Ryszard Kalisz odebrał synka i partnerkę ze szpitala. 'Był przy porodzie'

Czasy kiedy Ryszard Kalisz pojawiał się co rusz w towarzystwie innej pięknej blondynki mamy chyba za sobą. Teraz polityk, jak przystało na porządnego świeżo upieczonego ojca, troskliwie i czule zajmuje się swoją rodziną. Zobaczcie ekskluzywne zdjęcia sprzed szpitala, w którym na świat przyszedł synek Kalisza, Ignaś.
Ryszard Kalisz Ryszard Kalisz Plotek Exclusive

Ryszard Kalisz

Oświadczenie Ryszarda Kalisza w poniedziałkowym programie TVN24 "Jeden na jeden" zaskoczyło wszystkich. Polityk wyznał prowadzącemu rozmowę Bogdanowi Rymanowskiemu, że został ojcem.

Urodził się w piątek. Waży 4,05 kg, mierzy 59 cm. Jest zdrowy i podobny do mnie. Ma na imię Ignacy.

Kalisz opowiedział także, jak czuje się mama małego Ignasia.

Czuje się wspaniale, już dochodzi do siebie - mówił uważając na słowa poseł, po czym znów sprowadził rozmowę na temat syna. - Chłopczyk jest zdrowy, dostał 10 pkt. Uśmiecha się, rozmawia już. Oczami mi wszystko mówi. Np. Tato, jak fajnie, że jestem już na świecie - zaspokoił Kalisz ciekawość Rymanowskiego żartem.

Nad dobrym samopoczuciem młodej mamy czuwał sam Kalisz. Ze szpitala nie wychodził ponoć od niedzieli. Jedynym wyjątkiem była konferencja "Twojego Ruchu". Zaraz po niej jednak znów nie odstępował na krok swojej ukochanej.

Ryszard KaliszPlotek Exclusive

Ryszard Kalisz Ryszard Kalisz Plotek Exclusive

Ryszard Kalisz

Polityk do szpitala nie przyszedł z pustymi rękami. Co było w siatkach?

To były między innymi prezenty dla pielęgniarek - dowiedział się Se.pl od jednego z pracowników szpitala.

Ryszard KaliszPlotek Exclusive

Ryszard Kalisz Ryszard Kalisz Plotek Exclusive

Ryszard Kalisz

Kalisz partnerki nie chciał zostawić samej nawet na minutę. Podobno z wielkim bólem zrobił to, by móc uczestniczyć w konferencji Janusza Palikota. Ukochana polityka wyznała nawet, że był obecny przy porodzie ich synka.

Tak, był przy porodzie, wspierał mnie i był bardzo dzielny. Poród był naprawdę w porządku i przebiegał bez zakłóceń dzięki wspaniałej ekipie szpitala, pielęgniarkom, położnym, lekarzom. Czujemy się dobrze, choć jestem jeszcze zmęczona po porodzie - powiedziała Se.pl Inga Pietrusińska.

Ryszard KaliszPlotek Exclusive

Ryszard Kalisz Ryszard Kalisz Plotek Exclusive

Ryszard Kalisz

Kiedy wszystkie torby i reklamówki zapakowane zostały już do auta, Kalisz zniósł na dół również walizki swojej partnerki. Inga Pietrusińska nie brylowała jak dotąd na salonach. Kim jest?

Ukończyła Nauczycielskie Kolegium Języka Francuskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Jest lektorką i tłumaczką języka francuskiego. Prowadzi także stowarzyszenie Calendula, działające na rzecz nauki, kultury i sztuki. Należała także do grupy teatralnej - donosi Se.pl.
Ryszard Kalisz Ryszard Kalisz Plotek Exclusive

Ryszard Kalisz

Kiedy wszystkie bagaże i prezenty zostały zapakowane, dumny tata zaniósł do swojego auta nosidełko, w którym spokojnie spał mały Ignaś. Obok niego szła uśmiechnięta, choć lekko zmęczona ukochana.

Ryszard KaliszPlotek Exclusive

Ryszard KaliszPlotek Exclusive

 

Więcej o:
Komentarze (24)
Ryszard Kalisz odebrał synka i partnerkę ze szpitala. 'Był przy porodzie'
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • koti2000

  Oceniono 142 razy 128

  Co za bzdura. Każde dziecko po urodzeniu przypomina Ryszarda Kalisza.

 • ewidentnie

  Oceniono 121 razy 103

  podpaski z bella :D moj stary w zyciu by takich rzeczy bez torby nie wyniosl , a tu taki pan polityk, i sie nie wstydzil , no prosze

 • cometto

  Oceniono 118 razy 98

  No, wreszcie urodził!

 • bouli912

  Oceniono 94 razy 92

  Na każdym zdjęciu aż tryska szczęściem i radością!

 • fabiola16

  Oceniono 59 razy 55

  No i gratulacje dla Kalisza, matki jego synka i zdrowia dla małego Ignasia.

 • chwilka

  Oceniono 22 razy 22

  Ignaś nie traci czasu. Od razu pogadał z ojcem. Ciekawe, czy ucieszył się, że podobny do niego...

 • teona

  Oceniono 18 razy 14

  gratulacje :)

 • yebacenzure

  Oceniono 22 razy 14

  gimbus bedzie czytac komenty pod swoim artem wiec mu pomoge, - za zrodlem w necie-
  ekskluzywny
  To in. dostępny dla nielicznych; odcinający się od mas; elitarny. Słowo to przywędrowało do nas z języka francuskiego (fr. exclusif), a tam zostało zapożyczone z łaciny (łac. excludere = ‘wyłączać’). Ostatnio, za sprawą mediów, zyskuje jednak nowe dla polszczyzny znaczenie. Niejeden wywiad zyskał już bowiem określenie ekskluzywny, co należy tłumaczyć tylko dla nas a. wyłącznie u nas. To nowe znaczenie, zapożyczone z języka angielskiego, wraca niejako do źródłosłowu tego przymiotnika. Kłóci się jednak z tradycyjną w polszczyźnie treścią słowa ekskluzywny i (przynajmniej na razie) kwalifikowane jest jako błędne.

 • nanoreplikator

  Oceniono 18 razy 10

  Jak jeden mąż byli przekonani, że jego małżeństwo z piękną i młodą Anna układa się znakomicie. Mylili się i to bardzo!. Jego związek z żoną od wielu miesięcy przeżywał kryzys. Od dłuższego czasu znany polityk coraz więcej pił i niechętnie wracał do domu. W końcu w jego życiu pojawiła się pewne blondynka. Małżeństwo legło w gruzach. Kilka miesięcy temu Ryszard Kalisz wyprowadził się z domu i zamieszkał z tajemniczą kobietą. I to nie byle gdzie. Wrażliwy na kobiece wdzięki poseł uwił sobie gniazdko w wypasionym apartamentowcu na warszawskim Wilanowie. -- źródło starnews

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX