Luksusowy apartament, dom pod miastem czy stylowy loft? TAK mieszkają polskie gwiazdy

Jedne gwiazdy wybierają mieszkania na strzeżonych, drogich osiedlach w Warszawie, inne - domy położone z dala od miejskiego zgiełku. Zobaczcie, jak mieszkają polskie gwiazdy.

Joanna Koroniewska

joanna koroniewska

W tym uroczym domu w warszawskim Wilanowie mieszka Joanna Koroniewska razem z córeczką Janiną. Wcześniej był to też azyl Macieja Dowbora, byłego partnera aktorki.

Anna Dereszowska

anna dereszowska, dom anny dereszowskiej

Anna Dereszowska razem z życiowym partnerem Piotrem Grabowskim i córeczką mieszka w ładnym apartamentowcu na warszawskiej Pradze Południe.

Doda

doda, domy gwiazd

W tym okazałym apartamentowcu mieszka królowa polskiej muzyki, czyli Doda. Na tym samym osiedlu ma mieszkanie były menedżer gwiazdy, Jakub Majoch.

doda, domy gwiazd

Maja Sablewska

maja sablewska

Na tym samym strzeżonym osiedlu, co jej była podopieczna, mieszka też Maja Sablewska.

Katarzyna Figura

katarzyna figura, domy gwiazd

W ładnym domku jednorodzinnym we wschodniej części Warszawy mieszka Katarzyna Figura.

Piotr Kraśko

piotr kraśko

Dziennikarz stara się spędzać jak najwięcej czasu za miastem, jednak na co dzień mieszka w apartamentowcu na Mokotowie. Z jego domu jest blisko do gmachu TVP przy ul. Woronicza.

Andrzej Grabowski

domy gwiazd, andrzej grabowski

Kilkadziesiąt kilometrów od Warszawy, w okolicach Grodziska Mazowieckiego, w pięknym drewnianym domu mieszka Andrzej Grabowski.

Reni Jusis

reni jusis

Mieszkanie w nowym bloku na warszawskim Mokotowie wybrali Reni Jusis i Tomek Makowiecki. Nieopodal ich domu są sklepy, apteki, przedszkole i szkoła - czego więcej potrzebują młodzi rodzice?

Emilian Kamiński

domy gwiazd, emilian kamiński

Aktor chciał uciec od miejskiego zgiełku, dlatego zamieszkał w spokojnej podwarszawskiej okolicy. Jego dom wygląda jak z bajki, a otaczający go ogród jest jak obietnica wypoczynku.

Dariusz Krupa

domy gwiazd, dariusz krupa

Były mąż Edyty Górniak mieszka w malowniczej posiadłości w Milanówku, położonym kilkanaście kilometrów na południowy zachód od stolicy.

Andrzej i Kamila Łapiccy

andrzej łapicki, domy gwiazd

Andrzej i Kamila Łapiccy nie otaczają się luksusami. Małżonkowie mieszkają w starym bloku na Mokotowie.

Nergal

domy gwiazd, dom nergala, nergal

W tym oto gdańskim domu wielorodzinnym ma z kolei mieszkanie Nergal. Trzeba przyznać, że budynek wygląda naprawdę okazale.

Waldemar Pawlak

waldemar pawlak

Choć Waldemar Pawlak pracuje w stolicy, swój azyl znalazł z dala od Warszawy. Polityk ma piękny dom w Żyrardowie.

Magdalena Różczka

magdalena różczka, domy gwiazd

Aktorka osiedliła się na jednym z nowoczesnych osiedli warszawskiej Pragi.

Justyna Steczkowska

dom justyny steczkowskiej, justyna steczkowska

Właścicielką tego okazałego domu z dużym ogrodem jest Justyna Steczkowska. Posiadłość położona jest w Radziejowicach, nieopodal Żyrardowa.

Borys Szyc

borys szyc, domy gwiazd

Aktor jest właścicielem apartamentu w jednym z łódzkich loftów. Budynek robi wrażenie!

Robert Więckiewicz

robert więckiewicz

Robert Więckiewicz od lat mieszka na Saskiej Kępie w Warszawie. Nigdy nie miał aspiracji, by otaczać się przesadnym luksusem, dlatego kupił mieszkanie w zwykłym, wielorodzinnym budynku.

Więcej o:
Komentarze (17)
Luksusowy apartament, dom pod miastem czy stylowy loft? TAK mieszkają polskie gwiazdy
Zaloguj się
 • sentence

  Oceniono 56 razy 44

  Miałam już nie pisać komentarzy na temat tej osoby, ale określenie 'królowa muzyki" jest kryminalnym i kardynalnym nadużyciem! Już raczej "królowa obciachu" lub skandalu!

 • duzatrojka

  Oceniono 25 razy 21

  Fajnie, nie widziałam, że większą część swojego życia mieszkałam w apartamentowcach! Zawsze myślałam, że to blok był;)... Teraz widzę, ze to jednak aparatamentowiec.;)
  Swoja drogą straszne te ich luksusy....

 • maxmara2012

  Oceniono 17 razy 17

  skąd plotek wykopał takie zdjęcia ? premier Pawlak napewno nie mieszka w pokazanym domu, dom Steczkowskiej też wyglądainaczej ! bierzecie pod uwagę, ze ktoś obok nich mieszka i moze to zwerfikować ? czy wklejacie zdjęcia na chybił trafił ;-)

 • eat.pussy

  Oceniono 15 razy 15

  A musicie tak kadzić? Przecież dom Pawlaka nie jest wcale "piękny".

 • kamila789

  Oceniono 14 razy 14

  Pojedźcie w jakieś cywilizowane okolice (na przykład Neuilly albo Maisons-Laffitte), obejrzycie sobie PRAWDZIWE apartamentowce i zacznijcie używać tego słowa zgodnie z jego znaczeniem. Nazwanie domciu ze zdjęcia 13 "pięknym" (niezależnie od tego, kto tam naprawdę mieszka) uznaję za przejaw wyrafinowanego poczucia humoru.

 • jagss

  Oceniono 16 razy 14

  "luksus czy styl"? a co to za tytuł? co ma jedno do drugiego? bezsensowny tytuł i bezsensowny zlepek starych zdjęć.

 • 99problems

  Oceniono 23 razy 13

  dods jak na inwalidkę pierwszej grupy zdrowo wygląda.to chyba sprawa do prokuratury.Nie wiem czym sie kierował orzecznik w ZUS przyznając jej tą grupę.Koperta musiała byc tłusta!

 • sensacja

  Oceniono 14 razy 12

  Reni Jusis powinna mieszkać w domu z bali w środku lasu, a nie zwykłym bloku w środku miasta. Taki blok i jej zakręcone na punkcie ekologii poglądy bardzo do siebie nie pasują.

 • puzonik48

  Oceniono 17 razy 11

  A wczoraj Agnieszka Holland domagała się ,żeby wszystkim innym "artystom" społeczeństwo zafundowało też takie domy czy apartamenty :(:(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX