formę... ludzkiego szkieletu. Całość jest warta ponad, weźcie głęboki oddech, 15 tysięcy złotych! FORUM/WWW.FORUMGWIAZD.COM.PL

22 tysięcy złotych

Niczym tajemnicza dama rodem z lat dwudziestych Doda kocim krokiem wkroczyła na scenę, a następnie odkryła zachwycający gorset ze strasu. Czarna wdowa, modliszka? Powoli i uwodzicielsko odkrywała kolejne fragmenty ciała. Dopiero, kiedy pojawiła się w pełnym blasku fleszy, można było dostrzec cały efekt mistrzowskiej pracy Pana Gaultier: na jej doskonałym ciele pojawił się gorset układający się w formę... ludzkiego szkieletu. Całość jest warta ponad, uwaga, 17 tysięcy złotych! Do gorsetu dobrała szpilki od Giuseppe Zanotti. Cena? 5 tysięcy złotych.

Doda pojawiła się na gali Kobieta Roku Glamour. Oprócz tego, że odebrała nagrodę, wzbudziła zachwyt kreacją. Równie wielkie wrażenie robi jej cena... Doda pojawiła się na gali Kobieta Roku Glamour. Oprócz tego, że odebrała nagrodę, wzbudziła zachwyt kreacją. Równie wielkie wrażenie robi jej cena... KAPIF.PL/KAPIF

60 tysięcy złotych

Doda pojawiła się na gali Kobieta Roku Glamour. Oprócz tego, że odebrała nagrodę, wzbudziła zachwyt kreacją. Równie wielkie wrażenie robi jej cena. Kreacja Dody kosztowała aż... głęboki wdech... 9500 euro, czyli prawie 40 tysięcy złotych! Trzeba jednak przyznać, że jest warta tej ceny. Chociażby dlatego, że to już nie moda, a prawdziwa sztuka. Kreację w jednym egzemplarzu zaprojektowała i wykonała angielska projektantka i artystka Una Burke. Drugą i ostatnią właścicielką tej samej kreacji jest Beyonce. Do skórzanej kreacji w cielistym kolorze gwiazda dobrała równie drogie dodatki. Złota biżuteria i liliowa torebka od Balenciagi dopełniały całości. Koszt torebki to ok. 2 500 złotych. Na nogach gwiazda miała szpilki nude od Giuseppe Zanotti. To ulubiona obuwnicza marka Dody.

Więcej o:
Komentarze (41)
Doda - 3 BARDZO drogie stylizacje
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • m.jackson4ever

  Oceniono 11 razy 5

  świetne ciuchy!

 • magnolka

  Oceniono 10 razy 4

  teraz już nie wstyd wysłać ja na Zachód. Majka wyciągnęła ją z solarium i pokazała, że nie musi wyglądać jak dresiara.

 • domin33

  Oceniono 10 razy 4

  Nie kupiła, tylko wypożyczyła z showroomu ( od tego są te lansiarskie miejsca do wypożyczania ciuchów do sesji i pseudogwiazdkom). A za to i tak płaci wytwórnia muzyczna Universal. Dajcie spokój z robieniem ludziom wody z mózgu.

 • lojzo

  Oceniono 7 razy 3

  edycia jak już krytykujesz bluzgi to sama ich oszczędź np. piszesz: "ja pier**" , i "po jakiego ch**". Wg Ciebie to nie są bluzgi?

 • aggula

  Oceniono 2 razy 2

  Muszę przyznać , że wyglada coraz lepiej . Zrezygnowała z nadmiernej sztucznej opalenizny i tandetnego makijazu , ma tez bardziej przemyślane upodobania ciuchowe.Ładnie.

 • feefee

  Oceniono 2 razy 2

  Doda ma dziwną właściwość wyglądania niezwykle tanio i wulgarnie w kreacjach za kilkadziesiąt tysi. Nie mogę wyjść ze zdziwienia: kieca od Givenchy, a na niej wyglada jak z bazaru od Chinczyków.

 • elsa_chicca

  Oceniono 14 razy 2

  Świetne stylizacje,wszystko dopracowane w najmniejszym calu i te kreacje pokazują ze nawet w naszym przaśnym polskim szołbiznesie jak sie chce można wygladać jak światowa megagwiazda a nawet lepiej czego Doda jest przykładem.Ikona mody jest tylko jedna.

 • ciocia_jadzia

  Oceniono 10 razy 2

  Ile ona wam za pisanie takiego gówna płaci? :)

 • sarina77

  Oceniono 10 razy 2

  97 tysięcy złotych. Zamiast ubrać się w coś równie zjawiskowego za kilkaset złotych, to gwiazdy wydają sobie na drogie kostiumy bo wydaję im się że jak drogie to fajne. Za tyle pieniędzy można ocalić rysie, oddać do domu dziecka, wesprzeć potrzebujących.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX