Poznajcie menadżerów gwiazd cz.1

Menadżerowie polskich gwiazd.
1 Małgorzata Leitner Małgorzata Leitner kapif

Menadżerowie wychodzą z cienia

Menadżer w oczach większości Polaków to osoba, która załatwia koncerty, autoryzuje wywiady i dba o dobre samopoczucie artysty. Obowiązki menadżera to jednak coś więcej niż dbanie o kalendarz gwiazdy. Obecnie menadżer musi być zarówno dobrym PR-owcem, organizatorem, stylistą czy nawet...terapeutą. Sprawdżcie, kto stoi za sukcesami polskich gwiazd.

2 Małgorzata Leitner Małgorzata Leitner

Małgorzata Leitner

Małgorzata Leitner pod swoimi skrzydłami ma Joannę Krupę oraz wziętą modelkę Kasię Struss. Leitner jest pierwszą mendżerką modelek w Polsce, która stała się sławna. Wspólne zakupy ze swoimi podpiecznymi, udział w imprezach, wyjazdy na sesje zdjęciowe - takie wydarzenia uczyniły z niej gwiazdę. Małgosia jest pomysłową i kreatywną menadżerką. Mieliśmy okazję poznać Małgosię na gali "Plotki Roku", gdzie odbierała nagrodę dla Joanny. To równa babka! Do tego zawsze odpisuje na maile. Plotek, pozdrawia Gosię!

3 Małgorzata Herde Małgorzata Herde kapif

Małgorzata Herde

Małgorzata Herde zajmuje się karierą Oli Kwaśniewskiej i Edyty Herbuś. Kariera seksownej tancerki znakomicie się rozwija. To w dużej mierze zasługa Herde. Między Małgosią a Plotkiem nigdy nie było "chemii", ale liczymy na to, że to się wkrótce zmieni:)

4 Dariusz Krupa Dariusz Krupa kapif

Dariusz Krupa

Przez 7 lat pracy z Dariuszem Krupą, Edyta Górniak wydała... jedną płytę. Szału nie ma. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że zrobić płytę, z której będzie zadowolona diwa wcale nie jest łatwo. Po rozstaniu prywatnym i zawodowym z Górniak, Krupa otworzył firmę menadżerską i zajął się karierą Natalii Lesz. W międzyczasie został PR-owcem zespołu Feel i menadżerem Nicka Sincklera z Fabryki Gwiazd. Obecnie jak udało nam się dowiedzieć, zespół Feel i Nick zrezygnowali ze współpracy z Darkiem. Krupa doradza Natalii Lesz już tylko na polu muzycznym. Kontakt z menadżerem jest utrudniony, bowiem rzadko odbiera telefony.

5 Maja Sablewska Maja Sablewska kapif

Maja Sablewska

Kiedyś szara eminencja show-biznesu, dziś najpopularniejsza menadżerka w Polsce. Swoją przygodę z show-biznesem zaczęła w wytwórni Universal Music. Później wypłynęła na szerokie wody, a konkretnie do królestwa Dody. U boku Dody zdobyła doświadczenie, znajomości i...popularność. Po rozstaniu z Rabczewską zajęła się karierą Edyty Górniak i Mariny. Edyta nie zaakceptowała decyzji Mai o udziale w "X-Factor" i zerwała współpracę. W międzyczasie Maja rozstała się z Mariną i zajęła karierą Toli Szlagowskiej, Patrici Kazadi i Jacka Czerwińskiego z "X-Factor". Kontakt z mediami oceniamy na "piątkę". Zawsze odpisuje na e-mail i odbiera telefony:)

6 Maciej Durczak Maciej Durczak kapif

Maciej Durczak

Przez wiele lat prowadził karierę zespołu Ich Troje i Michała Wiśniewskiego, Dody i zespołu Virgin, Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej. Doda nie wspomina współpracy z nim zbyt dobrze. Zresztą trudno znaleźć menadżera, z którego pracy Doda byłaby zawodolona:). Obecnie Maciej zajmuje się karierą swojej dziewczyny, Ani Wyszkoni oraz jest wykładowcą Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie Rozrywką.

7 Maja Sablewska Maja Sablewska kapif

Tomik Grewiński

Kiedyś muzyk zespołu Ahimsa, od kilku lat przyjaciel, prawa ręka i menedżer Kayah. Przyjaźnią się od lat. Tomik od pewnego czasu zajmuje się również karierą Moniki Brodki. Na gali "Fryderyki 2010" prowadził swoją nową podopieczną za rękę i nie odstępował jej na krok.

Komentarze (17)
Poznajcie menadżerów gwiazd cz.1
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ladyzgaga

  Oceniono 5 razy 5

  Krupa i menadżer hahahahahahahahah co to żart?

 • maggieem

  Oceniono 4 razy 4

  Jak można zajmować się karierą Herbuś i Kwaśniewskiej? Przecież one nic nie robią a jedynie 'bywają' To nie wstyd dla menadżera?

 • a.nika

  Oceniono 3 razy 3

  Polska to jest debilny kraj! Za granicą menadżer jest postacią anonimową! Robi swoje I tyle ... u nas menadżer jest celebrytą :/ ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • fajnaja13

  Oceniono 3 razy 3

  Jeszcze nic nie zrobiła, żeby była dobrym managerem, póki co opiera się na sławie innych.

 • zgredek1

  Oceniono 2 razy 2

  Malgorzata Leitner jest świetną managerką i piękna kobietą. Reszta wyzej wymienionych to nieudacznicy :)>

 • wicur

  Oceniono 2 razy 2

  Menedzer czyli nie wiadomo czy kur-wa czy alfons. Albo sie sprzeda albo sprzeda towar.

 • fajnaja13

  Oceniono 2 razy 2

  Tomik Grewiński nr 1.

 • gagula

  Oceniono 1 raz 1

  mogę e maila do tych pań które NA PEWNO odpisują na te maile !

 • barrakuda

  Oceniono 1 raz 1

  Oprocz podopiecznych Grewinskiego wszyscy inni to przeciez jakis shit.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX