Julia Rosnowska jak Magdalena Schejbal?

Są młode, ładne i utalentowane. Łączy je zarówno granie głównych ról w komercyjnych serialach, pochodzenie z rodzin aktorskich, jak i podobieństwo fizyczne. Jedna swoje popularnością cieszy się już kilka lat, a druga na chwilę sławy czeka. Magdalena Schejbal ze 'Szpilek na Giewoncie' i Julia Rosnowska z nowego serialu TVN 'Julia'. Zobacz, co je łączy.
Julia Rosnowska, Magdalena Schejbal. Julia Rosnowska, Magdalena Schejbal. KAPIF

Charakterystyczna część twarzy

Obie aktorki są atrakcyjnymi blondynkami. Musimy stwierdzić, że są do siebie bardzo podobne. Zwłaszcza charakterystyczne nosy sprawiają, że można wręcz nazwać je siostrami. Magdalena Schejbal ze swojej oryginalnej urody uczyniła atut. Czy Julia Rosnowska weźmie przykład z koleżanki po fachu? W końcu Julia dopiero stawia pierwsze kroki w zawodzie, a Magda ma już wyrobione nazwisko. Osiągnęła duży sukces. Czy Julia też ma szansę?

Julia Rosnowska Julia Rosnowska Kapif

Córka znanych rodziców

Julia Rosnowska od dzieciństwa jest związana z branżą telewizyjną. Jej mama to znana aktorka Bernadetta Machała-Krzemińska znana z serialu "Plebania". Ojciec, Stanisław Krzemiński, jest zaś producentem telewizyjnym.

To dzięki ojcu Julia Rosnowska mogła stawiać pierwsze kroki przed kamerą. Występowała bowiem w serialach, które produkowała należąca do niego firma "Best-Film", m.in. w "Plebanii" czy "Londyńczykach".

Bernadetta Machała-Krzemińska, Stanisław Krzemiński

Magdalena Schejbal Magdalena Schejbal Kapif

Magdalena Schejbal - córka znanych aktorów

Magdalena Schejbal, podobnie jak nowa gwiazdka TVN-u, również pochodzi z rodziny aktorskiej. Matka Magdy to mało znana aktorka Grażyna Krukówna. Jej ojcem natomiast jest Jerzy Schejbal - wybitny aktor teatralny i filmowy. Ostatnio kojarzony z roli leśniczego Tomasza w "Domu nad rozlewiskiem".

Schejbal wskazówki dotyczące aktorstwa dostawała właśnie od ojca. Znane nazwisko pomogło jej zaistnieć. Grała w takich produkcjach jak "Kryminalni" czy "Blondynka".

Jerzy Schejbal

Julia Rosnowska Julia Rosnowska Kapif

Julia Rosnowska - jej 5 minut

Julia Rosnowska ma teraz swoje "5 minut". Została gwiazdą nowego serialu TVN "Julia". Gra tytułową bohaterkę i wydaje się, że właśnie zaczyna prawdziwą karierę. Występuje w doborowym towarzystwie, obok niej w "Julii" grają serialowi wyjadacze: Krystian Wieczorek i Marta Żmuda Trzebiatowska.

Serial emitowany jest od poniedziałku do piątku i ogląda go średnio 2 miliony widzów. Ta produkcja może przynieść młodej aktorce wielką popularność.

Magdalena Schejbal Magdalena Schejbal Kapif

Magdalena Schejbal

Magdalena Schejbal stała się rozpoznawalna dzięki roli sympatycznej podkomisarz Basi Starosz w serialu "Kryminalni", który był kręcony w latach 2004-2008. Zrobiła sobie przerwę, a w 2010 roku powróciła - dostała główną rolę w serialu Polsatu "Szpilki na Giewoncie". Zagrała w produkcji Ewę Drawską - kobietę sukcesu, która zostaje, z polecenia szefa, przeniesiona z Warszawy do oddziału firmy w Zakopanem. Tam zaczynają się perypetie bohaterki.

Serial zdobył ogromną popularność, a Magdalena Schejbal zyskała sławę. Widzowie polubili jej bohaterkę, a co za tym idzie, samą Schejbal. Aktorka zrezygnowała z serialu. Czy teraz w polskiej telewizji nastanie czas Julii?

Więcej o:
Komentarze (29)
Julia Rosnowska jak Magdalena Schejbal?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • 23adam55

  Oceniono 9 razy 7

  Znani rodzice "wybitni " aktorzy serialowi a "wybitny " producent seriali.Po 2 -3 latach emisji tych nowych seriali -rodzice beda jeszcze bardziej "wybitni" a corki "wybitne".Juz teraz dziewczyny sa ladne i atrakcyjne , piekne i super atrakcyjne beda za kilka lat -dlaczego, bo to PLOTEK i tylko tego portalu redaktorom kredka nie wypadnie z reki jak pisza nam swoje madrosci.
  W Plotku slowa-wybitny,piekny ,gwiazda itd. maja calkie inne znaczenie ,prosze o dodawanie chociaz "naszym zdaniem".

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 11 razy 5

  Schejbal ma "oryginalną urodę", a autor newsa "oryginalną mądrość".

 • czeyo

  Oceniono 5 razy 5

  " Oj bzdury ,bzdury nad bzdurami,dokąd panować bedziecie nad nami " - te pioseneczke dedykuję Plotkowi.pl

 • gnom_opluwacz

  Oceniono 6 razy 4

  No to mamy wyjaśnioną przynajmniej część nędzy polskiego filmu.

 • ti_grin

  Oceniono 5 razy 3

  to dopiero IGNORANCJA napisać: mało znana aktorka Grażyna Krukówna!!!!
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Gra%C5%BCyna_Kruk%C3%B3wna

 • maria10344

  Oceniono 3 razy 3

  Oj,podobne,podobneMają prawie takie same nosy,tylko Schejbal nie wstydzi się swojego prawdziwego nazwiska.

 • kn

  Oceniono 4 razy 2

  teraz wszystko stalo sie jasne jak taka szpetota Schejbal dostala sie do filmu!!! pisanie pierdoł o jej orginalnej urodzie doprowadza mnie do puszczenia pawia bleee

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX