Jak mieszkają gwiazdy? Kto pławi się w luksusach, a kto ma mieszkanie w bloku z wielkiej płyty?

27.02.2013 05:50
Zazwyczaj widzimy gwiazdy w perfekcyjnych kreacjach i w dopracowanym makijażu, powstaje więc złudzenie, że na co dzień żyją w luksusach. Rzeczywiście niektóre gwiazdy mieszkają w iście królewskich warunkach. Jednak inne wolą nie zaciągać wysokiego kredytu i wybierają skromne mieszkania w blokach, także tych z wielkiej płyty. Zobacz, jak żyją nasze gwiazdy.

1 Aleksander Kwaśniewski. Aleksander Kwaśniewski. Plotek Exclusive

Aleksander Kwaśniewski

Aleksander Kwaśniewski mieszka w nowoczesnym apartamencie w Wilanowie. Były prezydent wydał na nie 2 miliony złotych, podaje Rp.pl. Mieszkanie zostało kupione na kredyt. O wystrój wnętrza zadbała słynąca z dobrego gustu, Jolanta Kwaśniewska:

Wnętrze jest zrobione z gustem, widać, że to Jola zajmowała się jego urządzaniem - skomentował w rozmowie z Rp.pl jeden z częstych gości.

Aleksander KwaśniewskiPlotek Exclusive

Apartament nie jest jednak wystarczająco luksusowy, by przyjmować w nim znamienitych gości:

Zagraniczni politycy są przyjmowani przez Olka w dobrych restauracjach i hotelach, a nie u niego w domu - wyjaśnił znajomy Kwaśniewskiego.

AG

 

2 Małgorzata Rozenek. Małgorzata Rozenek. Plotek Exclusive

Małgorzata Rozenek

W apartamencie na Mokotowie mieszka Perfekcyjna Pani Domu. Podobno Rozenkowie kupili dwa mieszkania w tym bloku i mieli zamiar je połączyć, donosił Fakt.pl. Jednak z powodu rozwodu, rzekomo mieli się rozmyślić. Budynek Małgorzaty Rozenek mieści się na strzeżonym osiedlu. Gwiazda TVN może cieszyć się obszernym tarasem.

Małgorzata RozenekKAPIF

3 Katarzyna Zielińska. Katarzyna Zielińska. Plotek Exclusive

Katarzyna Zielińska

Jeszcze do niedawna Katarzyna Zielińska mieszkała w bloku z wielkiej płyty na warszawskim Mokotowie. Mimo niewielkiego metrażu, aktorce udało się urządzić przytulne gwiazdko. Tutaj obejrzycie wnętrza jej starego mieszkania.

Katarzyna ZielińskaKAPIF

4 Katarzyna Zielińska. Katarzyna Zielińska. Plotek Exclusive

Katarzyna Zielińska

Zielińska w 2011 roku z wielkiego bloku przeprowadziła się w bardziej przytulne miejsce. Apartament znajduje się również na warszawskim Mokotowie. Aktorka mieszka w nim ze swoim narzeczonym, Wojciechem Domańskim.

Katarzyna Zielińska, Wojciech Domański, narzeczonyKapif

5 Sonia Bohosiewicz. Sonia Bohosiewicz. Plotek Exclusive

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz również wybrała nowoczesny apartamentowiec na warszawskim Mokotowie.

Sonia BohosiewiczWBF

6 Karolina Gruszka. Karolina Gruszka. Plotek Exclusive

Karolina Gruszka

Karolina Gruszka nie potrzebuje luksusów. Aktorka ma swoje lokum w dwupiętrowym bloku ze starego budownictwa. Również lokalizacja domu nie jest bardzo prestiżowa - mieści się na na Pradze Południe.

Karolina Gruszkafot. KAPIF

7 Aleksandra Justa. Aleksandra Justa. Plotek Exclusive

Aleksandra Justa

Była żona Zbigniewa Zamachowskiego, Aleksandra Justa, mieszka w przytulnym i niewielkim domku.

Aleksandra JustaPlotek Exclusive
Aktorka preferuje spokojną lokalizację z dala od warszawskiego zgiełku: mieszka w miejscowości pod stolicą, w Pęcicach Małych.

 

Aleksandra JustaWBF

8 Julian Kamiński. Julian Kamiński. Plotek Exclusive

Emilian Kamiński

Emilian Kamiński mieszka w otoczonym zielenią domku w podwarszawskim Józefowie. Dom Kamińskiego jest parterowy i ma niewielkie poddasze.

Julian KamińskiPlotek Exclusive Aktor urządził się tam ze swoją żoną, Justyną Sieńczyłło.

 

Emilian Kamińskifot. KAPIF

9 Katarzyna Glinka. Katarzyna Glinka. Plotek Exclusive

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka zdecydowała się na zakup nowego bliźniaka w warszawskim Wilanowie. Aktorka mieszka w nim z mężem Przemysławem Gołdą.

 

Katarzyna GlinkaPlotek Exclusive

Glinka może też pochwalić się ogrodem, w którym uwielbia spędzać czas.

W przydomowym ogródku uprawiam: sałatę, ogórki, marchewkę, rzodkiewkę. Nie dość, że się relaksuje przy pieleniu, to mam też zawsze świeże warzywa - powiedziała w rozmowie ze "Świat i ludzie".

Katarzyna GlinkaKapif

10 Paweł Deląg. Paweł Deląg. Plotek Exclusive

Paweł Deląg

W takim nowoczesnym apartamentowcu mieszka Paweł Deląg. Budynek mieści się w malowniczej dzielnicy, na warszawskim Wilanowie.

Paweł DelągPlotek Exclusive

Nie dość, że jest luksusowo i przytulnie na zewnątrz, to aktor zadbał też o dobrą atmosferę wewnątrz swojego mieszkania.

Mam takie miejsce, którego dobrą energię czuję zawsze, kiedy wracam z zagranicznych wojaży. To moje warszawskie mieszkanie. Jest ciepłe i harmonijne. Zamiast telewizora w sypialni umieściłem przepiękne, 450-litrowe akwarium. Pływają w nim ryby z gatunku gurami i Rasbora elegans, na które można patrzeć i patrzeć... Tu naprawdę odpoczywam - powiedział w rozmowie z "Galą".

Paweł DelągKapif

Komentarze (17)
Jak mieszkają gwiazdy? Kto pławi się w luksusach, a kto ma mieszkanie w bloku z wielkiej płyty?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • laska3

  Oceniono 106 razy 104

  Karolina Gruszka nieprestiżowo mieszka w "bloku na Pradze Południe"? Równie dobrze można to nazwać "dwupiętrowa przedwojenna kamieniczka na Saskiej Kępie" i będzie i prawdziwie, i prestiżowo.

 • kocurka29

  Oceniono 61 razy 51

  Kwaśniewski jest gwiazdą?

 • ciotka_ltd

  Oceniono 38 razy 38

  Gruszka chyba nieprestizowo mieszka kolo...Szczuki. I bardzo blisko miejsca, gdzie za zycia mieszkala Osiecka, tyle, ze chyba po przeciwnej stronie Francuskiej.
  Oj, oberwie sie 'sloikowi' na stazu w Plotku, oberwie...;)

 • myshunia

  Oceniono 31 razy 27

  Czy Plotek czyta to co pisze, bo ja nie rozumiem tego zdania : Jednak z powodu rozwodu rzekomo mieli się nimi mieszkaniami

 • forfiter_jr

  Oceniono 65 razy 19

  Pozostaje współczuć tym, co mieszkają w Wawie. Nawiasem mówiąc za cenę takiego mieszkania w apartamentowcu można zbudować przyzwoity dom. Nie rozumiem sensu kupowania czegoś takiego. -10 do prestiżu.

 • lukasz2010

  Oceniono 5 razy 5

  "Aleksander Kwaśniewski mieszka w nowoczesnym apartamencie w Wilanowie. Były prezydent wydał na _nie_ 2 miliony złotych" - gimbaza w akcji.

 • dinto

  Oceniono 90 razy 2

  Plociuch dodal Kwasniewskiego do grona gwiazd. Zapomnial dopisac,ze owszem jest gwiazdą, ale skarlałą i czerwoną.

 • maras.kuna

  0

  to ze Kasia Zielinska mieszka w takim bloku nie oznacza ze nie ma eleganckiego mieszkanka - oglos24.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX