Za te reklamy powinni oddać pieniądze biednym

Obciachowe reklamy gwiazd.
Gwiazdy w żenujących reklamach Gwiazdy w żenujących reklamach Youtube.com

Katarzyna Skrzynecka i pasztety

Ta reklama to legenda. Reklama pasztetu narobiła Katarzynie niezłego obciachu. Do dziś wielu wypomina jej ten krok. Ile mogła zarobić na tej reklamie? Nie wiemy. Ale pewne jest jedno - gdyby oddała pieniądze zarobione na reklamie na chore dzieci, wszyscy by jej to wybaczyli. A tak pamiętamy żenującą reklamę do dziś.

Kuba Wojewódzki w Play Kuba Wojewódzki w Play Youtube.com

Wojewódzki i Play

Z początku cieszyliśmy się, że Wojewódzki pojawi się w reklamie. W końcu im więcej Kuby tym lepiej. Ale intensywność z jaką spoty są nadawane zraziły do siebie widza. Do tego ta sumka za udział - 2 miliony złotych! Wojewódzki wręcz powinien oddać część dla biednych. Wybaczylibyśmy mu fakt, że wyskakuje nam z lodówki. Ale, że się pieniędzmi nie podzielił wybaczyć nie możemy.

Gwiazdy w żenujących reklamach Gwiazdy w żenujących reklamach Youtube.com

Zygmunt Chajzer i proszek do prania

Zygmunt Chajzer od kilku lat reklamuje proszek do czyszczenia skarpet. Robi to tak dobrze, że reklamówki poszły w świat m.in. nadawane są w Czechach. Oczywiście ludzie nie przepadają za inwazją reklam proszku z Zygmuntem. Są nudne, przesłodzone i wręcz denerwują. Poza tym - reklama proszku do prania dla gwiazdy jest takim samym obciachem jak reklama pasztetu. Przez te wszystkie lata Chajzer zarobił niezłą sumkę. Szkoda, że nigdy nie wpadł na pomysł, aby część przeznaczyć na cele charytatywne. Wybaczylibyśmy mu wtedy każdy spot.

Bartosz Opania w reklamie banku

To kolejna reklama z gwiazdą, która doprowadza nas do szału. Oczy bolą tym bardziej, że gwiazdą spotu jest Bartosz Opania - wybitny aktor, którego byśmy o takie praktyki nie podejrzewali. Ale są takie czasy, kiedy reklama stała się chlebem powszednim gwiazd i trudno im to wypominać. Ale reklama, która jest denerwująca, ma fabułę dość prostą i godzi w poczucie estetyki trzeba obśmiać. Tu również przydałaby się taktyka Doroty Wellman - pieniądze z reklamy powinno się oddać potrzebującym i nikt by się nie czepiał.

Więcej o:
Komentarze (49)
Za te reklamy powinni oddać pieniądze biednym
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • agnesia96

  Oceniono 15 razy 13

  Co to w ogóle za artykuł? Wy też możecie wszystkie dochody ze strony oddac dla biednych,bo niektóre artykuły to gnioty nie wiele lepsze niż Skrzynecka i pasztet ;|

 • clockworkorange

  Oceniono 9 razy 7

  A ja mam szczerą nadzieję, że nie przekazali ani grosza.

  Jeżeli ktoś zarabia, ma prawo robić ze swoimi pieniędzmi co mu się żywni podoba i nic innym do tego.

 • browaryr

  Oceniono 11 razy 7

  a dlaczego maja oddawac?-jezeli nic nie ukradli tylko ktos mial ochote im zaplacic za to zeby ich geby byly obecne przy jakims produkcie-jak pisze sansa-tytul ponizej pisiora.

 • kamila789

  Oceniono 8 razy 6

  Jak ja kocham hojnych z cudzej kieszeni :/. Może najpierw, gościu, pokaż kwity SWOICH datków "na biednych", a potem dysponuj cudzymi pieniędzmi.

 • muchozol

  Oceniono 8 razy 6

  Redaktorzy Plotka, a wy dajecie pieniądze z reklam na portalu na cele charytatywne??

 • aaarrriii

  Oceniono 8 razy 6

  Ja proponuję mądrali, który napisał ten artykuł, aby sam oddał troszkę swoich pieniędzy. Nie bardzo rozumiem w ogóle tego co czasem się tu wypisuje... Zaglądanie komuś do portfela jest przecież nie ma miejscu.

 • dak

  Oceniono 5 razy 5

  Plotek, a mi podobałoby się wasze pisanie, nawet z mnóstwem błędów, gdybyście oddali pieniądze biednym!!! Kto takie bzdury i tytuły tam u was wymyśla??? Porażka!

 • ben_oni

  Oceniono 7 razy 5

  W uczciwie rządzonym kraju nie ma potrzeby zbierania pieniędzy na chore czy głodne dzieci. Wystarczy, żeby różne firmy (w tym TVN czy Polsat) sumiennie płaciły podatki a nie przenosiły swoich biznesów na Cypr. Solorz cwaniaczek podatków w Polsce płacić nie chce ale Fundacja Polsat ma się cudownie i bogato - zbiera od ludzi niezłe sumki na pensję dla pani Żak...

 • plummen

  Oceniono 7 razy 5

  Ale obłuda od plotka bije...
  Może w takim razie wy się pochwalicie ile z reklam daliście na biedne dzieci/inne?
  Czekam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX