Exclusive

Młodzi, piękni i wpływowi. Królewscy kawalerowie do wzięcia

olinek
22.01.2012 13:51
A A A Drukuj
Od czasu ślubu księcia Williama i Kate Middleton, teraz księżnej Catherine, wzrosło zainteresowanie światowymi monarchiami. Młodzi przedstawiciele arystokratycznych rodów stali się praktycznie celebrytami. Chętnie czytamy doniesienia o księciu Harrym, szwedzkim księciu Karolu Filipie czy o dwóch książętach z Monako. Ale szlachetnie urodzonych jest więcej. I są równie atrakcyjni.

Agencja Gazeta

Która z dziewczyn nie marzy o prawdziwym księciu z bajki, który wyzna jej dozgonną miłość i będą razem żyli długo i szczęśliwie? Zła wiadomość jest taka, że bajki nie są prawdziwe. Dobra taka, że książęta istnieją naprawdę! I zdarza się, że nagle zakochują się w zwykłych "kobietach z ludu". Przykład? Królewski ślub w Wielkiej Brytanii sprzed ośmiu miesięcy. Następca tronu ożenił się ze swoją wieloletnią partnerką, poznaną na studiach Kate Middleton. Ślub pary rozpalił wyobraźnię milionów kobiet na całym świecie.

książę william, kate middleton

książę william, kate middleton

Dla wielu kobiet to, co przydarzyło się Kate stało się ucieleśnieniem ich własnych marzeń. W końcu Kate Middleton to dzisiaj księżna Cambridge - Katherine, mimo że w jej żyłach nie płynie przecież błękitna krew. Na punkcie nowej księżnej, już dziś porównywanej do "królowej ludzkich serc", teściowej Kate - Diany Spencer, oszalały nawet najmłodsze Brytyjki.

kate middleton

Skoro Kate Middleton udało się rozkochać w sobie księcia Williama, dlaczego inne, zwykłe śmiertelniczki nie mogłyby pojąć za męża któregoś z przystojniaków o arystokratycznym rodowodzie? Zobaczcie nasz poczet książąt, którzy wciąż pozostają bez ślubnej obrączki na palcu!

PYTANIE Który jest najlepszą partią?

 Książę Harry
 Andrea Casiraghi
 Pierre Casiraghi
 Książę Karol Filip
 Książę Amadeusz
 Książę Feliks Leopold Burbon-Parmeński
 Książę Wilhelm Burbon
 Hamdan Bin Muhammad al-Maktoum
 Książę Azim

Zobacz więcej na temat:

  • 4
Komentarze (23)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX