Kim jest Ada Szulc z 'X-Factora'?

Gwiazdy X-Factor.
Ada Szulc Ada Szulc Oficjalna strona X-Faktora

21-letni talent

Ada Szulc pochodzi z Chrzanowa. Ma 21 lat i jest studentką farmacji. Jej wielką słabością jest jednak muzyka. Skończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie skrzypiec.

Chilitoy i Ada Szulc Chilitoy i Ada Szulc chilitoy.pl

Ma swój zespół

Ada Szulc od 4 lat jest wokalistką zespołu Chilitoy. Grają muzykę pop-rockową. Zespół powstał w 2006. roku jako sposób na zagospodarowanie wolnego czasu kilkorga przyjaciół i okazja do dobrej zabawy przy okazji koncertów. Początkowo grali tylko na lokalnej scenie, później przed coraz szerszą publicznością.

Pierwszy profesjonalny klip

Chilitoy doczekało się już pierwszego, profesjonalnego klipu. Powstał do kawałka"Voices".

Ada Szulc, Mats Meguenni, kuba wojewódzki Ada Szulc, Mats Meguenni, kuba wojewódzki Forum

Wielka miłość Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki był zachwycony Adą na castingach. Bronił jej przed mediami. Najbardziej zdenerwowało go to, że media zarzucają jej profesjonalizm:

Skandal. Dzięki brukowcom na szczęście ujawniony i znowu zatriumfuje i prawo, i sprawiedliwość. Osoby podające się za redaktorów wytropiły, że finalistka programu XFactor Ada Szulc to profesjonalistka. 20-letnia wokalistka, zdaniem śledczych, nagrała singiel, ma zespół i wystąpiła w "Kawie czy herbacie". Szok i czyste zło. Gdyby występy w tym programie robiły z ludzi profesjonalistów, to Agnieszka Szulim byłaby już Leszkiem Kołakowskim - napisał w Polityce.
W programie na żywo odniósł się do porównywania Ady do Ali Janosz.
Muszę powiedzieć, że jeżeli Ada jest podobna do Ali Janosz to Jarosław Kaczyński jest mężem stanu.
Ada Szulc Ada Szulc Kapif

"Zrobili ze mnie oszustkę"

Ada Szulc w "Bravo" opowiedziała, jak odbiera nagonkę na siebie:

Zrobili ze mnie wielką oszustkę i jest mi przykro. Jestem wrażliwą osobą, po każdym złym komentarzu szlocham w kącie przez dwa dni. Chyba przestanę cokolwiek czytać na swój temat.
Więcej o:
Komentarze (75)
Kim jest Ada Szulc z 'X-Factora'?
Zaloguj się
 • grabarz_001

  Oceniono 12 razy 8

  Ada ,jest córką pana Szulca !!!!!!!!!!!!

 • jusiaa.

  Oceniono 7 razy 7

  w pewnym sensie niestety jest 'oszustka'. na castingi nie powinni chodzic ludzie ktorzy juz kariere rozpoczeli. dajcie spokoj, to tak jakby jakas polska piosenkarka poszla na casting do xfactor... bardzo zaluje, ze nie ma jakichs granic wobec osob zglaszajacych sie na castingi...

 • isis_brunetka

  Oceniono 6 razy 6

  Głos ma bardzo przeciętny, jak dla mnie za dziecinny i mało elektryzujący. Słuchając tej piosenki po prostu mi przeszkadza. Ładna dziewczyna, nawet bardzo, ale głos nieszczególny.

 • ewelq

  Oceniono 8 razy 6

  Ona mnie irytuje.

 • miks

  Oceniono 8 razy 6

  Każdy startujący w X Factorze ma nadzieję, że zostanie zauważony. Jej to się udało. uważam, że nie zasłużenie. Można odnosić się do umiejętności wokalnych ale dlaczego zaraz słowa: "nienawidzę jej". Pytam się za co? Nikt nikomu nie każe uwielbiać jej głosu ale nie wypisujcie głupot. Zastanówcie się zanim zaczniecie pisać bzdury. Mnie niezbyt podoba się to, jak śpiewa ale nigdy nie pozwoliłbym sobie z tego powodu mieszać jej z błotem. Ciekawe czy jeden z drugim matoł byłby na tyle odważny by przyjść i powiedzieć to samo bez chowania się za anonimowością. Tak twarzą w twarz.

 • jusisa

  Oceniono 18 razy 6

  Ale badziewie... Beznadzieja. Głos jak gwiazdka disneya. 0 talentu. Zastanawia mnie tylko co Wojewódzki w niej widzi...pewnie dobry materiał na kochankę, bo innego rozwiązania nie widzę. Było dziesiątki dziewczyn lepszych od niej i chociażby dlatego nie wiem co ona robi w finale? Coraz częściej myślę że takie programy są ustawione...

 • 4shlee

  Oceniono 7 razy 5

  Ona i tak nie wygraaa ;) jestem za Gienkiem :)

 • uuuaaa

  Oceniono 5 razy 5

  Zupełnie nie rozumiem dlaczego Kuba tak się nią zachwyca. Może wpadła mu w oko?
  Z programu odpadło kilka ciekawszych od niej wokalistek.

 • sto_twarzy

  Oceniono 7 razy 5

  Dla mnie największym szokiem w tym artykule jest fakt, że ona ma 21 lat! A nie 16, na ile wygląda. I, sorry Kuba, ona JEST podobna do Ali Janosz, nawet z wyglądu nie mówiąc już o sposobie bycia i manierze śpiewania... Ona KAŻDĄ piosenkę śpiewa z uśmiechem na ustach, spoko to nic złego poda warunkiem, że piosenka jest wesoła...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX