Exclusive

Doda ZEPSUŁA Sablewskiej randkę! ZDJĘCIA

18.01.2012 19:11
A A A Drukuj
Maja Sablewska była menadżerką Dody, Mariny i Edyty Górniak. Zdobyła popularność dzięki odważnym opiniom i kontrowersyjnym rozstaniom z gwiazdami. Swoje "5 minut" miała w programie "X-Factor", gdzie zasiadała w jury. Miała oceniać styl i szanse młodych wokalistów na zrobienie kariery w show-biznesie. Dziś Sablewska nie jest menadżerką gwiazd, nie jest też jurorką w popularnym show. Jest za to szaleńczo zakochana. W kim? Zobaczcie sami. I co z tym wszystkim ma wspólnego Doda?
Plotek Exclusive

Maja Sablewska odpoczywa od show-biznesu. W "X-Factor" zastąpiła ją Tatiana Okupnik. No i brakuje jej nowych sławnych podopiecznych. Ale zdaje się, że najpopularniejsza menadżerka w Polsce nie czuje z tego powodu dyskomfortu. Wszystko dzięki miłości. Sablewska od kilku miesięcy spotyka się z Wojciechem Mazolewskim - znanym muzykiem jazzowym, który gra w zespole Pink Freud. Zamiast rozpamiętywać niepowodzenia, skupia się na swoim ukochanym.

Minusem związku jest to, że Sablewska na co dzień mieszka w Warszawie, a Mazolewski w Gdańsku. Gdy się spotykają, chcą, aby były to wyjątkowe chwile. Tak miało być i tym razem. Muzyk przyjechał do stolicy i wraz z Mają Sablewską wybrał się do modnej knajpki.

Para rozmawiała, uśmiechała się i nie szczędziła sobie czułych gestów. Niestety, romantyczną atmosferę popsuł niespodziewany gość.

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 17
  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    14 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (48)

  • pro

    0

    wyglądają jak obdartusy z lumpeksa a pewnie za ich "kreacje" można by wyżywić 10 osobową rodzine przez rok

  • mingolongo

    Oceniono 8 razy 8

    prymitywna ustawka prymitywnych wieśniaków z dupy co się panoszą po Warszawie, czyli. tzw. polskich celebrytów

  • nieniebieski

    Oceniono 7 razy 3

    kurtz:
    Zamiast tu publicznie ubolewać nad tym, że kobiety wolą szczupłych, zadbanych, przyjemnie pachnących facetów od grubych, śmierdzących niechlujów i totalnych abnegatów, zacznij chodzić na siłownię, przestań wtranżalać tony golonki i żłopać hektolitry browca, kup sobie modne ciuchy, dobre perfumy, to może i ty w końcu sobie zamoczysz przekaźnik DNA... :o)

  • prima.

    Oceniono 8 razy 6

    czyli ... siedzieli w knajpce wieczorem, za oknami ciemno i nagle przechodzą do galerii, gdzie jest jasno i panuje chaos charakterystyczny dla pory dnia? A, i galerie w nocy są zamknięcie ;)

    Wasza inteligencja mnie PRZERAŻA

  • gagula

    Oceniono 10 razy 10

    przecież na tym nagraniu nic nie ma co wskazywałoby na potwierdzenie tytułu tego artykułu !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX