Pamiętacie Alicję Walczak z 'Big Brothera'? Paparazzo przyłapał ją na spacerze w Sopocie. Prawie nic się nie zmieniła!

Wciąż jest piękną kobietą.
Alicja Walczak Alicja Walczak TVN

Wygląda jak dawniej

Pamiętacie Alicję Walczak, czarną piękność z pierwszej edycji "Big Brothera"? Była jedną z najseksowniejszych uczestniczek programu. Ani się obejrzeliśmy, a od tamtego czasu minęło już 12 lat! Trudno uwierzyć, ale Walczak przez ten czas prawie wcale się nie zmieniła! Dzisiaj to 44-letnia, dojrzała kobieta. Paparazzo spotkał ją na spacerze po ulicach Sopotu. Zobaczcie, jak wygląda.

Alicja Walczak Alicja Walczak Plotek Exclusive

Rozwinęła się duchowo

Po zakończeniu przygody z "Big Brotherem" seksowna brunetka postawiła na edukację i rozwój duchowy. Imponuje wykształceniem.

Dla mnie to okres nauki, przemiany, poszukiwań, podróży - mówiła rok temu w "DDTVN". - Skończyłam 3 fakultety, dokończyłam studia politologiczne, później dziennikarstwo, a teraz obroniłam się na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Pisze ikony, maluję obrazy. Przez ten czas najważniejszym sensem dla mnie jest rozwój duchowy i wszystko to, co robimy.

Alicja WalczakPlotek Exclusive

Alicja Walczak: Skończyłam trzy fakultety, ale mężczyzny ciągle szukam

Alicja Walczak Alicja Walczak Plotek Exclusive

Przyjęłaby propozycję z telewizji

Także udział w programie "Big Brother" potraktowała jako etap samorozwoju.

Niczego w życiu nie żałuję, a tym bardziej występu w programie - powiedziała w wywiadzie dla portalu Plejada.onet.pl. - To było ciekawe doświadczenie, dzięki któremu mogłam lepiej poznać samą siebie. Poza tym nadal jestem rozpoznawalna i spotykam się z serdeczną reakcją ludzi.

Nie miałaby też nic przeciwko powtórzeniu przygody z telewizją.

Nie mam męża ani dzieci, dlatego gdybym dostała jakąś ciekawą propozycję z telewizji, chętnie bym ją przyjęła i sprowadziła się do Warszawy - dodała.

Walczak na co dzień mieszka w Gdańsku. Obejrzelibyście program prowadzony przez tę kruczowłosą brunetkę? Jest naprawdę piękna!

Alicja WalczakPlotek Exclusive

Alicja WalczakPlotek Exclusive

Alicja Walczak Alicja Walczak Plotek Exclusive

Dojrzała

Rok temu, w wywiadzie dla "DDTVN" przyznała, że wciąż jest sama.

Niestety. Jeszcze nie poznałam nikogo. Myślę, że czekam na właściwą osobę Chciałabym, żeby to była ta jedyna osoba. Bo jednak człowiek już dojrzewa.

Nie zawsze jednak była sama. W 2001 roku głośno było o zatrzymaniu jej ówczesnego chłopaka przez policję. Portal Trójmiasto.pl donosił wtedy w suchym komunikacie:

Mariusz Z., ps. Milano, narzeczony Alicji Walczak z programu "Big Brother" został wczoraj zatrzymany przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji. Jest on podejrzany o wyłudzenie towarów na kwotę miliona złotych
Alicja Walczak Alicja Walczak Plotek Exclusive

Lubi fotografować

Pasją Alicji Walczak jest fotografia. Jej zdjęcia możecie znaleźć na jej stronie internetowej Alicjawalczak.com. Na swoim koncie ma również wystawy.

 

Alicja WalczakScreen Alicjawalczak.com

Alicja WalczakForum

Więcej o:
Komentarze (14)
Pamiętacie Alicję Walczak z 'Big Brothera'? Paparazzo przyłapał ją na spacerze w Sopocie. Prawie nic się nie zmieniła!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lojzo

  Oceniono 113 razy 95

  Czy, ze wygląda to jedyne dobre co można o niej powiedzieć? Człowiek to o wiele więcej niż jego wygląd.

 • forfiter_jr

  Oceniono 98 razy 60

  "Pamiętacie Alicję Walczak, czarną piękność z pierwszej edycji "Big Brothera"?"
  Nie. Jest mnóstwo ciekawszych rzeczy do pamiętania.

 • ciocia.lodzia

  Oceniono 73 razy 25

  Jestem z siebie dumny, że 'kiepsko ją pamiętam", bo jak można sobie zaśmiecać głowę takim papko-shitem ? Spaceruje sobie kobieta jak każdy. Gdzieś kur*a błysnęła w fleszach kiedyś tam... i tyle! Artykuły tego typu są żałosne.... - Pamiętacie ? - W dup*e to mamy !

 • Gość: Lili

  0

  Kruczowłosa brunetka? Kto to pisze?
  Jakiś jasnowłosy blondyn?

 • cpf

  Oceniono 63 razy -1

  ubrań chyba od tego czasu też nie zmieniła

 • ocelota

  Oceniono 49 razy -5

  politologia i dziennikarstwo to nie są 2 fakultety a jeden i to kiepski. ASP to całkiem poważna sprawa, ale mgr a nie podyplomówka. Takie fakultety to sobie można wsadzić

 • te_cafe

  Oceniono 55 razy -15

  Dojrzała to ona była również 12 lat temu ,drogi alexie ! A poza tym, ile to ona skończyła tych fakultetów? Tak wszechstronnie uzdolnioa brunetka się alexowi "trafiła".

 • lojzo

  Oceniono 139 razy -29

  mnie jej wygląd nigdy nie zachwycał a teraz utraciła świeżość. Figurę zawdzięcza temu, że nigdy nie rodziła i nie karmiła tzn nie troszczyła się o rodzinę a tylko o siebie. Cieszy jej pozytywne podejście do życia. Jednak czy to szczerość czy poza? Mimo wszystko życzę jej dużo dobrego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX