Im było łatwiej, czyli nazwiska mają moc

Nazwisko po sławnych rodzicach naprawdę pomaga.
Antoni Królikowski Antoni Królikowski Kapif

Antoni Królikowski

O Antonim Królikowskim zrobiło się naprawdę głośno, gdy zaatakował policjanta na służbie. Potem okazało się, że z aktorem było jeszcze dwóch znanych panów i mieli przy sobie narkotyki. Słabe, prawda? Antoni jest synem Pawła Królikowskiego oraz Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Rodzicie Antoniego są bardzo popularni i grają w znanych produkcjach. Młody Królikowski miał zatem dobry start. Bo grunt to dobre nazwisko. Na resztę, jak widać, pracuje sam.

Paulina Holtz i Joanna Żółkowska Paulina Holtz i Joanna Żółkowska Kapif

Paulina Holtz

Polska aktorka filmowa i teatralna. Wielką popularność przyniosła jej rola Agnieszki Lubicz w "Klanie". Skąd zamiłowanie do aktorstwa? Paulina Holtz od małego wychowywała się w świecie filmu. Jest córką filmowca Witolda Holtza oraz popularnej aktorki Joanny Żółkowskiej.

Piotr Kraśko Piotr Kraśko Piotr Kraśko/kapif

Piotr Kraśko

Piotr Kraśko od najmłodszych lat związany jest z telewizją. Już jako młody chłopak był gwiazdą programu "5-10-15". W programie znalazł się dzięki rodzicom. Mama prezentera, Barbara Pietkiewicz, była scenarzystką a ojciec, Tadeusz Kraśko, znanym dziennikarzem. Od małego miał zatem dobre wzorce dziennikarskie.

Maria Niklińska i Jolanta Fajkowska Maria Niklińska i Jolanta Fajkowska Kapif

Maria Niklińska

Niech was nazwisko nie zmyli. Maria jest córką gwiazdy Telewizji Publicznej Jolanty Fajkowskiej. To dzięki mamie pojawiła się w programie "5-10-15", który prowadziła 8 lat. Ale tu wpływy mamy się skończyły. Niklińska została aktorką. Skończyła Warszawską Akademię Teatralną. Znamy ją z takich produkcji jak "Tajemnica Sagali" czy "Ja wam pokażę".

Mateusz Damięcki i Maciej Damięcki Mateusz Damięcki i Maciej Damięcki Kapif

Mateusz i Matylda Damięccy

Mateusz i Matylda są dziećmi popularnego aktora Macieja Damięckiego i producentki filmowej Joanny Damięckiej. Od najmłodszych lat znane rodzeństwo grywało w serialach i filmach dla młodzieży. Nazwisko gwarantowało producentom, że praca na planie pójdzie zgodnie z planem.

Olga Frycz Olga Frycz Kapif

Olga Frycz

Popularna i piękna Olga Frycz od kilku lat podbija serca kinomanów. Twierdzi, że do wszystkiego doszła sama, choć nazwisko ma znane. Jej ojcem jest znakomity aktor Jan Frycz. Wielokrotnie w wywiadach Olga zwierzała się, że nie zawdzięcza kariery ojcu. Ponoć nazwisko nawet miało jej przeszkodzić w dostaniu się na studia aktorskie. Mimo to zaistniała w branży. Z pewnością Olga obroniła się dzięki talentowi.

Magdalena Schejbal i Jerzy Schejbal Magdalena Schejbal i Jerzy Schejbal Kapif

Magdalena Schejbal

Magdalena Schejbal zdobyła popularność w serialu "Kryminalni". Szybko o pięknej aktorce zrobiło się głośno. Z czasem media doniosły, że jest córką Jerzego Schejbala - znanego aktora oraz aktorki Grażyny Krukówny.

Więcej o:
Komentarze (18)
Im było łatwiej, czyli nazwiska mają moc
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lenore

  Oceniono 5 razy 3

  Piekna Frycz? Z ktorej strony? O Schejbal nie wspominajac :D

 • gagula

  Oceniono 3 razy 3

  no łatwiej, na pewno !

 • opetany

  Oceniono 3 razy 3

  Beztalencia.

 • calineczka34

  Oceniono 5 razy 3

  od kiedy frycz i szejbal sa piekne?????przeciez to wrecz smiszne

 • omajgad

  Oceniono 3 razy 3

  Myślałby kto, że nie ma więcej słynnych dzieci słynnych rodziców. Lista jest ogromna. Czemu akurat tych wybraliście?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 5 razy 3

  Na powyższych obrazkach widać, że rodzice wyszli z założenia, że zdolności aktorskie uwarunkowane są genetycznie, Założenia błędnego, jak pokazują przykłady ich dzieci.

 • cosma

  Oceniono 5 razy 3

  Rodzina Królikowskich = ZERooooooooooooo talentu !!!! tylko wujek RAFAŁ jest OK . !!!!

 • bbny

  Oceniono 4 razy 2

  Szejbal jest piekna inaczej, wstretna nocholata baba jaga. Fryczowna to ogryzek, wiec blagam, nie naduzywajcie slowa "piekna" pisac o tych dwoch, bo to profanacja.

 • babe83

  Oceniono 2 razy 2

  Frycz to rozpieszczony bachor - przynajmniej sie tak zachowuje, widzieliscie "Kocham Polske" z jej udzialem?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX