Śpiewająca Czartoryska i szeroko komentowana sukienka Liszowskiej, czyli co się działo na konferencji Polsatu

Tego nie zobaczysz na zdjęciach.
Gabryś Piotrowski, Joanna Liszowska, Anna Czartoryska. Gabryś Piotrowski, Joanna Liszowska, Anna Czartoryska. KAPIF

Konferencja Polsatu

Wszystko z lekkim opóźnieniem, ale wystartowało. Prezentacji ramówki telewizji Polsat trzeba przyznać plus za organizację. Może to wrażenie spotęgowane chaosem panującym na wcześniejszej prezentacji TVP.

Gwiazdy i zgromadzeni goście siedzieli przy dużych okrągłych stołach. Catering był bardzo dobry. No i oczywiście to, co wszyscy lubią najbardziej: open bar :)

Jurorzy Jurorzy "Tylko taniec". KAPIF

Alan Andersz

Prezentacja "Tylko Taniec" odbyła się oczywiście bez udziału Alana, który po tragicznym, piątkowym wydarzeniu przebywa w szpitalu. Na szczęście dziś wybudzono go ze śpiączki. Prowadzący zaznaczyli, że 5 odcinków "Tylko Taniec" jest już nakręconych z udziałem aktora, sugerując, że to nie czas na spekulację o jego losach w programie, tylko na trzymanie kciuków za Alana.

Kuba Wesołowski. Kuba Wesołowski. KAPIF

Czworonogi

To, co łączy obie konferencje to obecność czworonogów. TVP, a dokładniej serial "Komisarz Aleks", prezentował swojego psiego bohatera. Na imprezę Polsatu ze swoim pupilem przyszła natomiast Zofia Czerwińska (niestety, nie mamy zdjęcia). O dziwo, Kora, która nie rozstaje się ze swoją suczką Ramoną, tym razem bawiła się bez niej.

Anna Czartoryska. Anna Czartoryska. kapif

Anna Czartoryska

Gwiazdą wieczoru była bezdyskusyjnie Anna Czartoryska, która nie tylko pięknie pozowała na ściance wraz z ekipą "Szpilek na Giewoncie", ale i zaśpiewała jedną piosenkę.

Joanna Liszowska. Joanna Liszowska. kapif

Joanna Liszowska

Duże zamieszanie wywołała też Joanna Liszowska, a raczej jej sukienka mini, która była bardzo szeroko komentowana w kuluarach. Aktorka udowadnia, ze nie mam żadnych kompleksów.

Liszowska Joanna Asia

Gabryś Piotrowski. Gabryś Piotrowski. KAPIF

Laura Samojłowicz i "Hotel 52"

Wielką nieobecną była Laura Samojłowicz. W kuluarach plotkowano, że odwołała przyjazd tuż przed konferencją. Honoru "Hotelu 52" bronili jednak nowi w ekipie, m.in. Gabriel Piotrowski i Krystian Kukułka. Magdalena Lamparska dotarła na konferencję już po oficjalnej prezentacji. Ze względu na to, że nikt ze "starej" ekipy serialu (Magdalena Cielecka, Rafał Królikowski czy Krzysztof Kwiatkowski) nie był obecny, obsady "Hotelu 52" nie zaproszono na scenę. Młodzi aktorzy nie poczuli się przez to chyba zbyt dobrze...

nn

Lamparska Magda Magdalena

Krystyna Mazurówna. Krystyna Mazurówna. KAPIF

Krystyna Mazurówna

Jurorka programu "Tylko taniec" niewątpliwie rzucała się w oczy. Kolorowy ptak imprezy zwracał na siebie uwagę wszystkich. Dziwne ozdoby w jej włosach świeciły w ciemności.

Zaprezentowała też nóżkę:

Mazurowna Krystyna

Więcej o:
Komentarze (22)
Śpiewająca Czartoryska i szeroko komentowana sukienka Liszowskiej, czyli co się działo na konferencji Polsatu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lyga81

  Oceniono 19 razy 5

  nie rozumiem czepiania się Liszowskiej przecież dziewczyna wygląda świetnie.

 • sara64

  Oceniono 5 razy 3

  Koszmar! czy ci ludzie siebie widzą? tak robić z siebie idiotów dla kasy? Straszne to,żenujace jacy ci ludzie durni,nie potrafią żyć swoim życiem i sie nim cieszyć?tylko płakać nad nimi,szczególnie nad tymi paniami,polskie gwiazdy! haha

 • m.jackson4ever

  Oceniono 4 razy 2

  jedynie psiak tu jest z klasą

 • pata.m

  Oceniono 14 razy 2

  myślałam, że lisza nie może wyglądać jeszcze bardziej tandetnie, ale tym razem przeszła samą siebie. gg

 • saugdenstock

  Oceniono 4 razy 2

  swoją drogą to bardzo ciekawy styl na zdjęciu 6 - marynarka, koszula, dres i full cap pewnie new ery. Jest jakieś oficjalne określenie na to ? Neo-hipster ?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 6 razy 2

  Te zloty i sabaty są tyle warte, co gwiazdy na nich się pojawiające. Ramówki przybrały już wygląd ścieku.

 • manuxxx

  Oceniono 8 razy 2

  Mozela zgadzam sie w 100% dla mnie pies jest ciekawszy niz jakis chlopczyk udajacy meskiego policjanta zenada to u nas juz nie ma naprawde meskich facetow do tej roli wiek 35-40?

 • mozela

  Oceniono 10 razy 2

  A nie mozna by nakrecic polskiego "Komisarza Rexa", ale tylko z tym owaczarkiem niemieckim ? Jak patrze na tego chloptasia Wesolowskiego to mnie na smiech bierze. Zwlaszcza jak sobie przypomne serie "Komisarza Rexa", w ktorej gral Gedeon Burkard. No, ale jaki kraj tacy i mezczyzni.

 • wrozbyjasnowidz

  Oceniono 1 raz 1

  <<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>

  Pomagam w rozwiązaniu wszelkich problemów: zarówno w sprawach życia codziennego jak i trudnych, w poszukiwaniu osób, w sprawach wstydliwych, oraz innych... Nie odpowiadam na pytania związane ze śmiercią. Pomagając kobietom w ciąży korzystam jedynie z daru jasnowidzenia oraz telepatii. Wszystkim pomagam za darmo, jedynie przyjmuję wpłaty „co łaska”...
  Sedecznie zapraszam http://wrozbita.com.pl
  ----------------------------------
  ---------
  --

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX