'Plotki Roku 2010' - oto zwycięzcy

Największe gwiazdy na naszej imprezie!

Plotki Roku 2010

Za nami gala "Plotki Roku 2010". Oddaliście ponad 250 tysięcy głosów i wybraliście zwycięzców w sześciu kategoriach: Gwiazda Roku, Polityk Plotka, Wydarzenie Roku, Show Roku, Debiut Roku i Menadżer Roku.

Doda Doda kapif

Doda

Doda na naszej imprezie miała sporą grupę wsparcia. Towarzyszyli jej menadżerowie, asystenci, fani i przyjaciele. Doda była w swoim żywiole. Dzięki waszym głosom, odebrała nagrody w dwóch kategoriach: Gwiazda Roku i Wydarzenie Roku.

Małgorzata Leitner Małgorzata Leitner kapif

Joanna Krupa

Joanna Krupa była największym objawieniem ubiegłego roku. Prowadząca Tap Madl zdobyła sympatię Polaków swoją naturalnością, spontanicznością i...akcentem. Joanna nie mogła przylecieć do Polski, ponieważ zatrzymały ją w USA zobowiązania zawodowe. Nagrodę odebrała jej menadżerka, Małgorzata Leitner.

Janusz Palikot

Janusz Palikot został okrzyknięty Politykiem Plotka. Konkurencję zostawił daleko w tyle. Polityk nie zjawił się na naszej gali, ale nagrodę odebrali członkowie Stowarzyszenia "Ruchu poparcia Palikota".

Michał Piróg Michał Piróg kapif

Top model. Zostań modelką

W kategorii "Show Roku" wygrał program "Top model. Zostań modelką". Statuetkę odebrał Michał Piróg oraz modelki znane z 1. edycji show. Na scenie pojawiły się m.in. Ola Kuligowska, Paulina Papierska czy Zula Walkowiak.

Maja Sablewska Maja Sablewska kapif

Maja Sablewska

W przypadku kategorii Menadżer Roku obyło się bez zaskoczenia. Nagrodę z rąk Joanny Jabłczyńskiej odebrała Maja Sablewska. Słynna menadżerka podziękowała ze sceny wszystkim swoim byłym i obecnym artystom.

Więcej o:
Komentarze (26)
'Plotki Roku 2010' - oto zwycięzcy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dmm

  Oceniono 10 razy 4

  2 KWIETNIA-DNIEM BEZ DODY W MEDIACH. APEL LUDZI INTELIGENTNYCH.

 • ziomalstwo

  Oceniono 4 razy 4

  Ta doda dwie ; [ ciekawe kto głosował, plotek ją uwielbia ciekawe ile mu płaci za te wszystkie notki? Praktycznie codziennie coś o niej jest ; D 10 notek o rozstaniu, 5 o Maji i dodzie, co na sb nosi,gdzie była i co robiła .. Weźcie przestańcie bo to już nie jest ciekawe. Wyniki sfałszowane^^?

 • list

  Oceniono 2 razy 2

  dzis 2 wiec wiadomo co robic

 • emmanuelle.

  Oceniono 6 razy 2

  2 KWIETNIA-DNIEM BEZ DODY W MEDIACH. APEL LUDZI INTELIGENTNYCH

 • dodka

  Oceniono 2 razy 2

  Jakoś się nie zdziwiłam.! Za "wydarzenie roku" czyli co rozstanie Dody i Nergala.?

 • aeris

  Oceniono 2 razy 2

  no, dolozcie jeszcze z 50 newsow na ten sam temat, zalosny plocie

 • pavaka

  Oceniono 2 razy 2

  prosze, nie uzywajcie tu frazy "najwieksze gwiazdy" ...
  --
  Zbiór najśmieszniejszych zdjęć i filmików w Internecie.

 • aeris

  Oceniono 2 razy 2

  kolejny sztucznie wyprodukowany news, na podstawie sztucznie wyprodukowanej imprezy? Plotek jest dobry w robieniu niczego z niczego.
  Jeszcze tak z miesiac poczytamy newsy na temat tego "wydarzenia"

 • stysialek141

  Oceniono 1 raz 1

  Gdybym nie widziała tych zdjęć, nie powiedziałabym, że Papierska to top modelka. Zawsze wygląda tak samo i mimikę ma tę samą, ale na tej gali wyglądała, moim zdanie, tragicznie. Fryzura jakby sprzątała w domu, a ciuchy..Moim zdaniem nic do siebie nie pasuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX