Tak się zmieniały piersi Anny Muchy

Gwiazdy i ich atuty.
Anna Mucha Anna Mucha Kapif

Anna Mucha - 2006

Anna Mucha jest w show-biznesie od zawsze. Już jako mała dziewczynka zaczynała stawiać pierwsze kroki na planie filmowym. Także w serialu mogliśmy ją zobaczyć. Tutaj w 2006 roku na planie "M jak Miłość".

Anna Mucha i jej piersi Anna Mucha i jej piersi Kapif

Anna Mucha - 2009

Z czasem stawała się kobietą. Zaczęła też robić wrażenie. Naszej uwadze nie umknęły piersi Ani, które z czasem stawały się większe i bardziej ponętne.

Anna Mucha Anna Mucha Kapif

Anna Mucha - 2010

Tuż po wygraniu "Tańca z gwiazdami", Anna Mucha zasiadła w fotelu jurora "You Can Dance". seksapil zakrywała bluzkami, dżinsowymi kurtkami. Mamy wrażenie, że w pełni nie wykorzystywała potencjału swojego biustu.

Anna Mucha Anna Mucha Kapif

Anna Mucha - 2010

Szczupła Anna Mucha jeszcze na castingach do "You Can Dance" nie była zadowolona ze swoich kształtów. Wielu twierdzi, że to przez treningi i diety straciła "tu i ówdzie". Z czasem się to zmieni. Oczywiście na lepsze.

Anna Mucha Anna Mucha Kapif

Anna Mucha - "Taniec z gwiazdami"

Na metamorfozie zyskała Ania, jej figura i widzowie. Gołym okiem było widać, że biust Ani ulegał powiększeniu. Dobra bielizna, zabiegi, masaże? A może po prostu urosły naturalnie? W każdym razie cieszą oko.

Anna Mucha i jej piersi Anna Mucha i jej piersi Kapif

Anna Mucha - styczeń 2011

To jedno z najnowszych zdjęć Anny. I jedno z bardziej ponętnych. Czerwona kiecka wyostrzyła  apetyt panów. Dziennikarze i serwisy plotkarskie rozpisywały się o piersiach Muchy, które cudownie urosły. Faktycznie - jest coś na rzeczy. Jej piersi po prostu są jędrniejsze. Nie mówimy, że Anna je powiększyła za pomocą chirurgi plastycznej. Nie wiemy, co wpłynęło na ich wzrost.

Anna Mucha pojawiła się w salonie Mercedesa, by odebrać swój nowy roadster mercedes SLK. Gwiazda jest wierna marce. Wcześniej również jeździła mercedesami. Miała czerwony, biały a teraz dla odmiany wybrała srebrny model. Do tego wyglądała znakomicie w opinającej biust blzuce i podkreślających figurę spodniach. Zobaczcie jak to wyglądało. Anna Mucha pojawiła się w salonie Mercedesa, by odebrać swój nowy roadster mercedes SLK. Gwiazda jest wierna marce. Wcześniej również jeździła mercedesami. Miała czerwony, biały a teraz dla odmiany wybrała srebrny model. Do tego wyglądała znakomicie w opinającej biust blzuce i podkreślających figurę spodniach. Zobaczcie jak to wyglądało. KAPIF.PL/KAPIF

Anna Mucha - maj 2011

Na jednej z ostatnich imprez Anna Mucha zaskoczyła nie ubiorem a rozmiarem biustu. I do tego w markowym aucie. Takie połączenie pobudza wyobraźnię. Plotkowali. Oczywiście o boskich kształtach Anny. Podobają się wam?

Więcej o:
Komentarze (78)
Tak się zmieniały piersi Anny Muchy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • manhattan

  Oceniono 13 razy 11

  To proste w nadprzyrodzony sposób urosły .Pewnego dnia Mucha wstaje z łóżka ,patrzy w lustro ,a tu nowe ,większe cycki...

 • grabarz_001

  Oceniono 11 razy 9

  ARBUZY lub MELONY z TESCO -100 RAZY LEPSZE , niz CYCKI jakiejś tam muchy !

 • mazaga

  Oceniono 5 razy 5

  Lipofiling - przeszczep tłuszczu z tyłka w cycki, policzki, usta - to ją spotkało.
  I jak widać na ostatnim zdjęciu, odkłada tłuszczyk, na kolejne zabiegi :)

 • koteq_xd

  Oceniono 5 razy 5

  Ale się zestarzała;p

 • bushineko

  Oceniono 5 razy 5

  już nie macie jakich newsów dawać tylko o piersiach Muchy? Rzeczywiście twórcze...

 • dziodzio

  Oceniono 11 razy 5

  cycki jak to cycki, raz mniejsze, raz większe... tylko te prostackie ryło... zresztą, jak to mówią: człowiek wyjdzie ze wsi, ale wieś z człowieka nigdy...

 • siwistak

  Oceniono 9 razy 5

  na pewno urosły jej naturalnie przecież muchy pasą się na zdrowej gnojówce

 • pesado

  Oceniono 7 razy 5

  Całkiem Obiektywnie oceniając jej cycki i całokształt-Ona nie jest fajna!!!!

 • gregohr

  Oceniono 7 razy 5

  nie powiększyły- ona ma po prostu lekko podwisłe spore piersi (co widać na fotkach z plaży z Wojewódzkim), więc jak nie założy stanika- wydają sięmałe, jak założy pushupy- duże

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX